ערן צור - "מים גנובים" ב-12.6 במרתף10 +הגרלה

ערן צור - "מים גנובים" ב-12.6 במרתף10 +הגרלה

יום ו', 12.6, 22:00 ---------------------- ערן צור "מים גנובים" ערן צור, משורר הרוק, מהיוצרים החשובים והמוכשרים בארץ, היה חבר להקת טאטו המיתולוגית, מנהיג להקת "כרמלה גרוס ואגנר", הוציא אלבום סולו ראשון בשנת 1995 (ערב ב'' כסלו), הופיע והקליט משירי יונה וולך "אתה חברה שלי". בליווי חברו יובל מסנר, הוא יגיש את מיטב שיריו, מכל התקופות, במעטפת מיוחדת - אינטימית ואקוסטית. בין השירים: "הוא והיא", "לילות של ירח מלא", "מים גנובים", "תמונה אימפרסיוניסטית", "כרמלה גרוס ואגנר", "פרפרי תעתוע", "המכסה הירוק" ועוד... ערן צור - שירה, גיטרה, בס יובל מסנר - שירה, צ'לו, קלידים www.myspace.com/eranzur * ביום ד' תתקיים הגרלת כרטיסים למופע. פרטים ונחיות בפורום שלנו * מרתף10, רח' ירושלים 23, הדר, חיפה

O M G איש, מאיפה התמונה הזו? :))))

(ואם כבר אז אפשר גם לעדכן את הכתוב...) והמון תודה על המוזיקה בהפסקה של אפרת גוש ("אתה חברה שלי") OSN, gellerj מתראים?

המממ

אני קולט בחושיי החדים ביקורת כלשהי אבל הם לא מספיק חדים כדי שאבין... התמונה, טובה? לא טובה? ומה אני אמור לעדכן בדיוק? נהנית בגוש?

מאד מאד מאד נהניתי בגוש

הבחורה סרוטה על הצד הטוב ביותר... ואיזה עוצמה, וקול, מאיפה זה יוצא? :)) אהבת? התמונה מוזרה. (OSN, את אוהבת?) אבל זה מאד ערן צור שבה, בהחלט. (אז גם אני לא החלטתי אם זה טוב או לא) לא צריך לעדכן את קורות החיים? :)) (יש עוד מאז "אתה חברה שלי" ...) עדיין כואב לי התחת מהישיבה בגוש, נראה לי שאתה מארח סוג מאד מסויים של אנשים... (אין מצב לאיזו תרומה של כסאות? :))) ) אוי, אפרופו, ואם כבר גלשנו למחוזות אחרים יש לי המון ספרים לתרום אתם מעוניינים או שרק פעם בשנה?

המממ

את צודקת לגבי הטקסט. נשמט ממנו חלק. בעניין הספרים, אנחנו אוספים במשך כל השנה. נשמח לקחת גם ממך. כדי לא לערבב שמחה בשמחה, אשמח אם תוכלי ליצור קשר במייל: [email protected] כדי לתאם את העניין. שבוע טוב איתי

למעלה