פורום סיכום שבועי יוצא לדרך.

kepit

New member
פורום סיכום שבועי יוצא לדרך.

אהא! חשבתם שנעלמתי לצמיתות?!
- שיר השבוע (של העוגיות): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם - תמונה: שוטו:]

האמת שכן XD

- שיר השבוע (של העוגיות): סלמולנה מונאמור - שיר השבוע (כללי): "גיבר גיטרה"- רם אוריון "ג'נטלמן"- ערן צור - אלבום השבוע: "מתכסות" - האדם שעשה לכם את השבוע: ורד וטליה - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "מפלס לך שביל בקהל אל הבמה, אתה גיטרה." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - - דבר שהשגתם השבוע: ים של מפרטים - מאכל השבוע: פסטה מקוללת! - משהו שעשה לכם את השבוע: סדרי הערב בישיבה - משהו שהרס את השבוע: שלא הייתי בהופעה של פול
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: 500 שקל זה מחיר מוגזם! השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ראש השנה, שבת ישיבה וההופעה של רם - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אוכל להגיע להופעה של רם -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ורד, קרן, עדה, חזקוש, גיא, דפנה, תמר ורם סתם - תמונה: הודגש באמצעות מדגישומטיק

האמת שכן XD

- שיר השבוע (של העוגיות): סלמולנה מונאמור - שיר השבוע (כללי): "גיבר גיטרה"- רם אוריון "ג'נטלמן"- ערן צור - אלבום השבוע: "מתכסות" - האדם שעשה לכם את השבוע: ורד וטליה - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "מפלס לך שביל בקהל אל הבמה, אתה גיטרה." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - - דבר שהשגתם השבוע: ים של מפרטים - מאכל השבוע: פסטה מקוללת! - משהו שעשה לכם את השבוע: סדרי הערב בישיבה - משהו שהרס את השבוע: שלא הייתי בהופעה של פול
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: 500 שקל זה מחיר מוגזם! השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ראש השנה, שבת ישיבה וההופעה של רם - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אוכל להגיע להופעה של רם -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ורד, קרן, עדה, חזקוש, גיא, דפנה, תמר ורם סתם - תמונה: הודגש באמצעות מדגישומטיק

limors2

Active member
סיכום סתווי!!!!

- שיר השבוע (של העוגיות):אין מנוס............ - שיר השבוע (כללי):The Republic Tigers-Buildings & Mountains/The Ting Tings- Fruite Machine/היה עוד אחד אבל שכחתי מה הוא - אלבום השבוע:The Ting Tings - We Started Nothing - האדם שעשה לכם את השבוע:אסתריקה! - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):-------------- - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)ייתכן שזה רק מצחיק אם רואים חניבעל בשבוע לפני: "?Claire: "are you going to eat it "Syler: "eat your brain? Claire that's disgusting - דבר שהשגתם השבוע:תמונות של ישבנו של רן דנקר
- מאכל השבוע:אוריאו!(ז) - משהו שעשה לכם את השבוע:מחר האנטומיה חוזרת!
ואסתריקה! - משהו שהרס את השבוע:לא ממש הרס, אבל קצת ביאס- לא ראיתי אנשים שרציתי לראות
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:בנות דודות אמריקאיות שלא מכירות את טינה פיי יוצרות מצבים משעשעים. השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:חופש! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שייפול לחיקי הון. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:ליז פלדמן. סתם - תמונה:רציתי תמונה של איידן שגורם לי לצחקק כמו פקאצה מפגרת בכל פעם שהוא מופיע על מסך המחשב שלי אבל לא מצאתי אחת יפה, אז סתם משהו
אהה, אופס. שכחתי לחפש. רגע. טוב אין לי כח
שעה לכתיבת הסיכום זה די והותר.

limors2

Active member
ואל תטעו לחשוב שהתלהבתי מהסתיו שהופיע.

חלילה.

clyps

New member
שדות התותים.

- שיר השבוע (של העוגיות): 'איך' - שיר השבוע (כללי): יונתן- יונה וולך - אלבום השבוע: פשוט כל כך-קורין אלאל - האדם שעשה לכם את השבוע: אין. אולי חגית... - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "מתוך עולמות שבורים היא צומחת..לילות שלמים היא רוקמת כל מה שיקרה לה..." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): נדב:"אם תפתרי את הסודוקו הזה אני אהרוג אותך! ממש אהרוג אותך! ברמה של מוות!" - דבר שהשגתם השבוע: גרניטה ב"חצי חינם".. - מאכל השבוע:אין... - משהו שעשה לכם את השבוע: ראיתי את סבא... ירד גשם :) - משהו שהרס את השבוע: \= - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: הגשם יבוא וישטוף את הכל השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ביקור בבקו"ם (הידד), ארוחת חג, חופש (!!!),יום שישי- לקנות חולצה של גלעד שליט. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאעזור אומץ ואנשור כבר מבית הספר! סתם... שהתפוזים יבשילו כדי שיהיה מה לקטוף בימי שישי. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ירון. נעם? סתם - תמונה: מסבירה לבן דודי על ההתחממות הגלובאלית. (באמת
)

limors2

Active member
סיפרת לו שהיא פשוט אלוהים מחבק אותנו חזק יותר

*?

clyps

New member
ותמונה עדכנית יותר....

ממש מהשבוע... נדב ואני בשיעור תיאטרון.

Fuhrer

New member
לרגע אחד הייתי בטוח התינוק גדל

ממש באורך פלא [אורך, נכון ?] P:

Fuhrer

New member
ידעתי שטעיתי...

אבל במקרה של נדב, כן - אורך מתאים בהחלט P:

limors2

Active member
הוא לא נראה כ"כ ארוך!

אלא אם אתה מדבר על משהו אחר

kepit

New member
אבל את,את לא נתנת לי ליפול

- שיר השבוע (של העוגיות):אין ואייייייין:] - שיר השבוע (כללי):Creed-Torn - אלבום השבוע:הדג נחש בהופעה חיה - האדם שעשה לכם את השבוע:אמא
וכפיר ואהרון ואבא - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):"תביא לי במבה יא מניאק"
XD - דבר שהשגתם השבוע:ממ שני ג'ינסים חדשים, חולצה מגניבה, המיטה החדשה שלי הגיעה ועוד מליין דברים:) - מאכל השבוע:פיצהD: - משהו שעשה לכם את השבוע:יום ראשון בסופרלנד:] היה כלכך טוווווווווב!
- משהו שהרס את השבוע:חנה נאה. סתומה - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אתם צריכים נורא לקנא שאמא שלי היא שלי ולא שלכם. השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:ממ ראש השנה? (חופש זתומרת
) - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: מתחילה להתייאש .. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:טום (גם מזה מתחילה להתייאש..) סתם - תמונה: שוטו:]

למעלה