פחד מגירושין

• פותח הנושא ruz
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

ruz

New member
פחד מגירושין

פחד מגירושין
מה אני יכולה לעשות אם אני לא מאושרת בכלל?? יש לי לשושה ילדים מקסימים שאני כמעט לבד מחנכת אותם והם אוהבים מאד את אבא שלהם שהוא אבא די טוב כשהוא בבית ולא ישן. אני מאד פוחדת להתגרש !!! מה אני עושה???

תשובה

פחד מגירושין
מה אני יכולה לעשות אם אני לא מאושרת בכלל?? יש לי לשושה ילדים מקסימים שאני כמעט לבד מחנכת אותם והם אוהבים מאד את אבא שלהם שהוא אבא די טוב כשהוא בבית ולא ישן. אני מאד פוחדת להתגרש !!! מה אני עושה???
תשובה
עליך להחליט תחילה אם את רוצה להתגרש. אחר כך לקבל יעוץ משפטי אם הדבר ניתן ולגבי יתר הזכויות שלך ושל הילדים ורק אז להחליט אם להמשיך הלאה.

פחד מגירושין

פחד מגירושין
פחד מגירושין
לדעתי - כדאי לך ללכת לטיפול אישי על מנת לבדוק אם אכן גירושין הם הפתרון בשבילך או שאולי כדאי לנסות ולמצוא את האושר במסגרת המשפחתית. גירושין הם שלב אחרון רק כשכלו כל הקיצין וכשאת בטוחה שבמקום בו את נמצאת היום אינך רוצה להיות. ויחד עם זאת - עדיף לסיים מערכות כושלות בגיל צעיר ולא להשאר שם רק בשביל הילדים. בעלך ישאר אביהם של הילדים גם אם לא תחיו ביחד ואם תשכילי לא לנטרל את הקשר הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה