פורום ביונסה מסכם שבוע!

HanAn189

New member
פורום ביונסה מסכם שבוע!

שיר השבוע של ביונסה - שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - האנשים שעשו לכם את השבוע - בילוי השבוע שלכם - מאכל השבוע שלכם - דבר טוב שקרה לכם השבוע - דבר רע שקרה לכם השבוע - משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) - אוהבים את הגשם והקרירות? הפוך כבר בחוץ?
סכמו איך עבר אליכם השבוע החולף שיהיה שישבת מוצלחים ורגועים

asaf105

New member
סכמ"ש

שיר השבוע של ביונסה - Why Don't You Love Me שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - Lady gaga - You and I סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - המירוץ למיליון האנשים שעשו לכם את השבוע - אין בילוי השבוע שלכם - יום בעקבות לוחמים ברמת הגולן
מאכל השבוע שלכם - אין דבר טוב שקרה לכם השבוע - קיבלתי 92 במבחן בכימיה, היה לי שיעור נהיגה די טוב ושעוד שבוע נוראי ואומלל של י"ב נגמר לו
דבר רע שקרה לכם השבוע - המערכת שעות שלי נעשתה יותר גרועה ועכשיו היא עוד יותר מקוללת וארורה משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - לעבור את המבחן באנגלית, לקבל את הציון הזוועתי במבחן במתמטיקה, ולשרוד את השבוע בכלל ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - י"ב זאת כיתה הרבה יותר גרועה מי"א!
תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) - אין

HanAn189

New member
יש לי יום בעקבות לוחמים השבוע

גם לגולן (הם עושים את זה תמיד שם?
) מתי הטיול השנתי שלכם? ולאן?
|אחוות תיכוניסטים| מזל"ט על הציון בכימיה

Jottamme 20

New member
מסכם

שיר השבוע של ביונסה - Party ו- I Was Here שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - Taking Chances בגרסה של ליה מישל מ- GLEE סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע -
האנשים שעשו לכם את השבוע - כל החברים הטובים והמשפחה בילוי השבוע שלכם - מממ ארוחת בוקר עם אח שלי אתמול בבנדיקט ברוטשילד מאכל השבוע שלכם - הפנקייק האלוהי של בנדיקט
דבר טוב שקרה לכם השבוע - בשעה טובה ומוצלחת השתחררתי מצה"ל אחרי שירות של 3 שנים :) דבר רע שקרה לכם השבוע - אין! משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - להתחיל חיים חדשים- קופת חולים נורמלית (יאיי!) ולמצוא עבודה ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) -

oFka7

New member
לא מגיבה הרבה אבל תמיד כאן!

שיר השבוע של ביונסה - countdown שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - take you to rio סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - סרט צרפתי ממש חמוד על שוקולד ועוד כמה דברים האנשים שעשו לכם את השבוע -חברות
בילוי השבוע שלכם - הפאב המקומי והפאב הלא מקומי אבל הקבוע מאכל השבוע שלכם -דליפקאן :p דבר טוב שקרה לכם השבוע -עברתי יחידה דבר רע שקרה לכם השבוע -עברתי יחידה ואני מתגעגעת לכל החברים והחברותת
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא -לסגור שבת
ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף -אני שונאת חורף!!! (ומתי ביונסה תבוא לישראל?!?) תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) -אני
שבוע טוב לכולם!!

RTur

New member
אז ככה

שיר השבוע של ביונסה - BTINH, LOT, RTW ו- Move your body שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - Janet Jackson - I get lonely סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - ראיתי פרק של "סוכן מחוק"
והתחלתי לקרוא את "הסמל האבוד" של דן בראון האנשים שעשו לכם את השבוע - חבר שהשתתף בפרוייקט שלי והאחיין החמוד שלי בילוי השבוע שלכם - הייתי בהופעה של קרן אבראשי ויעל נחשון מאכל השבוע שלכם - כרובית
דבר טוב שקרה לכם השבוע - התקדמות בפרוייקט דבר רע שקרה לכם השבוע - לא היה משהו מיוחד משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - מתחיל לעבוד סוף סוף אחרי חודש של אבטלה
ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - אין תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) - אין אוהבים את הגשם והקרירות? הפוך כבר בחוץ? לא. לא אוהב קור. הדבר היחיד שיצא טוב זה השמיכה החמה שיצאה ממחבואה חח

HanAn189

New member
ושלי. :)

שיר השבוע של ביונסה - Countdown - אפשר לחזור בי ולומר שזה שיר טוב?
הקליפ עזר לי לאהוב אותו
Dreaming Lift Off שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - Otis- קנייה וג'ייזי Rootless - מרינה והיהלומים. סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - תמרות עשן בהוט 3 וסברי מרנן אס יוז'ואל. האנשים שעשו לכם את השבוע - חברה טובה
בילוי השבוע שלכם - לא היה. מאכל השבוע שלכם - לביבות תפו"א
דבר טוב שקרה לכם השבוע - קנינו דגים חדשים לאווקווריום! איזה 30 קטנים ויפים וזה כיף
דבר רע שקרה לכם השבוע - מבחנים, עייפות. משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - השבוע? שיעבור
ציטוט מרתק\\מסר לאומה\\כל דבר שתרצו להוסיף - משבוע הבא, הקטגוריה הזו יורדת

למעלה