פורום גיא אריאלי מאחל לכם חג שמח

Bassיסט

New member
היי לכולם! וואו המון זמן לא הייתי פה!

התגעגעתי! אז ככה לכל מי שלא יודע ולכל מי שיודע (אני מזכיר)... יום שלישי הזה 11.12 אני מופיע עם הלהקה שלי "שם זמני" בבארבי כפ"ס עם חומר מקורי ועברי חחח אשמח לראות אתכם שם (למי שבא לו אני אשמח) פתיחת שערים בתשע וחצי עלות 30 שקלים (לא הרבה בכלל חחח) רון.

Bassיסט

New member
פששש איזה כיף...

שמו את ההודעה שלי בתוך השירשור של "גיא אריאלי" (מי זה בכלל) איזה כיף!!! טוב לפחות נקפיץ את זה חחח (גיא אתה חייב לי חחח)

Bassיסט

New member
בקטנה!

העניין הוא שאני רוצה שיראו את זה אנשים... וברגע שיהיו קצת יותר מ-50 הודעות זה יעלם ותישאר רק הכותרת של גיא אריאלי הזה אז בעצם לא עשיתי פה כלום... יש מבין?

שלומיתת

New member
זה פורום כ"כ מציפן

שהם עוברים שרשור שרשור לראות הודעות והכל
אל תדאג,יראו

Bassיסט

New member
חחחח

למה למי אכפת בכלל מהאריאלי הזה? נראה לי ההודעה שלי הולכת להישכך בנבכי הפורום...

אם הייתי יודעת מי אתה הייתי באה להגיד חחח

ו.. אל תבנה על זה יותר מידי, אבל נראה, יש מצב [אם יהיה לי עם מי ללכת.. שזה לא פשוט חח] היית פה בפורום? [או ששינית כינוי או שאני סתם לא ממש זוכרת אותך..]

Bassיסט

New member
אז ככה...

אין מה לנחש יותר מדי חחח הכינוי שלי הוא בסיסט אז מן הסתם אני הבסיסט חחחח וכן הייתי פעם בפורום פה ממש בהתחלה!!! עוד באלבום הראשון של סינרגיה! אוליי תמונה תזכיר לך --------------------------------------------------------------------> ומקסימום אם לא אז תמיד שווה להכיר אנשים חדשים!

לא מכירה אבל בקטנה חח

טוב נראה בינתיים תוכניות לא מפסיקות להשתנות לי ככה שעד הערב אלוהים גדול חחח [משומה קראתי יום שישי ועכשיו ראיתי שזה יום שלישי
] בכל מקרה שיהיה בהצלחה

dina101

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifחשוב!

אני מקווה בביל כולכם שלא הזנחתם את ההצבעות!
אל תשכחו שלא נישאר לנו עוד הרבה זמן. http://www.music24.co.il/ami_vot.aspx

למעלה