ערן צור במרכז ענב

שלמונזה

New member
ערן צור במרכז ענב ../images/Emo168.gif

אז כנראה אני היחידה בסוף שהלכה מהפורום אתמול להופעה? נכנסתי לאולם במרכז ענב ולרגע הרגשתי כאילו חזרתי כמה שנים טובות לימי הבי"ס העליזים, כשיש הרצאות לא מעניינות באולמות וכל מה שאתה מחפש זה לשבת בשורה אחרונה ולהרדם? אז אומנם ישבתי שורה ראשונה, אבל בכסאות הלא נוחים והמעצבנים האלה, אין מקום להתרווח, כמובן שאי אפשר לעמוד [גם לא היה צורך למען האמת] אבל נו מילא. האולם לא מלא מידי, אבל אולי מלא מספיק? לא יודעת. הקהל זרם פנימה גם אחרי תחילת ההופעה. בסביבות 22:00 בערך אני חושבת עולה לבמה עדי רנרט שניגן על הפסנתר כל הערב, דקה אחריו עלה גם ערן
ערן מתחיל בשיר בלילות של ירח מלא, הוא הסביר לנו שזה ערב של שירים וסיפורים וככה בין שיר לשיר ערן גם מספר לנו סיפורים [וכ"כ מתאים לו לספר אותם]. היו סיפורים מבית אשמן, גם סיפורים קצרים אחרים וכל סיפור קשור לשיר שבא אחריו. ממה שזכור לי היה את החלק מהסיפור בבית אשמן [יש פה מצב ל-
למי שלא קרא את הספר
] כשערן עולה לאוטובוס אחרי מישהי מהכיתה והולך לאיבוד, הוא סיפר את סיפור האופניים [כסא בננה]. היה את סיפור מותו של האב [חנוך] עם המשך שלא בא בית מבית אשמן, ואחריו ערן שר את שלושת האחים ["הלוואי שהיית כאן"]. היה גם סיפור על התאהבות בבחורה [נו מה] שכבר יש לה חבר, קוראים לה לזה חיבוק במכתב או משהו... הוא הזכיר את השם כמה פעמים ובכל זאת אני עדיין סנילית. אם אני לא טועה אחרי הסיפור הזה הוא שר את הוא והיא. היה עוד סיפור אחד על זוג שאוהב לעשות סקס מקורי, עד שהגיעו לעשייה של שלישיה [אוי מרלן]. ועוד אחד שאני זוכרת זה סיפור על אישה שלפרסנתה אתם יודעים מחכה תמיד ללקוח הבא... יצאה אל הגיגית בחצר עירומה ואז כל התרנגולים בסביבה קפצו עליה וניקרו אותה, ואז אח"כ כמובן היה את השיר קרב תרנגולות
. מין ערב הזוי שכזה בין סיפור לסיפור. ערן מספר/שר עדי על הפסנתר. אולי רק פעם-פעמיים ערן לקח את הגיטרה, נורא רציתי שיעשה את זה משהו קצת יותר רועש עם הגיטרה... השירים שהוא שר [לא לפי הסדר]: בלילות של ירח מלא, קיץ, הוא והיא, פרפרי תעתוע, פרח שחור, קרבות תרנגולים, שלושת האחים, תותים, תמונה אימפרסיוניסטית. אחרי סיום ההופעה [גם אחרי ההדרן] ערן מסביר שהוא יוצא שוב להפסקה ואח"כ הוא יחזור לענות על שאלות למי שמעוניין. לצערי לא כולם היו מעוניינים וחלק גדול מהקהל כבר הלך הביתה [ואפילו היה זוג שהלך הביתה אחרי ההדרן
]. ערן חוזר לבמה מתיישב על הכסא ומנסה לגרום לקהל להפתח ולשאול שאלות... הראשון שפוצה את הפה שואל את ערן שאלה נורא פשוטה "למה לא שרת את ערב ב' כסלו?" הוא מסביר לערן שהוא בא במיוחד רק כדי לשמוע את השיר הזה
. אחרי שאף אחד לא שואל שאלות ערן שואל את הקהל אם הוא יעשה את ערב ב' כסלו אם זה יפטור אותו מהשאלות... בסוף השאלות גם הגיעו
אחת שאלה על הספר של ערן ואם הוא מתכוון להוציא עוד אחד [התשובה אגב כן] הוא הסביר קצת על השירים, סיפר על תהליך העבודה על הספר, על דיסק חדש ועוד. לסיום ערן בכ"ז ניגן לנו את ערב ב' כסלו [עם הגיטרה ביד
] וזהו, נגמר. להתראות שבוע הבא בהופעה בזאפה עם אסף ושלומי

1Reebok

New member
אנ'לא מאמין, לא שאלת אותו ../images/Emo7.gif

את השאלה שלי
לסיפורים קוראים, אגב לירון כסא בננה חיבוק בכתב חותם היחסים המשולשים והזה עם התרנגולים

Spirocerca Lupi

New member
Arrrrrr קבלו חידון מגניב...

תמיד רציתם לדעת מהו שמכם הפיראטי ...?! קבלו http://www.fidius.org/quiz/pirate/

למעלה