עשן ומראות.

KENNY IS DEAD

New member
עשן ומראות.

אוקיי, אני מאי! ופעם הייתי כאן...פשוט החלפתי משתמש ולא נכנסתי שנים~ איילת הביאה אותי, אגב. P= של גיימן, קראתי את: לעולם לא עולם, אבק כוכבים, בשורות טובות ובני אנאנסי. לפני חודש לקחתי את 'עשן ומראות' מהספרייה ו..לא יכולתי לקרוא אותו! אני מאוד אוהבת את הכתיבה של גיימן, אני לא אוהבת סיפורים קצרים במיוחד אבל חשבתי..שאם זה גיימן זה בטוח טוב! התאכזבתי, לא יכולתי לסיים את הסיפורים, פרשתי בערך בעמוד 140... מה דעתכם על הספר?

בעיניי הוא מעולה דווקא

כבר הצהרתי פה על אהבתי לסיפורים הקצרים שלו.
יש לי אותו אפילו חתום.
אבל זה לחלוטין עניין של טעם, יש הרבה אנשים שפחות מתחברים לז'אנר הזה. יש משהו מסויים שאת יכולה להצביע עליו שפחות מצא חן בעינייך?

KENNY IS DEAD

New member
האמת, אין לי מושג.

פשוט יש לי בעיה עם לקרוא סיפורים קצרים, אני מתעייפת באמצע..למרות שזה קצר. XD אבל בכלמקרה, אני ממש ממש אוהבת את גיימן, שלא יטעה אותך. D:

JustRain

New member
אם את לא אוהבת קצרים, זה כבר עניין אחר

עשן ומראות יוצא מן הכלל לדעתי. היכולת של גיימן להכניס חיים שלמים לסיפור קצר יוצאת מן הכלל. הוא יודע לדבר אל הקורא. אני לוקחת את הספר שוב ושוב מהספרייה ופשוט לא נמאס לי. כל סיפור מעורר מחשבה. למעשה, כמעט כל הסיפורים הם מטאפורה אחת גדולה. "לתפוס את הנערה" בולט במיוחד מהבחינה הזו. גם אלו שלא ברורים לגמרי מקסימים. גרסת גיימן לשלגיה שבתה את ליבי לחלוטין. גם ה"סוויץ'" שעשה בסגנון הכתיבה שלו לסיפור הזה מעניין מאד. עוד דבר מיוחד הוא, שלמרות שמדובר בסיפור קצרים, הדמויות תפסו אותי מאד. התאהבתי בלורנס טאלבוט. (כתבתי את זה כמה הודעות למטה, ופשוט העתקתי. כן.)

למעלה