פוסט קורונה

• פותח הנושא Zadig
  • פורסם בתאריך
הלכתי לפאב השכונתי, של הרחוב. כרגיל פותחים ברחוב אחד כמה בארים. שלי הוא מאלה שאין בהם תפוסת 100% פלוס פלוס. אני אוהב ללכת לבד, לשבת בצד. לחפש ולמצוא שותפות להמשך הלילה. אני גר קרוב, וחלק גדול מהנשים שמגיעות באות עם מכונית מעיר אחרת, כך שלא נתקעות אצלי עד הבוקר.

צליליתה1

Well-known member
וחלק גדול מהנשים שמגיעות באות עם מכונית מעיר אחרת,
כמה מעט אני יודעת על החיים
אם אי פעם נכנסתי לפאב לבד, זה היה רק לשכונתי, הכי קל״ב
כדי להגיע הביתה (או למלון) בקלות. לא הייתי רוצה לנהוג בלילה, לעיר אחרת, אחרי שתיה הגונה.

(כמו שאמרתי, אני לא מבינה שום כלום, אבל הייתי חושבת שדווקא מי שגרה רחוק עשויה להתקע, בגלל הלא לנהוג שתויה)

כמה מעט אני יודעת על החיים
אם אי פעם נכנסתי לפאב לבד, זה היה רק לשכונתי, הכי קל״ב
כדי להגיע הביתה (או למלון) בקלות. לא הייתי רוצה לנהוג בלילה, לעיר אחרת, אחרי שתיה הגונה.

(כמו שאמרתי, אני לא מבינה שום כלום, אבל הייתי חושבת שדווקא מי שגרה רחוק עשויה להתקע, בגלל הלא לנהוג שתויה)
עצמאות נקנית ביסורים.

אבח"י

Well-known member
אתה "מניאק" לא קטן, אתה.
האם זה הגברת המיועדת יודעת שלא נשארים לישון אצלך?

אני לא אוהב שישנים אצלי. אני לא אוהב את ריחות הבקר אחרי הסקס ושונא להתחלק בשירותים שלי.
כל מי שבאה אליי יודעת שלא נשארים לישון.

משתינים בפאב, אפשר בהחלט להתרחץ, להשתין וגם לחרבן ולצחצח שיניים אחרי הסקס, עד כדי כך אני לא בן זונה.
אחר כך, הביתה. קישטה קישטה.

Zadig

Well-known member
הלכתי לפאב השכונתי, של הרחוב. כרגיל פותחים ברחוב אחד כמה בארים. שלי הוא מאלה שאין בהם תפוסת 100% פלוס פלוס. אני אוהב ללכת לבד, לשבת בצד. לחפש ולמצוא שותפות להמשך הלילה. אני גר קרוב, וחלק גדול מהנשים שמגיעות באות עם מכונית מעיר אחרת, כך שלא נתקעות אצלי עד הבוקר.
אה אה ! זאת תמונה הרבה יותר מוחשית מכוס חלב...

למעלה