פול וויליאמס

Angel45

New member
פול וויליאמס

היי אני צופה בסידרה בקנדה וכאן מקרינים את הפרקים של שנת 2006 לפול וויליאמס יש ן בת גדולה בשם ה'דר והיא התובעת המחוזית היא אינה יודעת שהוא אביה....ונכון לעכשיו פול אינו מתכוון לומר לה האם מישהו זוכר שנולדה לו בת ? מי האמא שלה ? אני ממש לא זוכרת פרקים כאילה בארץ תודה

brum

New member
הזכירו את זה לפני כשנתיים-שלוש

אמה של הת'ר סבלה מהתעללות של בעלה ופול נחלץ לעזרתה ואפילו שהיה משפט הוא התחמק מלהודות שהוא מעורב בגלל שהוא האבא של הת'ר כמובן שהת'ר היתה אז ילדה קטנה אבל כמו שאוהבים בצח"מ היא פתאום גדולה בהרבה יותר. הסיפור מאחורי פול ואמה של הת'ר- הם היו חברים צעירים מאוד (בסוף הקולג' נדמה לי), פתאם הגיע הריון לא צפוי ופול כמו ילד טוב התחתן איתה אבל הנישואין לא החזיקו מעמד וכשהת'ר היתה אולי בת חודש הם הסכימו על כך שהם נפרדים ולא מזכירים להת'ר שיש לה אבא ביולוגי שונה (האם כבר הכירה את מי שהיה לימים בעלה)

Angel45

New member
תודה רבה , נפתר חלק מהפאזל

אגב תצפו להרבה החלפת שחקנים לפני שנה כשהתחלתי לצפות כאן בסידרה מעט מאוד דמויות נשארו עם אותם השחקנים ולקח לי קצת זמן להבין מי הוא מי צפו להרבה הפתעות בהמשך

sharona78

New member
שאלה

האם קריסטין תשאר בסדרה ? ומי עוד מתחלף חוץ מויקטוריה, ומה נהיה עם אשלי - היום בפרקים שמשודרים בארץ היא בהריון מבראד, עד מתי זה יחזיק ?

brum

New member
../images/Emo58.gif

קריסטין תשאר - אומנם לא יראו אותה כל הזמן אבל היא מהבודדים שלא החליפו את השחקנית. ויקטוריה, קולין, לילי ונדמה לי גם מקנזי יוחלפו - יש גם עוד כמה דמויות שעדיין לא הגיעו לארץ יחזרו לסידרה מבוגרים יותר - דניאל (הבן של פיליס) ונוח (הבן של שרון וניק)

Angel45

New member
הרשימה הכמעט מלאה

ואם שחכתי מישהו אז פליז תזכירו לי קריסטין - לא מופיעה ולא מזכירים אותה ויקטוריה הוחלפה ובקנדה היא חברה של טי.ג'יי,היא בהריון אך לא יודעת אם זה מברד או מי טי.ג'יי אשלי לא מופיעה הבת של אשלי (בעוונותי שחכתי את שמה) הגיעה לביקור והתבשרה על הגירושין קולין - הוחלפה פעמיים והיא בת זוגו של הפרופסור שלה מקנזי - לא מופיעה ולא מדברים עליה קאסי - לא מופיעה כי לפי הפרקים כאן היא נפתרה לפני שנה שרון וניק התגרשו ניק נשוי לפיליס ויש להם תינוקת שרון נשואה לג'ק שכעת הוא סנטור דניאל היה נשוי ללילי והם התגרשו לפני כמה פרקים דרוסילה כפי הנראה מתה וגופתה לא נמצאה ניקי חיה בנפרד מויקטור והם על סכינים חבלז ג'ל היא לא אחרת מאשר הבת של קתרין צ'אנסלר ופיליפ הבן השתיין שהיה לג'ל מסתבר שלא היה הבן שלה כי הוחלף באחר. ואת הבן האמיתי של ג'ל מצאו והוא עובד בז'אבו הוא היה נשוי לאמבר מהיפים והאמיצים שילה המטורפת - בשעה טובה הוצאה לאלתר מהסידרה מייקל בולדווין ולורן נשואים ויש להם בן את מי שחכתי ? לא עולה לי בראש אם למישו ממכם עולה משהו - תזכירו לי אהה נזכרתי...ג'ון אבוט נפתר בעודו נשוי לגלוריה אמא של מייקל בולדווין וקוין

Angel45

New member
עוד דבר קטן

ויקטור מחפש את הבן (המיסתורי) שלו אבל לא ברור מי הוא ומה הוא

בן מיסתורי של ויקטור?????

איזה בן מדובר? בתור אחד שצופה בסדרה כבר שנים רבות הבנים היחידים שיש לויקטור הם: ויקטוריה וניק - מניקי ויקטור ג'וניור אדם - מהופ אשלי הייתה בהריון ממנו אבל הפילה שאר נשותיו - רמונה, ליאנה, ג'יל, דיאן - לא הביאו ילד ממנו איב המזכירה הייתה בטוחה שקול הוא בו מה שמאוחר יותר התברר כלא נכון מאיזה אישה הבן המיסתורי הזה? מעניין....

Angel45

New member
מה שרואים כאן זה שמידי פעם

ויקטור מתקשר לחוקר פרטי(לא פול) ומברר פרטים מה קורה עם הבן וכו' אבל בהחלט לא מראים יותר מכך ובטח שבטח לא משחררים פרטים

sharona78

New member
אבי - הבת של אשלי וויקטור

האם ויקטור מגלה שזו הבת שלו ? מה בסוף נהיה עם כל סיפורי הזה? ובאמת איזה בן מסתורי ?

sharona78

New member
מעניין...

מי זה דניאל ? אולי הבן של פיליס ? מתי ג'יל תגלה שהיא הבת של קתרין ? אז מה קולין וג'יי טי הם לא לנצח ? ופיליפ? מה פתאום חליטו להזכר דווקא בו ? ומה אם אוליביה ? האם מלקולם חוזר מהמתים ? מה אם ראול, בריטני, בילי - בקיצור החברה הצעירים שמככבים היום בארץ...? יש משהו מהם בעתיד הרחוק - 2007... תודה על האינפורמציה...

Angel45

New member
תשובות ל sharona78

דניאל הוא הבן של פיליס שהיתה פעם ב "זוגיות" עם כוכב הפופ דניאל רומולאטי אובססיבית אליו בצורה מחרידה. ג'יל תגלה שהיא הבת של קתרין כשלקתרין יהיו סיוטים חוזרים ונישנים מהתקופה שהיתה אלכוהוליסטית .ונזכרו בפיליפ בעוקבות אותם סיוטים כן כן קןלין וג'יי טי ממש לא לנצח ולג'יי טי היה רומן עם ויקטוריה , האם את זה כבר ראיתם בארץ ? אוליביה הגיעה ללוויה של דרוסילה וחזרה לאפריקה מלקולם לא חוזר מהמתים חחח ראול בריטני ובילי אפילו לא הוזכרו פעם אחת בשנה שאני בקנדה

sharona78

New member
ל- Angrl45../images/Emo140.gif - המשך התעניינות...

קודם כל תודה רבה על התשובות.... אוף מקודם כתבתי לך תגובה די ארוכה והייתה שגיאה באתר וההודעה לא הועברה לצערי... בכל אופן אני מכריה את הסיפור בין פיליס לדני רומולטי הזמר רוק שהיה נשוי לכריסטין ושפיליס הרסה להם את החיים... רק רציתי לוודא שמדובר באותו דניאל... בארץ לילי בכלל ילדה בת 15 או 14 כמו קולין.... דרך אגב האם קייל מוזכר באיזושהי דרך אצלכם בקנדה ? אצלנו פיליס וג'ק מקבלים חסות בלעדית על קייל, אבל הבנתי מפרקים שהצצתי בהם לעתיד שפיליס בוגדת בג'ק ומתאהבת בניק ואפילו יולדת לו בת בשם סאמר. עם זאת ניק עדיין מאוהב בשרון רק שהוא מבין זאת מאוחר מדי כי היא כבר נשואה לג'ק ואפילו הם מתחננים תינוק מתישהו בקרוב... השאלה היא מתי הגירושים ? היום בפרקים בארץ שרון עוזבת את ניק והילדים מתוך תחושה שאיכזבה את כולם לאחר שנישקה את ויקטור, וקאסי בבית חולים בין חיים למוות לאחר שנפלה לתוך הקרח... אז הגירושים עכשיו או בעוד שלוש שנים ? חבל שהאהבה ה"טהורה" בין קולין לג'יי טי לא לנצח... מה הסיפור בין ג'יי טי לוויקטוריה ? פרטים בבקשה.... ואיך בראד נכנס לתמונה ? כתבתי מקודם עוד כמה דברים שעניינו אותי - לא נורא אולי אזכר אחר כך.... נשתמע...

Angel45

New member
היי sharona78 ../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

קייל לא מוזכר בכלל ולדעתי מדובר באותו דניאל ובאותה קולין ולילי רק שכאן כולם בערך בני 18-19 ולומדים בקולג' הגירושין עליהם את מספרת היו כנראה לפני יותר משנה...כי בדיוק היום אני שנה בקנדה. לשרון היה סטוצון עם בראד והם מאוד אוהבים אחד את השני אבל לא יכולים לממש את אהבתם ולכן נשארו חברים קרובים וטובים מאוד. כאן הראו שקולין וג'יי טי אמנם מאוד אוהבים אבל כל הזמן מתווכחים על דא ועל הא. לג''י טי וויקטוריה היה סטוצון לפני שלכל אחד מהם היה בן זוג והם נשארו חברים מאוד טובים ומכאן פרחה לה אהבה גדולה. זהותן האמיתית של בראד ואימו נחשפה כאן וויקטוריה וכולם הבינו שבראד אינו אלא " נד נפוח " ולמעט שרון איש אינו מאמין לו....וחגיגה בסנוקר מה נהיה עם זה...קיצצו לו את הכל את התפקיד בעבודה ובקיצור את הכל. שנה טובה לך ולכל החברים בפורום

sharona78

New member
ל- angel45../images/Emo20.gif

תודה על התגובה המהירה.... למה הכוונה הזהות האמיתית של בראד ואימו ? ועוד שאלה קטנה - האם ויקטור מגלה שיש לו בת מאשלי (אבי) ? ומה נהיה עם כל הסיפור הזה..... אם בכלל זה מוזכר בקנדה... שנה טובה ומתוקה לך ולכל הפורום !!!!! הרבה בריאות, אושר, עושר, הצלחה ואהבה....

Angel45

New member
../images/Emo41.gif בראד ואמו........................

הם יהודים ... אמו ניצולת שואה שע"מ לשרוד קיבלה ג'וב מהנאצים- עיסוק בלתי חוקי בחפצי אומנות,זיופם והעלמת המקור בראד הוא למעשה זהות שאולה - כדי שלא יעלו על עקבות המשפחה. לאמו יש שם בדוי כדי שלא יעלו על עקבותיהם. לא חושבת שויקטור הפצלוח :)) יודע שאבי היא ביתו והאמת שגם אני לא ידעתי על זה -ראיתי בארץ שאשלי היתה נשואה לבראד ושיש לבם בת שהוא ידע שאיננה שלו ....חידשת לי עכשיו :)) מועדים לשמחה

sharona78

New member
שמחה שיכולתי לחדש לך במשהו...../images/Emo41.gif

מה לא ממציאים כדי שיהיה מעניין... יצא לי לראות עכשיו פרק מתאריך 11.09.2007 - יש שם איזשהו סיפור עם כסף ואמבר, ועל איזשהי תרמית של ג'ק... מי מהמשפחה של ג'יל נפתר או נהרג..? הורדתי עכשיו כמה פרקים אחרונים שמשודרים אצלכם, כך שיהיה לי מעניין...

Angel45

New member
את בחורה כלבבי - משקיענית ../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הארוס של ג'ל נמצא ללא רוח חיים בחדרו שבמלון הוא היה שותף של ג'ק והוא מקוריאה. ואמבר זו אמבר...תככנית ללא תקנה וללא גבול חחח היתה ונשארה... וכן כן יהיה לך מאודדדדדדדדדד מעניין עם הפרקים האחרונים,ואם זה "יתפוס" אותך יהיה לך קצת קשה לצפות אחר כך בפרקים שאת רואה בארץ כי יתכן שתשתעממי

sharona78

New member
תודה תודה... גם את בסדר גמור !!!../images/Emo70.gif../images/Emo17.gif../images/Emo20.gif

אבל בדר"כ אני לא כזו משקיענית, הכל התחיל מזה שמאוד הסתקרנתי לגבי ניק ושרון, היחסים שלהם עלו על סרטון וכבר רציתי לדעת מה יהיה עם שני אלה..... אז נכנסתי לפורום והתחלתי לחפש ספוילרים מעניינים, ונכנסתי לכל מיני לינקים וראיתי פרקים מ"העתיד"... ויש מצב שעכשיו אחרי שאני יודעת כמה מעניין שם אצלכם, שאני באמת ישתעמם.... נכון שניקי השמינה ? או שפשוט הזדקנה, התסורת לא מתאימה לה.... ניק ושרון לעומת זאת ניראים מיליון דולר, לעומת איך שהם נראים בפרקים שמשודרים פה, אהבתי איך שמלבישים את שרון...

למעלה