פורום ביונסה מסכם שבוע!

HanAn189

New member
פורום ביונסה מסכם שבוע! ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של ביונסה - שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - האנשים שעשו לכם את השבוע - בילוי השבוע שלכם - מאכל השבוע שלכם - דבר טוב שקרה לכם השבוע - דבר רע שקרה לכם השבוע - משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) - איך עבר עליכם השבוע החולף?
גם אתם ישבתם שעות מול הטלוויזיה ועקבתם אחרי עסקת שליט?
ורק לי נהיה קר ממש בלילה?
שרשרו

HanAn189

New member
הסיכום שלי ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של ביונסה - Love On Top, Disappear שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - Marina&Diamonds - Shampain סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - ספר: חלון פנורמי, סרט: ג'וני אינגליש, תכנית: סברי מרנן ב-Mako VOD של האנדרואיד
האנשים שעשו לכם את השבוע - משפחה
בילוי השבוע שלכם - לא היה משהו מיוחד. אני רוצה שהחופש יסתיים
מאכל השבוע שלכם - גויאבותתתתת. אבא שלי קנה שק רק בשבילי
דבר טוב שקרה לכם השבוע - גלעד שליט חזר אלינו! איזה אושר
וגם הקליפ שך LOT!
דבר רע שקרה לכם השבוע - החופש הזה. שייגמר. משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - לנסוע לצפות בג'וני אינגליש 2. ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - מה זה הדלדול הזה באנשים בפורום?

Confide In Omer

New member
עונה

שיר השבוע של ביונסה - I Miss You שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - Britney Spears - Criminal סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - אין משהו ספציפי האנשים שעשו לכם את השבוע - אין מישהו ספציפי
בילוי השבוע שלכם - לא עשיתי משהו מיוחד מאכל השבוע שלכם - ספגטי בולונז! דבר טוב שקרה לכם השבוע - היה חופש! וכמובן, גלעד שליט
דבר רע שקרה לכם השבוע - החופש כמעט נגמר
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - לסוף השבוע הבא... ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - צריך עוד חגים וחופשים

beyonceboy

New member
עונה :)

שיר השבוע של ביונסה - Dangerously in love, פשוט לא יצא מהראש כל השבוע האחרון. לדעתי אחד השירים הכי הכי הכי טובים שלה וההופעה שלו מ experience אחד הדברים שאני מסוגל לשמוע שוב ושוב לאורך כל היום. שיר השבוע שלכם לא של ביונסה - לעולם אינני שומע שירים בעברית, אך לאור המצב הרגשי שבו הייתי לאור חזרתו של גלעד אני חייב להיות כנה ולהגיד שהשיר הוא "עומד בשער" של עמיר בניון (לא מאמין על עצמי...) סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע - עקרות בית נואשות כמובן בראש ובראשונה וממש התאהבתי בתוכנית של קטי גריפין היא קורעת אותי לגזרים. האנשים שעשו לכם את השבוע - ביבי. ורק בגלל גלעד. בילוי השבוע שלכם - פגישה עם אנשים כיפיים שלא ראיתי הרבה זמן. מאכל השבוע שלכם - בצל. באלוהים. דבר טוב שקרה לכם השבוע - גלעד בבית מה צריך יותר מזה? דבר רע שקרה לכם השבוע - לא אפרט פה :) משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא - צבא (כן, בתור משהו חיובי תתפלאו) ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף - אם יש משהו שלמדתי השבוע, זה לשים ז** על כולם וללכת עם האמת שלך. מומלץ. תמונה שבא לכם לחלוק איתנו (אם אתם רוצים) - נופ

למעלה