פגישה שניה במהו"ת

מצב
הנושא נעול.
פגישה שניה במהו"ת

פגישה שניה במהו"ת
הי
בן זוגי לשעבר התחלנו תהליך ביחידת הסיוע, בעיקר כדי לחסוך בעלויות של גישור וכו'.
העוס המליצה לכל אחדמואחת מאיתנו להתייעץ עם עוד לפני הפגישה השניה, בה תהיה נוכחת גם עוד מטעם המרכז.
בייתי אצל עוד מסכימה שעובדת עם נעמת והיא המליצה לי שכדאי שיהיה לכל אחד מאיתנו עוד שייצג אותו בכלל וגם בפגישה השניה עצמה, כדי לייעל את התהליך.
למי שיש נסיון בזה, מה אתם אומרים?
בפגישה שהיתה הרגשתי שיש
1. הרבה אמוציות בינינו
2. לא הרגשתי שאני מייצגת את עצמי ואת צרכיי בצורה טובה מספיק
מהבחינה הזו נראה לי שהעוד תעזור לי אם תהיה נוכחת בפגישה. מצד שני לא רוצה שיתפתח פה איזו מלחמה...

האם כדאי להגיע עם עו"ד לפגישת גישור

פגישה שניה במהו"ת
הי
העוס המליצה לכל אחדמואחת מאיתנו להתייעץ עם עוד לפני הפגישה השניה, בה תהיה נוכחת גם עוד מטעם המרכז.
בייתי אצל עוד מסכימה שעובדת עם נעמת והיא המליצה לי שכדאי שיהיה לכל אחד מאיתנו עוד שייצג אותו בכלל וגם בפגישה השניה עצמה, כדי לייעל את התהליך.
בפגישה שהיתה הרגשתי שיש
1. הרבה אמוציות בינינו
מהבחינה הזו נראה לי שהעוד תעזור לי אם תהיה נוכחת בפגישה. מצד שני לא רוצה שיתפתח פה איזו מלחמה...
האם כדאי להגיע עם עו"ד לפגישת גישור
שלום היילילו,
שאלה טובה. אכן נוכחות עורכי דין בגישור יכולה להקצין את העמדות ולייצר אווירה של ויכוח. מצד שני לפעמים עורכי הדין יכולים דווקא לסייע (תלוי בהם), למשל כשאחד הצדדים מתקשה לקבל החלטה או לוותר, ועורך דינו מסביר לו שלאור נסיונו והידע המשפטי שלו חבל להיכנס למלחמה מיותרת (חלק מתפקידו של עורך דין הוא לסייע ללקוחו "לבחור את מלחמותיו" ו"להוריד אותו מהעץ" כשצריך).
אם העובדת הסוציאלית היא גם מגשרת, יתכן שתדע להשתמש בנוכחות עורכי הדין באופן מועיל.
בנוסף אם בן-זוגך מתכוון להגיע עם עורך דין, זו זכותו, ואז בוודאי שכדאי גם לך.
כתבת גם שחשת שלא הצלחת לייצג את עצמך די טוב, אז עורך דין יוכל לסייע לך.
בהצלחה!

שילה1

New member
גשו לגישור.זול נגיש ומהיר

פגישה שניה במהו"ת
הי
בפגישה שהיתה הרגשתי שיש
1. הרבה אמוציות בינינו
גשו לגישור.זול נגיש ומהיר

מצב
הנושא נעול.
למעלה