פורום מדהים שלי, אני צריכה מכם עזרה

אנונה2

New member
פורום מדהים שלי, אני צריכה מכם עזרה

+
אמרו לנו בבצפר לעשות עבודת חקר על עישון. אנחנו אמורים לשאול אנשים שאלות, אני עושה את זה עם עוד חברה, היא גם שואלת את השאלות האלה בפורומים שהיא נמצאת בהם. אם אתם תוכלו לענות על זה, אני ממש אודה לכם, כי זה חלק מהציון שלי... רק 5 שאלות! 1.האם אתה מעשן? א.כן ב.לא 2.האם אתה מודע לסכנות שבעישון? א.מודע, אבל לא מתייחס לזה ב.מודע ומתייחס לזה ג.לא מודע 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן ב.כן, זה מאוד מפריע לי ג.לא, אני מתבייש 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10 ב.10-15 ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? א.כן, זה מאוד משפיע עלי ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

../images/Emo27.gifעונה../images/Emo37.gif

אמרו לנו בבצפר לעשות עבודת חקר על עישון. אנחנו אמורים לשאול אנשים שאלות, אני עושה את זה עם עוד חברה, היא גם שואלת את השאלות האלה בפורומים שהיא נמצאת בהם. אם אתם תוכלו לענות על זה, אני ממש אודה לכם, כי זה חלק מהציון שלי... רק 5 שאלות! 1.האם אתה מעשן? א.כן
ב.לא 2.האם אתה מודע לסכנות שבעישון? א.מודע, אבל לא מתייחס לזה ב.מודע ומתייחס לזה
ג.לא מודע 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן ב.כן, זה מאוד מפריע לי ג.לא, אני מתבייש
(אני פשוט מתרחקת מהם) 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10
ב.10-15 ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? א.כן, זה מאוד משפיע עלי ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

עונה

1.האם אתה מעשן? א.כן ב.לא
2.האם אתה מודע לסכנות שבעישון? א.מודע, אבל לא מתייחס לזה ב.מודע ומתייחס לזה
ג.לא מודע 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן ב.כן, זה מאוד מפריע לי
אבל האמת שתלוי מי זה.. כי מה אם נגיד אני בשיחה עם מישי שמעשנת.. זה דפוק לבקשש ממנה לזוז עם הסיגריה, אבל אני אבקש ממנה לכבות אותה או משו כזה. ג.לא, אני מתבייש 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10 ב.10-15 ג.יותר
5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? א.כן, זה מאוד משפיע עלי ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים ג. אני לא מעשנת (וד"א אני חושבת שמי שנגיד מעשן ברור שלא יגיד שזה לא מלחץ חברתי)

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

1.האם אתה מעשן? א.כן ב.לא
ג.לא מודע 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן ב.כן, זה מאוד מפריע לי ג.לא, אני מתבייש
4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10
ב.10-15 ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? א.כן, זה מאוד משפיע עלי ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים
ופעם הבאה בבקשה ב
P:

Nofar723

New member
עונה...

.האם אתה מעשן? א.כן ב.לא
אני פשוט זזה הצידה 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10

sapirushhhhhhh

New member
עונה../images/Emo13.gif

.האם אתה מעשן? א.כן ב.לא
ג.לא מודע 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן ב.כן, זה מאוד מפריע לי ג.לא, אני מתבייש ד. לפעמיים אני מבקשת.. ולפעמיים מתביישת 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10

JULI4561

New member
עונה :]

.האם אתה מעשן? א.כן ב.לא
ג.לא מודע 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן ב.כן, זה מאוד מפריע לי
ג.לא, אני מתבייש 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10 ב.10-15
ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? א.כן, זה מאוד משפיע עלי ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

Lilo the fairy

New member
עונה../images/Emo141.gif

1.האם אתה מעשן? א.כן ב.לא ג. לפעמים
ג.לא מודע 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן ב.כן, זה מאוד מפריע לי ג.לא, אני מתבייש ד. לפעמים כן לפעמים לא. תלוי מי אם סתם בנאדם ברחוב אני בטח לא אגיד לו להעיף אותה, אלא אעוף בעצמי אבל אם אחד הידידים או אחת החברות או אחד האחים... אז כן אני אבקש בנימוס
4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10 ב.10-15
ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? א.כן, זה מאוד משפיע עלי ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

chen010189

New member
אני

1.האם אתה מעשן? לא 2.האם אתה מודע לסכנות שבעישון? מודע ומתייחס לזה 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? לא, אני מתבייש (אבל אני מתרחקת כשזה ממש עובר את הגבול...) 4.כמה ממכרייך מעשנים? 1-10 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

עונה

1.האם אתה מעשן? לפעמים 2.האם אתה מודע לסכנות שבעישון? ב.מודע ומתייחס לזה 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? ג.לא,זה לא מפריע לי 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

m i r u s h i

New member
גם לפעמים זה בעעע../images/Emo46.gif../images/Emo108.gif

ולמה זה לא הולך להשתנות? |:

למעלה