פדרה!! איזה עצובבבבבבבב

קרלוצה

New member
לדעתי......

קלרה תחזיר אותו, לדעתי היא תגיד לו משהו רציני כזה שהוא לא יוכל שלא להילחם עוד יותר!!!!
אבל היה נחמד אם אמנדה הייתה זו שמחזירה אותו (זה קצת לא הגיוני כי שנייה לפני היא דיברה עם פונסה ולא תספיק להגיע כל כך מהר) כשהיא אומרת לו שהיא אמא שלו והוא ישמע ויחזור

huxy

New member
מסתבר שיש גם דרך קסמים

שתוך שנייה מפוסו דה לס אלמס מגיעים ללה קרוס. אתמול רציתי שאם לא קלרה אז אמנדה תחזיר אותו ואמרתי לא הגיוני שכ"כ מהר היא תגיע, אז מסתבר שכן הגיוני רק לא לפי ההגיון שלנו אלא ההגיון הקסום שלהם שם חחחחחחחח

LoveHina

New member
לצערי ראיתי את הפרק בנוכחות אמא שלי

ואני רוצה להגיד שצריכה להיות הפרדה בין צופי טלנובלות שונות. היא, כצופת אהבה מעבר לפינה, לא מבינה מה אני רוצה ממנה עם כומר ארגנטינאי בשנות החמישים (מישהו הכריח אותה לראות?), ואני אף פעם לא הבנתי איך היא לא שמה לב למלאכותיות הזועקת לעין של השחקנים הישראלים (טוב, חוץ מיהודה לוי, שאותו אני מוכנה לראות מדקלם רשימת מכולת). כל ההקדמה הזאת היתה בשביל להגיד שבדבר אחד היא צדקה: כל הזמן בוכים שם
זה התחיל ביללות של קלרה: לא, לא, לאאאא! המשיך עם מצ'ה, ואנה (שהגיעה לה כל מילה שדריו אמר לה), והמודה (שהגיע לה שפיפו סוף סוף אזר אומץ לזרוק אותה), והצרחות של מסינה (טוב, מה חדש), וננה, ולאוטרו (איזה פרצוף הוא עשה כשגילה את הראש - הקטע היחיד שהעלה חיוך על פני היום) וכמובן שוב המודה. באמת היה מוגזם. החלומות של קלרה היו יפים, אבל למה הוא לא רצה לתת לה יד? מעניין אם היא תמשיך להודות באוזניו שהיא אוהבת אותו גם כשהוא יתעורר. איפה אמנדה? בחופשה בקריביים? בבי"ח עם אבנים בכליות? למה היא לא חוזרת כבר? זה פשוט לא אותו הדבר בלעדיה! למה אולמוס ריי לא התנדב לרצוח את ארויו? הרי יש לו ניסיון ו-ותק בזה... והכי חשוב - איך זה שהסימן על הגב של הפדרה יצא כל כך ברור על הפד? ומה פונסה הולך לעשות עם זה עכשיו? הוא גילה לא רק שהפדרה הוא הצליין, אלא גם שהוא קורחה. מוי פליגרוסו.

../images/Emo87.gif מממ צעקות זה משהו נחמד....

תלוי מי צורח אותן. עם יהודה לוי אני מוכן אפילו להרחיק יותר מרשימת מכולת
ובקשר לאמנדה- השחקנית היתה צריכה בדחיפות להיעדר מהסט. היא תחזור מחר או ביום שלישי.

huxy

New member
אני לא מסכימה איתך

לגבי הבכי, הגבר ששלושתן אוהבות גוסס וכנראה לא יעבור את הלילה, מה ציפית לראות אותן עושות? צוחקות? אז אנחנו יודעים שהוא הגיבור ולא ימות אבל הן לא
התחזית של פונסה היתה רעה מאד והאילמת סתם בכיינית כי לקחו לה משחק

LIAH1

New member
איזה פרק יפה...../images/Emo99.gif

ננסי דופלה שחקנית מדהימה
אין, הייתי חייבת להגיד את זה...
משכנעת ואמיתית ברמה ממש גבוהה.
התאכזבתי שהפדרה הוציא את היד מקלרה בהזיה, חשבתי אולי כאן הוא יחזור לחיים וזה יהיה בזכותה... אני ממש מקווה אבל שזה כן יקרה מחר.
למרות כל ה-
מהסיפור עם פורטלה- פעם ראשונה שממש נקרעתי מצחוק עם הקטע שהיה ש"שלושת המוסקטרים" גילו את ה-
שלו
עצבני לדריו! זה היה בול פגיעה, נכון וקולע לכל מה שרובנו מרגישים כלפי אנה!
פונסה נראה לי יעלה על הכל
וגם ייפול לו האסימון לגבי התחושות וההתנהגות של אמנדה כל הזמן... אבל משום מה, נראה לי שנראה פה שיתוף פעולה מצידו, נראה לי שהוא משנה כיוון, למרות שבכל מה שנוגע לבת החולת-נפש שלו- הוא עדין לוקה בטירוף...
הקטע של שריפת הגלימות של קורחה היה ממש עצוב, כמו סגירת מעגל שתביא עידן חדש בקרב השלישיה הזאת, מעניין אם לא נראה יותר את קורחה בכלל
לפיפו, הוא כזה חמוד
המודה כבר עיצבנה אותי, חיכיתי שהוא יכניס לה כבר...

huxy

New member
עוד שאלת ניחושון...

כמובן רק מי שלא יודע אחרי הפרק הזה נראה את קלרה זונחת את כל הסיבות המטופשות ללא להיות עם הפדרה? לדעתי כן, אבל אז נראה ריחוק שלו ממנה בגלל כל מה שהיה

ohaddd3

New member
לכל אלה שרואים פדרה...כנסו../images/Emo26.gif

תודיעו לי בבקשה שתראו את קלרה גריקו קצת מחייכת.. אני חייב להקליט את זה. כל הזמן היא רק בוכה ומייללת... בכלל לא אהבתי את הדמות שלה... בלי ספק הדמות הממורמרת ביותר שראיתי.... וזו דעתי בלבד.

../images/Emo39.gif מסכימה איתך...

בהחלט דמות מאוד ממורמרמת... אני גם לא כל כך אוהבת אותה... אני אוהבת יותר את הדמויות שמסתכנות בשביל דברים.. ו... לא יודעת קלרה ממש מעצבנת אותי..

קרלוצה

New member
הוידאו דורש וצועק שיחליפו אותו כבר!

ראיתי עכשיו את הפרק
וכל הכבוד לדריו!!!!!!!!!!!! העמיד אותה בלי לזוז במקום היא נשארה מודה ובוכיה.....כל הכבוד לו!!! הלוואי ובסוף היא תתאהב בו ולא ישים עליה, אוחלה!!!! כל הכבוד גם לקלרה על מה שאמרה לה, אני יודעת שזה לא מספיק אבל היא משתחררת לאט לאט!!!! בכיתי איתה כשבכתה על המיטה וכשסנטו אמר לה שהוא היה מציל אותה עוד מיליון פעם, ננסי מדהימה!!!! הקטע שקורחה חולם בסוף הזכיר לי את החלום של יאגו כשהוא עמד למות

huxy

New member
תנסי אולי

להתחיל להקליט ממש שנייה לפני שאת יוצאת ולתת לזה להקליט בLP עד שאת חוזרת, אם תראי מעוצבנת עליו אולי הוא יפחד ויקליט בסדר

קרלוצה

New member
חחחחחחחח רעיון טוב../images/Emo6.gif

עוד דבר! אהבתי שכשקלרה צעקה על המדוזע והאשימה אותה היא גם אמרה לה "דיי עם הטורטות"
(מה שאני אומרת לה כבר מיליון שנה חחחחח) (אני מאחלת לפדרה למות רק כדי שלא יקבל עוד טורטה מלאה בשערות מדוזעתיות)

למעלה