עשיתי את ההעמסה המלאה

• פותח הנושא ddr4
  • פורסם בתאריך

ddr4

New member
עשיתי את ההעמסה המלאה

אני בשבוע 27 עם תאומים, ועשיתי העמסת סוכר מלאה,התוצאות היו: 0 -75, 1-215, 2 -190, 3 - 138. יש לי כמה שאלות: עד כמה זה גרוע? האם דיאטה תספיק לדעתכן? 1. הצלחתי לקבוע תור לרמת מרפא ולבלפור בתאריכים רחוקים יחסית: 5.8, 8.8 האם זה בסדר, או שאני צריכה לדרוש טופס 17 (אני במכבי), או אפילו ללכת פרטי? 2. בבלפור קבעו לי לד"ר טל, ולדיאטנית שלי, וברמת מרפא בר"ג לד"ר קיס, ולדיאטנית אורית. מישהי מכירה? יודעת כמה הם מקצועיים? אני יכולה לסמוך עליהם? 3. אם יש למישהי המלצה למי כדאי לפנות כדי להיעזר, וכן המלצות בינתיים מה לעשות, עד שאקבל הוראות יותר מדוייקות, אני אודה לכן. 4. אשמח גם לשמוע מהם הסיכונים במצבי לעוברים שלי. המון תודה מראש!!!

ברוכה המצטרפת לפורום המתוקות../images/Emo20.gif

תוצאות תקינות הן: בצום - פחות מ 95 אחרי שעה - פחות מ 180 אחרי שעתיים - פחות מ 155 אחרי 3 שעות - פחות מ 140 כך שהתוצאות שלך אכן מעידות על סכרת. נראה לי קצת רחוק לחכות על אוגוסט 5, ומבלי להתאזן עד אז. ממליצה לך לנסות להתקשר שוב למרפאות שהזכרת, או למוקד של קופת החולים שלך, ולבקש תור מוקדם יותר (להסביר שזה די דחוף, כי את בהריון, וחשוב שתתאזני די מהר). באיזה קופ"ח את ? עד שתקבלי הוראות מדוייקות, כדאי שתוותרי על מתוקים ותמעיטי בפחממות (אך אל תוותרי לגמרי). כשתגיעי למרפאה, תתודרכי לדיאטה מדוייקת, תקבלי מכשיר למדידת רמת הסוכר בדם מספר פעמים ביום, ועל סמך המדידות, תדעי אם הדיאטה מאזנת אותך מספיק או שיש צורך בשינוי הדיאטה ו/או במתן אינסולין. בכל מקרה, יש כאן בפורום המון בנות שעברו\עוברות את התהליך והשד ממש לא נורא. שיהיה בהצלחה ואיזון מהיר

תוצאה אחת של מעל 200

מסווגת אותך מיד כסוכרתית. לגבי דיאטה או אינסולין זה רק רופא יכול לקבוע בד"כ מתחילים כמעט תמיד עם דיאטה בלבד. לא ההייתי מתמהמהת עם הטיפול למעלה משבועיים
. נסי להתקשר למרפאה ישירות או למוקד של מכבי ולשאול אם אין תור מוקדם יותר ולהסביר את דחיפות העיניין. נדמה לי של מכבי אאל"ט יש הסכם עם הריון בסיכון בתל השומר אולי כדי לך לשאול שם.

למעלה