פורומים חדשים ב
|תפוז|

ellendili

New member
יאאא!! איזה כיף!

סדרה מעולה!

ואיזה כיף שתנהלי! המון בהצלחה
.

מממ... בואו נראה...
דמות אהובה... קשה... ממש קשה... אבל נראה לי שאני אלך על... כן כן... נראה לי שריצ'ארד אדגר אלכסנדר רוג'רס קאסל
לא צריך להסביר למה נכון?
וטוב נו, גם בקט בסדר
.

פרק ועונה אהובים... מתלבטת בין פינאלה 3 האדיר והגאוני! לבין ספיישל שנות ה-40 האדיר והגאוני לא פחות. כל הסדרה הזאת אדירה וגאונית

ציטוט: טוב יש מיליון. בערך כל שיחה בין קאסל לבקט. גם למרת'ה יש כמה פנינים... טוב אני אלך על
לפינאלה 4:

Every morning I bring you a cup of coffee, just so I can see a smile on your face. Because I think you are the most remarkable, maddening, challenging, frustrating, person I've ever met. And I love you Kate, and if that means anything to you, if you care about me at all, just don't do this.

אעה

והציפיות שלי מעונה 5... שיהיו ביחד כבר! גאד.. הרגו אותנו!

איזה פורום מעולה זה הולך להיות!
.

pennylane11

New member
זה דיי הקאטצ'פרייז שלי, אבל...

עוד 18 ימים, 13 שעות ותשע דקות... לא שאני סופרת או משהו.

pennylane11

New member
אז מה אם זה שיעור אלקטרוניקה?

שם: מעין המגניבה
גיל ותאריך לידה: 17-11-1997, בת 15 בקרוב
איזור מגורים: 03
פורומים אחרים שאתם נמצאים בהם: האנטומיה ומרפאה המהמם, משחקי הרעב הממכר, ולעיתים גם פאנפיקים ופאנארטים, ביטלס, איך פגשתי את אימא, דוקטור הו וטורצ'ווד, הארי פוטר הספר וכו'.
דמות אהובה: לייני! למרות שלכל הדמויות בערך יש רגעים מעולים.
פרק ועונה אהובים: הממ. הכפול של 2 או 13 של השלישית.
ציטוט/קאץ' פרייז: It's not about the books anymore~
ציפיות מהעונה החדשה: שתהיה מעולה. ושיהיו ביחד. רוצה סצנות מקסימות ופלאפיות, בבקשה, ואת ניית'ן פיליון במיטבו.

איזה כיף שיש פורום! הדר את מלכה D:
מקווה להיות פה עוד עונות רבות

מעין שחוזרת עכשיו לשיעור לפני שיהרגו אותה סופית.

עדושית

New member

מעין, את מלכה!!

גם אני מקווה לעוד עונות רבות וטובות

ובגלל שאת הילדה שמיכרה את כולנו לקאסל!
ולפיכך ובהתאם לזאת קבלי האדמה

pennylane11

New member
לא, זה בסדר,

אבל אני רוצה את החפירה שלך על פינאלה ארבע!!! אין פה פייסבוק מהמעבדה ובא לי לצרוח, יש לי פה עוד שעתיים ועוד מעט תיגמר ההפסקה שלי ואני אבכה שוב ולא יגמר בטוב

pennylane11

New member

את גם מלכה!

מצטערת על הקוצר באסאמאסים ועל העצבנות הבלתי נסבלת שלי, תאלצו לסלוח לי כי עובר עליי יום ממש גרוע שכולל עבודות עונש למחר שימנעו ממני חיים מהרגע שאחזור הביתה והקאות בלתי פוסקות עוד מהבוקר. מזל שאני טובה מספיק באלקטרוניקה כדי לקבל הפסקת מחשב במעבדה

כשאני אחזור הביתה, מחר או משהו, אני אשים את הציטוט הזה בחתימה שלי, ואקצר את דוקטור הו בשבילו D:

אעה כמה נלחמתי בשביל שיהיה פורום כזה ועכשיו יש! איזה מעולה יהיה!
הדר, אם זה לא היה ברור עד עכשיו, נוטשים סופית את הקומונה!

אני אדומה! בפורום קאסל! בלתי נתפס!
2316 נכנס לרשימת הפורומים שלי!

עדושית

New member

חשבתי שנטשנו את הקומונה מזמן

והכל בסדר - אבל שוב, בפעם הטריליון - אם את לא מרגישה טוב - אל תלכי לבי"ס!
חבל לסבול סתם..

תרגישי טוב ילדה

pennylane11

New member
אני יודעת, אני יודעת,

אבל זה חשוב! כל שיעור שאני מפסידה אח"כ זה עוד יותר למידה בבית... היחיד שאני באמת יכולה להפסיד זה מקצועות מגמה... היום סיימתי בשעה וחצי את הפרוייקט שהייתי אמורה לעשות כל הסמסטר

וכן בגלל זה אמרתי, אם זה לא היה ברור עד עכשיו- לגמרי נוטשות אותה. מי צריך קומונה כשיש פורום קאסל רשמי האעה D:
אולי מחר אני אבקש מאימא ללכת רק למתמטיקה, כי יש לי ארבע שעות אחרונות דיפרנציאלי שיעור אחרון לפני המבחן ואני דיי גרועה בדיפרנציאלי וצריכה מאוד את עזרת המורה... טוב נראה. בינתיים אני פה ודיי סובלת, ועוד נשארת כאן עד ארבע, אז אני אדבר איתך כשאחזור, ואם יהיה לי זמן מחשב בבית אשתדל להקדיש אותו לפורום. אני בעד מילון מונחים ואלבומי פורום וכל מיני, מוכנה לעזור בפרוייקטים שכאלה. D:

אוח כל מה שעובר לי בראש עכשיו זה כמה כיף זה שיש פורוםםםםםם

עדושית

New member
יהיה בסדר!

ואל דאגה, נעשה גם את זה.
אבל אם רומא לא נפתחה ביום 1.. גם פורום קאסל לא

pennylane11

New member

העיקר עכשיו כולכן רואות קאסל ויש לי עם מי להתפאנגירל

איזה אעש!
הלכתי להגיב על ההודעה באוףטופיק של האנטומיהההה D:

ellendili

New member
מעיני תרגישי טוב!

ותשמרי על עצמך, אנחנו צריכים אותך במיטבך כאן!

(ובאנטומיה... לא לנטוש את האנטומיה, טוב?
)

למעלה