פיטר ג'קסון עשה זאת שוב! כנסו!!!

קפקה1

New member
פיטר ג'קסון עשה זאת שוב! כנסו!!!

תשמעו - קינג קונג זה אחד הסרטים המדהימים שראיתי. אפקטים מעולים, סיפור מרגש, אחלה רימייק - קונג כ"כ אמיתי - נעמי ווטס מעולה ובכלל שלוש שעות שעברו לי בכיף. ממש התרגשתי. מומלץ מומלץ מומלץ

יותר טוב משר הטבעות??

לדעתי אין מצב, אבל אני בהחלט אלך לבדוק את העניין - היום בערב.אני אודיע לכם אם אתם צודקים......... פיטר גקסון שולטטטטטטטטטטטטטטטט!!!!!???!!

S i M a N

New member
יותר טוב משר הטבעות? ../images/Emo108.gif

לא יכול להיות נכון זה סרט של פיטר ג'קסון וקינג קונג זה סרט מדהים (ככה אני חושב) אבל שר הטבעות עדיין סרט יותר טוב מכולם ולדעתי מבין הסרטים שיתמודדו לאוסקר לפרס הסרט הטוב ביותר יהיו קינג קונג או נרניה, גם אתם חושבים כך?

Stansfield

New member
ממש לא

קינג קונג זה סרט שמבוסס על אפקטים יותר מאשר עלילה. העלילה היא סך הכל דפוקה ברמה יוצאת דופן חח אבל מבליגים. קינג קונג יהיה מועמד לפחות לאוסקר אחד, כן, אוסקר על האפקטים המיוחדים. נרניה זה סרט שנועד לילדים, הסרטים האלה בדרך כלל לא יהיו מועמדים לאוסקר. מה שכן, גם האיכות של הסרט היא לא גבוהה מספיק בשביל להעמיד אותו לאוסקר. אני דיי אתבייש בשביל האקדמיה אם הם יעמידו את נרניה לאוסקר חח אבל שוב, בטח הוא יהיה מועמד על אפקטים, תלבושות וכו'. הסרטים שיהיו מועמדים לאוסקר השנה יהיו יותר בסגנון BROKEBACK MOUNTAIN, THE CONSTANT GARDENER, MUNICH אם זה ייצא עד אז. בשביל דוגמאות לסרטים שיכולים להיות מועמדים, תבדקו את המועמדים לגלובוס הזהב, בדרך כלל אין הבדל גדול http://www.imdb.com/features/rto/2006/goldenglobes

Pincherit

New member
לא ראיתי את קינג קונג אבל נראה לי

שזה בעיקר האפקטים כמו שאת אומרת, כי כמה כבר אפשר לטחון את אותו סיפור ?

Stansfield

New member
לא מסכימה...

כן זה אחלה סרט, מאוד נהניתי. אבל הוא מייגע מעט והיו פעמים לא מעטות שרק חיכיתי שהוא יגמר. כמו שר הטבעות, הסרט הוא מאוד ארוך (מעל 3 שעות אני מאמינה), אבל לא כמו שר הטבעות, לא הייתה אף סיבה שהסרט יהיה כזה ארוך. הם היו יכולים להוריד כל כך הרבה דקות מבוזבזות

Anat L

New member
לירון!

אמרת שתדברי איתי כשתהיי בבית

צודק - אחד המועמדים לאוסקר

גם לדעתי קינג קונג יהיה מועמד לאוסקר. לגבי נרניה - אין לי מושג כי לא ראיתי..

navigetor1

New member
ראיתי את הסרט!

היום בבוקר. מאוד אהבתי אבל המבקרים נראה לי קצת מגזימים. מה גם שאפשר היה לקצר לפחות חצי שעה ממנו. נורא ארוך!!!!

Stansfield

New member
תלוי איפה את רואה את זה

בסינמה סיטי, שלא תמיד יש הפסקות, הייתה הפסקה

Stansfield

New member
אז תשלחי לי הודעה בMSN

לא פה
ודיברתי איתך לפני כמה ימים כשהיית מחוברת!

Y. Welis

New member
מדהים איך מהטריילר השני ידעתי שכך

זה יהיה. לא שאני אחמיץ אותו, אבל זה היה די צפוי.

bigbird123

New member
מסכים..

ארוך מדי עם עלילה מייגעת, אבל האפקטים מצוינים סוף עצוב :p

Stansfield

New member
המפיק או הבמאי?

המפיק אין לי מושג, תבדוק בIMDB.com, אין לי כח ללכת לבדוק חח הבמאי הוא אנדרו אדמסון, שביים את סרטי "שרק".

למעלה