פורום מדהים שלי, אני צריכה מכם עזרה

KeReN 0R

New member
עונה:

1.האם אתה מעשן? לא בעעע 2.האם אתה מודע לסכנות שבעישון? מודע ומתייחס לזה 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? כן,זה מאוד מפריע לי 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

moton

New member
עונה....

1.האם אתה מעשן? א.כן ב.לא
2.האם אתה מודע לסכנות שבעישון? א.מודע, אבל לא מתייחס לזה ב.מודע ומתייחס לזה
ג.לא מודע 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן ב.כן, זה מאוד מפריע לי ג.לא, אני מתבייש
4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10
ב.10-15 ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? א.כן, זה מאוד משפיע עלי ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

עונה../images/Emo55.gif../images/Emo42.gif

.האם אתה מעשן? א.כן ב.לא
ג.לא מודע 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן ב.כן, זה מאוד מפריע לי ג.לא, אני מתבייש
4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10
ב.10-15 ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? א.כן, זה מאוד משפיע עלי אני באמצע
אבל שיהיה ב',כי אין משו אחר:] ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

עונה

.האם אתה מעשן? ב.לא 2.האם אתה מודע לסכנות שבעישון? ב.מודע ומתייחס לזה 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? ב.כן, זה מאוד מפריע לי 4.כמה ממכרייך מעשנים? ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

g a l4

New member
עונה../images/Emo13.gif

(אני מתרחקת מהם או שמבקשת ממי שאיתי לבקש
) 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10
ב.10-15 ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? א.כן, זה מאוד משפיע עלי ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

boopymylife

New member
../images/Emo11.gifעונה

1.האם אתה מעשן? א. כן .האם אתה מודע לסכנות שבעישון? א.מודע, אבל לא מתייחס לזה 3.כאשר מעשנים לידכם, האם אתם מבקשים שלא יעשנו לידכם? א.אני בעצמי מעשן 4.כמה ממכרייך מעשנים? ג.יותר 5.האם אתה מושפע מלחץ חברתי? ב.לא, אני הולך לפי מה שאני רוצה, לא לפי מה שכולם אומרים

עונה../images/Emo12.gif../images/Emo19.gif

(הכי טוב להתרחק וזהו...) 4.כמה ממכרייך מעשנים? א.1-10

למעלה