פול וויליאמס

Angel45

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif לא הבנתי היכן מצאת את הלינקים

וגם לא הבנתי מה זה ספויילרים- אנא הסבירי לי ניקי התבגרה... טוב מה אנחנו רוצות ממנה,הסידרה מוקרנת למעלה מ 20 שנים ואפילו יותר... הראו אתמול שהיא נזכרת בכל מיני אפיזודות מן העבר והראו כמה פלאשבקים ...מצחיק וגם מעניין לראות את השינויים עם חלוף השנים...תסרוקות,איפור תלבושות...

sharona78

New member
שלחתי לך לינק במסרים - לא ראית ?

אני מורידה פרקים כאן - http://www.mininova.org/sub/265 וגם בעמוד הראשי של הפורום יש הסבר עם לינק כיצד מורידים את הפרקים האמריקאים...... תעדכני אותי אם הצלחת, מקווה שעזרתי.... ספויילרים - זה בעצם לקלקל את הצפייה ע"י גילוי מה יהיה בעתיד, הרבה אנשים מעדיפים לא לדעת כי זה הורס את המתח, הציפייה וכו'.... כמו שבעלי אומר - מה הטעם לראות משהו אם את כבר גם ככה יודעת את הסוף....., לדעתי זה נכון לגבי ספרים או סרטים, אבל סדרות שאין להם סוף כמו הסדרה הזו, זה ממש לא משנה.... אבל זו רק דעתי.... - זה פחות או יותר ספוילר. אבל מה שנכון הוא שעכשיו שאני יודעת ששרון וניק גם ככה יתגרשו, אז אני כבר לא מצפה לשום דבר מהזוגיות הזו... בהתחלה הייתי יושבת ומחכה לראות אם הם חוזרים או לא, עכשיו כשהסוף ידוע, אז זה לא משנה אם הם חוזרים או לא כי בעוד שלוש שנים הם גם ככה יהיה גרושים ושרון תשתרלל עם כל העולם.... - אפילו שניק תמיד יאהב אותה, או לפחות כך הוא אומר... מה חוץ מזה ?

sharona78

New member
ולגבי ניקי ../images/Emo68.gif

ברור שבמהלך 20 שנה היא השתנתה, אבל בארבע שנים בין הפרקים שמוקרנים בארץ לבין הפרקים באמריקה יש הזדקנות / השמנה... והתסרוקת ממש אבל ממש לא מתאימה לה.... תגידי גם אצלכם היא מכשפופה כמו תמיד... מה חדש בחייה של ניקי ? ומה הכאסח עם ויקטור ?

Angel45

New member
../images/Emo23.gif היי שרונה

כנראה מעומס באתר המסר ששלחת לי הגיע באיחור תודה על הלינק ותודה על ההסבר על הספויילרים במחשבה שניה ניקי
אכן התעגלה ואני לא חושבת שהיא מכשפופה , היא פשוט למדה לעמוד על שלה ולא להיות פראיירית היא אפילו התמודדה נגד ג'ק אבוט על מושב בסנט... ונראה לי לעשו לה make over בגלל זה. אני דוקא חושבת שהיא עסיסית מאוד וביוחד עכשיו כשיש לה מאהב "שמעצב" לה את האישיות ומזכיר לה אי אילו דברים שויקטור
מזמן כבר לא מזכיר לה כי הוא חיי in lalla land חבל על הזמן על התככים שיש מכל עבר ויקטור כועס על כל העולם ובמיוחד על אישתו כי היא למדה לדרוש את שלה ובניגוד לרצונו והוא בכלל לא מעריך אותה ואם בבעלים עסקינן.. אז הבעל שלי צוחק עלי כל יום..כי כשהסידרה מוקרנת אני לא סופרת אף אחד ממטר חחחחחחחח הכרתי כאן גברת נכבדת בת 80 שגם מכורה לסידרה
היא אומרת שאינה עונה לטלפונים

sharona78

New member
מה את אומרת ?../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif

גם עם בעלי הולכים צחוקים על הסדרה - הוא כל הזמן צוחק עלי.... הסדרה משודרת בזמן שאנחנו חוזרים מהעבודה ואני רצה לשלט של הטלוויזיה.... לפעמים הוא בא אליי ביציאה "אין לך איזה סדרה לראות?" או "כבר מצאו את הזרע של ויקטור?" חחחחחחחח קטעים איתו, אבל לפחות עזר לי להוריד את הפרקים האמריקאים..... כל הכבוד לאישה בת 80 שמשתתפת ככה בפורומים, נשמעת חמודה... זאת אחלה סדרה לקיפול כביסה את לא חושבת? לא צריך להגזים, אפשר לענות מידי פעם לטלפונים - אבל לא שיחה ארוכה.... באמת יש כאן עומס באתר בפעם הקודמת כשכתבתי לך הודעה יצאתי מדעתי עד שהיא נשלחה - בקושי זז! לפחות קיבלת את הלינק.... לגבי ויקטור וניקי - לא ידעתי שויקטור חזר להיות שוביניסט כמו פעם, אצלנו בארץ הוא דווקא הפך להיות די רכרוכי אפילו די חמוד ויקטור וניקי התחתנו שוב כי סוף סוף הוא למד לקבל את העצמאות שלה, לא ידעתי שהוא יחזור ל- lalla land כפי שאת קוראת לזה כל כך מהר. פה בארץ שרון בגלל המשבר עם ניק מנשקת את ויקטור צרפתית לוהטת וניק בדיוק בה להתפייס איתה עם פרחים והכל והוא תופס אותם מתנשקים כמובן יודע להגיע בדיוק בזמן הנכון.... וויקטור "הטהור" לוקח את כל האשמה והאחריות על עצמו ומסכן את נישואיו שלו על מנת להציל את נישואייי בנו - ממש אציל ! ניקי לעומת זאת היא ממש אבל ממש רעה עם שרון, עוד לפני הנשיקה של שרון עם ויקטור היא אף פעם לא הביעה תמיכה או עזרה כאשר כלתה כמעט התפרקה לרסיסים רק ויקטור ידע להיות חם טוב ולתמוך, ניקי לעומת זאת: "תתגרשי כבר מניק וזהו".... לכן הפכה להיות די מכשפופה בעיני.... החמה מהגיהנום! אז מה ניקי תתמודד למושב בסנט? איזה שינוי האישה הזו עברה - מרקדנית סטרפטיז.... טוב אם ככה אז ה- make over באמת מתאים לה.... והבנתי שיש לה רומן מהצד עם מישהו שמעריך אותה, אז היא עדיין נשואה לויקטור? חשבתי שהם כבר התגרשו...

sharona78

New member
../images/Emo205.gif היי אנג'ל ! שאלה לגבי פיליס....

מה העניינים ? כרגע ראיתי איזשהו פרק שמשודר אצלכם ועצרו את פיליס - כלומר היא בכלא... והבת שלה חולה.... לא הבנתי למה עצרו אותה...?

Angel45

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo54.gif../images/Emo107.gifהיי שרונה

המחשב שלי "חולה" היה לו וירוס וסוס טרויאני שסירבו להיות מושמדים ע"" תוכנות ההסרה שיש לנו. לכן אני באיחור עם התשובות......צ'טערת פיליס הואשמה בסחיטה ונשלחה לכלא ל 6 שנים ו---------------ווי ווי איזה דרמה עושים מזה ווי ווי היא שמעה במקרה שיחה בין בראד לשרון לגבי הרומן שהיה להם והחלה לסחוט את בראד שאם הוא לא יצביע עבור ניק בכדי שיקבל מושב המועצת המנהלים אז היא תספר לויקטוריה שהיה לו רומן עם ניקי זה מצד אחד................מצד שני היא התחילה לסחוט את שרון ואמרה לה שתספר לג'ק על הרומן....ומזה נהיה סלט שלם כהרגלו של יוצר הסידרה בקודש.לדעתי ממש הגזימו עם סיפור פיליס עד כדי כך שבא להקיא יסלחו לי הקוראים האוהדים בעיניי מאז ומתמיד פיליס היתה ותשאר לא אהודה בלשון עדינה חחחחחחח

sharona78

New member
היי אנג'ל !!!../images/Emo140.gif

מקווה שהמחשב שלך ישאר תקין... וואי וואי איזה דרמה..... ואיך שניק עומד לצידה של פיליס - make me sick ! כולם נעשים רכרוכיים כשנכנסת תינוקת לסיפור... פיליס היא פיליס -
- מיניפולטיית תישאר מינפולטיבית, עכשיו, כלומר בארץ היא עדיין נשואה לג'ק וחשבתי שהשתנתה לטובה, אז זהו מתברר שלא !!! כרגיל היא גונבת בעלים של נשים אחרות......... ומה קרה לכל האהבה שלה כלפי ג'ק? פתאום נעשתה חמה על ניק - מסכימה איתך ב- 100% לגבי ה -
יס הזאתי !!! טוב שהיא משלמת על הסחיטות שלה - ומה בסוף ויקטוריה וז'ק גילו כבר על הבגידות של בראד ושרון??? (שמתי לב שג'ק מקנא לשרון כשהיא עם בראד)..... גם גילית לי עוד ספוילרים - רומן בין ניקי לבראד קפלן... ועוד מאחורי הגב של ויקטוריה - חם חם אש! אני עוד זוכרת שניקי שכבה עם קול בעלה לשעבר של ויקטוריה, זכור לך ? היוצרים האלה כבר אין להם במה לחדש....

Angel45

New member
../images/Emo65.gif היי שרונה

זה בדיוק כמו בסידרה היפים והאמיצים הם כל הזמן בחילופי זוגות שם... מי לא היה עם מי ומי לא היתה עם מי(משתדלת לכתוב בשפה נקיה חחח) היום היה פרק משעמם פחד....תזכרי שלא לטרוח להוריד את הפרק של 17 לספטמבר 2007 what makes me sick is הדאגה האובססיבית של ה
יס הזאת לתינוקת המכוערת שלה בפרקים האילה כשישודרו בארץ תזכרי להכין מראש שקית הקאה כמו השקיות שיש במטוסים
כתבת רומן בין ניקי לבראד? את בטוחה שראית נכון?היא הרי לא סובלת אותו.......אני זוכרת רומן בין ניקי לג'ק...אבל עם בראד שויין שיהיה....

sharona78

New member
ושוב היי |דושיח | - בראד וניקי ?

אולי לא הבנתי נכון - הבנתי ממך מההודעה הקודמת ש
יס המעפנה סחטה את כולם ובגלל זה היא בכלא - שהיא איימה שתספר על הרומן בין בראד לניקי לויקטוריה ועל הרומן בין בראד לשרון לניק - כנראה שלא הבנתי אותך....... הסבירי נא שוב
כן כן יש קטעים מעצבנים בסדרה - כמו שתיארת... ממש בא להקיא.... אני לא מתכוונת להתחיל להתמכר לפרקים האמריקאים, הורדתי כמה פרקים בשביל הקטע ואח"כ נחייה ונראה גם ככה זה מבאס לחזור אח"כ לפרקים של הארץ 3 שנים אחורה, בינתיים ראיתי את הפרק של 11/9/07 ואח"כ חזרתי אחורה ל- 3/9/07 ו- 4/9/07.... ויש לי להשלים עד 11/9/07 - אלא עם תגישי לי שיש עוד פרק חובה... שאסור לפספס. דרך אגב קראתי בהנחיות לשימוש בפורום שכשיש ספויילר בתוכן ההודעה חייב לשים סימן של ספוילר -
בכותרת או לפחות את המילה "ספוילר" ואסור לכתוב משהו ספוילרי בכותרת ! מי שלא ינהג כך ימחקו את הודעותיו.... מה את אומתרת, נתחיל לסמן
בכל ההודעות שלנו.... כי בעצם כל מה שאת רואה בשבילנו זה
....... נשתמע שוב בהקדם...

Angel45

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif תודה,יש להשמע לכללים

יקירה,צ'טערת אבל נראה לי שעשיתי לך סלט במוח
יס סחטה את בראד בגלל סטוצ החד פעמי שהיה לו עם שרון .הרומן קרה כשהיא התגרשה מניק ובראד היה אם אינני טועה מאורס לויקטוריה אגב לי היה מאוד מאוד קשה להתרגל לויקטוריה החדשה היא כל כך שונה מהויקטוריה היפה והמקורית. את מצחיקולה שלא מתכוונת להתמכר לפרקים של 2007 אבל הורדת ים פרקים שיש לך להשלים לראות חחחחח

sharona78

New member
גם את מצחיקולה ../images/Emo58.gif

על הסלט שעשית לי.... ואני אכלתי אותו טוב.... אז לא הבנתי מה עם בראד הוא עדיין מאורס לויקטוריה? נראה לי שהיא בהריון. אני לא חושבת שויקטוריה הישנה היא יפה, לדעתי שי לה פנים רעות ועיניים קטנות מידי... ויקטוריה החדשה נראת יותר טוב, לדעתי.... אבל בכל זאת להתרגל לשחקנית חדשה זה קשה, לכל שחקן אופי משלו ! אני בתקווה שלא אתמכר...... חחחחחחחח

גם לי היה קשה להתרגל אליה../images/Emo58.gif

זה כמו שפתאום יחליפו את ויקטור. כ"כ התרגלתי לישנה. קולין החדשה דווקא חמודה. ושרונה מתוקה, רציתי להגיד לך מזל טוב
מאחלת לך הריון בריא, עגול ומענג!!!! ואל תשכחי ב"ה אחרי הלידה לבוא לפורום הורים לתינוקות.

Angel45

New member
../images/Emo58.gif חחח איזה בלאגניסטית את שרונה

בראד כבר התגרש מויקטוריה כתבתי לך על זה מזמן הסטוצון החד פעמי עם שרון היה כשהיה עדיין מאורס לגברת ויקטוריה
..ולזו החדשה יש שיני סוס ומלתחה מ ז ע ז ע ת ! בתקוה שלא תתמכרי הא- יקירתי..את כבר מ כ ו ר ה ק ש ה ללא יכולת ריפוי את חמודה אמיתית !

Angel45

New member
בשבילך שרונה ובשבילך אנטיבס

וגם לשאר החברים הנחמדים

sergew2

New member
מעניין..

למה בקנדה מראים פרקים של 2006 ולא של 2007?

יוליקה

Member
מנהל
עדכון נוסף על הבת של פול

לאמא של הת'ר קראו אפריל. אמא של פול לחצה עליו בזמנו לנסות לאתר אותה. כי היא רצתה נכדה. פול היה נשוי גם ללורן.

k u n e f a

New member
פרקים לצפיה

ברצוני לדעת אם יש אפשרות לצפות בפרקים של הסדרה מכוון שלא תמיד מאפשר לי לראות בגלל השעות, אם כן מאיפה אני מורידה ? אודה לכם אם תענו לי

Angel45

New member
יתכן ואילו פרקים של 2007 שאני צופה בקנדה

אולי טעיתי בשנה

גם אני ראיתי בקנדה../images/Emo58.gif

את כל מה שסיפרת, אלו כמובן פרקים חדשים של 2007, ויש הפרש של 3 שנים בין הפרקים בארץ לקנדה. אתם יודעים איזה באסה זה לראות שם להכנס לתוך כל השינויים ואז לחזור לארץ ופתאום זה 3 שנים אחורה. אני לא ראיתי אם רשמת שג'ון מת בכלא, אחרי שרצח את בעלה לשעבר של אישתו החדשה (האמא של מייקל בולדווין)

למעלה