פורום חדש, אנשים חדשים, הכרות חדשה !_

• פותח הנושא dsol
  • פורסם בתאריך

dsol

New member
פורום חדש, אנשים חדשים, הכרות חדשה !_../images/Emo189.gif

לכבוד הפורום החדש צריך גם שירשור הכרות חדש
אז יאללה כולם לענות !
שם :
מסנג'ר/אייסי :
איך הכרתי את הפליינג ביבי :
שיר אהוב :
המצלה על עוד להקה/זמר : יום טוב ושבת שלום

טוב..

שם :צבר גיל :16 וחמישה חודשים היום.. מגורים :גבעת אבני, מוכר למישהו? מסנג'ר/אייסי :[email protected] איך הכרתי את הפליינג ביבי : ידידה הכירה לי אותם שיר אהוב :high and down ו bound to go crazy המצלה על עוד להקה/זמר :השיבולים, מלכת הפלקט, מופע הארנבות של דר קספר

Indian Friend

New member
../images/Emo42.gif

שם : רוני
מגורים : קיבוץ מעברות
מסנג'ר/אייסי : [email protected] , 222562456
איך הכרתי את הפליינג בייבי : הופעה בקיבוץ, דיבורים של אנשים מפה..
שיר אהוב : Taken Away,Bound to go Crazy
המצלה על עוד להקה/זמר : פאנקנשטיין, דבנדרה בנהארט, אלקטרה, ג'פרסון איירפליין...

Indian Friend

New member
ובשיר אהוב

גם Hungry Man שאני ממש רוצה שיצא כבר על דיסק או משהו, שאוכל לשמוע גם מחוץ להופעות. וIndian Friend שמזכיר לי את הערב של מגמת מוזיקה שנה שעברה (נראה לי שזה היה שנה שעברה..) וזהו, הם הפייבוריטס.

Kettercat

New member
../images/Emo199.gif

שם : מאיה גיל : 20 מגורים : ר"ג מסנג'ר/אייסי : חסוי
איך הכרתי את הפליינג ביבי : המלצות מאנשים... שיר אהוב : משתנה מיום ליום המלצה על עוד להקה/זמר : רוקפור
(כמה מפתיע...)

שלמונזה

New member
גם אני ../images/Emo168.gif

שם: יפית גיל: 27 מגורים: מרכז מסנג'ר: [email protected] איך הכרתי את הפליינג בייבי: דרך פורום רוק ישראלי
שיר אהוב: PTG המלצה על עוד להקה/זמר: או בקיצור אומנים שאני אוהבת? משינה, ערן צור, חמי רודנר, תמר אייזנמן ועוד רבים וטובים שבת שלום

Slim Jim

New member
בגינות מצהיבים העלים...

שם : רז גיל : 18 מגורים : כפר יונה מסנג'ר/אייסי : 162868922 איך הכרתי את הפליינג ביבי : אחד מהקיבוץ המליץ שיר אהוב : לא יודע. HUNGRY MAN/ONE OF THESE DAYS אולי המצלה על עוד להקה/זמר : ROBERT WYATT/SOFT MACHINE

vadi101

New member
שאלה אליך slim

ONE OF THESE DAYS , איפה שמעת את השיר אצל הפליינג? כי אני יודע שלפינק פלויד יש שיר כזה(שיר גדול!)

Slim Jim

New member
לא מדובר על קאבר

חחח אולי אני טועה בשם. זה שיר חדש בכל מקרה... מה זה חדש, כאילו הוא לא נכנס לדיסק. FOR THE RECORD: ONE OF THESE DAYS זה גם שיר של ניל יאנג מהאלבום HARVEST MOON. והשיר של פ"פ זה ONE OF THESE DAYS I'M GOING TO CUT YOU INTO LITTLE PIECES. אז לסיכום, נראה לי שככה קוראים לשיר, אבל הסבירות נמוכה. חוץ מזה, ולאדי, אני רז - נעים מאוד.

Dharmashetra

New member
למה לא

שם : אסף גיל : 20 מגורים : הוד השרון מסנג'ר/אייסי : אין איך הכרתי את הפליינג ביבי : דרך פורום רוק ישראלי והופעה של שי נובלמן שיר אהוב : אממ אין ממש... אני עוד עובד על ההיכרות שלי עם הלהקה... אהבתי את Living In A Tribe אבל לא שמעתי מספיק בשביל שיהיה לי שיר אהוב באמת... המלצה על עוד להקה/זמר : עזבו... נ.ב תתחדשו על הפורום!

eliavtu

New member
יאללה..

שם : אליאב גיל : 17 מגורים : קריית שמונה.. מסנג'ר/אייסי : [email protected] אין לי אייסי איך הכרתי את הפליינג ביבי : משהו בואללה.. שיר אהוב : של הפליינג ? Indian Friend, D.W.L.M.G U- High And Down המצלה על עוד להקה/זמר : יש הרבה אבל נלך על הלא מוכר - תמר אייזנמן

wommer

New member
יאלל גם אני...

שם: עומר גיל :18.5 מגורים :ליד אשדוד מסנג'ר/אייסי :בחתימה איך הכרתי את הפליינג ביבי : אח של...הלכנו ביחד להופעה אחת והיה כיף... מקפיץ... מעולה! שיר אהוב :אמ כל מיני המצלה על עוד להקה/זמר :יש הרבה...פינק פלויד,קינג קרימזון,קאמל,דיפ פרפל, לד זפלין...יש מספק מה לשמוע מהתקופה הטובה...(70-80)

NoaHK

New member
היי היי איזה כיף!

שם : נעה גיל : 20 מגורים : ירושלים איך הכרתי את הפליינג ביבי : דרך שי נובלמן שיר אהוב : בינתיים... pain to give ו- another toy אבל יעברו עוד הרבה השמעות עד שאני אגיע להחלטה. המצלה על עוד להקה/זמר: תמר אייזנמן, Bright Eyes, יהלי סובול
(והגיים בויז)

אורן שץ

New member
יאללה לטס גו

שם: אורן שץ גיל: 23 מגורים: תל אביב מסנג'ר: [email protected] איציק: 91017733 איך הכרתי את הפליינג: Fi_Fi (איך לא...) שיר אהוב: משתנה... כנראה את Taken Higher ו-High and Down נדיר שאתנגד לשמוע... המלצה על עוד להקה/זמר: טוב, יש עשרות... אם לבחור אחד כרגע, מהשכונה המוזיקלית אז Katamine (לא להבהל, הוא ישראלי).

dsol

New member
גם לי מותר לענות ,לא ? ../images/Emo3.gif_../images/Emo189.gif

שם : דודי
מגורים : אשדוד
מסנג'ר/אייסי : [email protected]
איך הכרתי את הפליינג ביבי : כל הזמן ראיתי שמדברים עליהם ברוק ישראלי וראיתי פירסומי הופעות, אז החלטתי לנסות ואהבתי
שיר אהוב : עוד לא גיבשתי דעה בקשר לזה
המצלה על עוד להקה/זמר : להקת NOVA (אתם גם מוזמנים לפורום פה בתפוז 1175) , להקת יהושע, נמרוד שיקלר , התפוחים ועוד רבים וטובים......

dsol

New member
אחד הדיסקים האהובים עלי ביותר !_../images/Emo189.gif

אחרי הדיסק אוסף כפול של המכשפות

למעלה