פורום מודיעין מתחיל את דרכו...

Neta558

New member
פורום מודיעין מתחיל את דרכו...

בשעה טובה נפתח פורום חדש לתושבי העיר מודיעין והאיזור. אתם מוזמנים לכתוב כאן על כל המתרחש בעיר ובאיזור, לדון על מצב החינוך בעיר, על תפקוד העיריה, על תעסוקה, תחבורה, אירועים בילויים וכל מה שקורה באיזור מודיעין. יום טוב לכולם, נטע

Black dog

New member
ראשון !

למרות שאני לא תושב מודיעין אבל ביקרתי בה לא מעט , ולכן (וגם בגלל שנטע הזמינה אותי אישית) אני שמח להיות הראשון לאחל מזל טוב לפורום החדש של מודיעין! בהצלחה נטע ,

יוסי443

New member
....ןלכן כדי לחיות צריך להפרד!

אבל איזו פריד? שתגרום ליהודים לעזוב את בתיהם? או לערבים?? אני מעדיף שלא יהיו אלו היהודים שיצטרכו לעזוב את בתיהם! רוצים לחיות בארץ שלנו! (ולנסוע לירושלים ב443)

Veggie John

New member
נו הנה

באתי, התרשמתי, והבאתי זר פרחים (איפה לשים?). מרוצה?

ברכות (פלוס זכויות בע"ח) ../images/Emo80.gif

היי נטע, מזל טוב לרגל הולדת הפורום! מדהים שמודיעין (הלכאורה) מתקדמת/מודרנית/מקושרת לא זכתה לייצוג מתאים עד עכשיו ברשת... מחכה כמוך בנשימה עצורה (טוב, לא בדיוק) לפתיחת קהילת מודיעין של המחרוזות (או תשובה מרונית/ hinuch). האם ידוע לך על פעילות נגד ניסויים בבע"ח או למען זכויות בע"ח בכלל במודיעין? - אם כן אשמח מאד להצטרף! דורון

Neta558

New member
פעילות זב"ח במודיעין

ישנו סניף של אנונימוס במודיעין, אך אינני בטוחה לגבי רמת הפעילות שלו. פעם היו דוכנים ואפילו פיקניק טבעוני שאורגן, ובודאי אפשר לחדש פעילות זו מאחר שהפעילים עדיין כאן... נטע

../images/Emo49.gif על הפורום החדש !!!

מצב החינוך - על הפנים. תפקוד העיריה - על הפנים. תעסוקה - אפסית. אירועים ובילויים - כמעט ולא קיימים. תחבורה - דווקא מצוינת. וכשאני הגעתי למודיעין הייתי בטוח שזוהי עיר העתיד... בכל מקרה, ח"ח לנטע על פתיחת הפורום. המון

איזה יופי לנו!

ראשית, ברכותי לכולנו, ושבחים למנהלת החרוצה!! אני אפתח, כמקובל, בשאלה: תחת איזו קטגוריה מופיע הפורום? לא ראיתי אותו תחת "מקומיים", והגעתי אליו בדרך חתחתים. אבל איזה כיף לנו שיש לנו פורום. עכשיו נוכל כולנו להיפגש במרכז המסחרי. אה, בעצם אין משהו מתאים במודיעין. לא נורא, אז ניפגש בבית קפה. אה, בעצם גם אין כל כך. טוב, לא נורא, תמיד אפשר להיפגש בתחנה המרכזית. אה, גם אין. טוב, אין ברירה - נמצא כבר מישהו ברעות עם בית גדול. בכל מקרה - הלוואי שיהיה פורום פורה. ד"ש בבית, כובשת נ.ב מתי מפגש הריצוף הראשון?

Neta558

New member
מיקום הפורום וכו´:

הפורום עדיין אינו מופיע ברשימת הקהילות מאחר שמדובר בפורום חדש. על מנת להעלות פורום לדף הקהילות יש למלא קודם עמוד הודעות שלם ולעדכן את דף הקהילה. דף הקהילה באחריותי, אבל אשמח לעזרה בענין של כתיבת הודעות (כי עם עצמי אני כבר מתכתב בדואל, וזה מתחיל לשעמם
). מפגש ריצוף ראשון? אצלכם כמובן
(אבל רגע, זה יהיה עכשיו? בעוד חודשיים? יעצרו את שאר הקומות? מה הולך פה?)

מזל טוב!!! ../images/Emo39.gif

הענקתי לך פרח אחר מהפרח הרשמי של פורום צמחונות וטבעונות. שתוכלי לאכול לו את העלים ושיהיה לך בתאבון!
מזל טוב בכל מקרה... על אף שאינני תושב מודיעין, לעיתים תוכלו לראות אותי בה (ובעיקר בסביבה שלה...) אלון.

SMOLANIT1

New member
שלום וביטחון לכולם....

היי נטע... מאחר ואני גרה במודיעין חשבתי שזה יהיה רעיון טוב לקפוץ לפורום.. אז הנה אני פה.

למעלה