פילאטיס לגברים

פילאטיס לגברים

שלום רב רציתי לדעת האם גברים בישראל נהנים משיעורי פילאטיס או שעדיין לא זוכים לראותם במכוני/שיעורי הפילאטיס? ומה יתרונות פילאטיס לגברים והאם יש דבר כזה או שזה תרגיל שיווקי?

גברים עושים פילאטיס

זה ממש לא תרגיל שיווקי. את מוזמנת לסניפי רשת פילאטיס על פי דליה מנטבר להתרשם בעצמך!! היתרונות של פילאטיס לגברים: פילאטיס הוא אימון גופני קשה ואינטנסיבי, המפתח שרירים, מאתגר את הגוף ומצריך מחשבה, שליטה ואיזון. בעולם, פילאטיס לגברים מאוד מפותח גם בקרב ספורטאים מקצועיים, כחלק משגרת האימון שלהם. לדוגמא: קבוצת הפוטבול סן פרנציסקו 49 מה-NFL, קבוצת הכדורגל בולטון מהפרמיירשיפ באנגליה, ועוד. הפילאטיס עוזר במניעת פציעות, מחזק ומגמיש את כל השרירים ועוזר בשיקום שלאחר פציעות. גברים ונשים, שונים בגופם ובצרכיהם. הנטייה של הגברים היא ליותר כח בשרירים ולפחות גמישות. נשים, לעומת זאת, גמישות יתר, באופן טבעי. הנטייה של הגברים היא למתח עצום בכתפיים, בגב, ברגליים ובמפרקי הירך. לעומתם לנשים, יש טווחי תנועה מאוד יעילים בכל המפרקים. בדרך כלל, גברים פחות גמישים ועוסקים בספורט "חד מימדי" (משקולות, ספינינג, ריצה, כדורגל וכד'). זה אמנם מפתח שרירים מסוימים וסיבולת לב-ריאה, אך מזניח את היציבה, השימוש הנכון בשרירים הפנימיים ובמרכז הגוף, והנשימות והגמישות, החשובים לבריאות הגוף בכלל ולעמוד השדרה בפרט.

p u s h u p

New member
../images/Emo140.gifאין מילים

אין מה להוסיף... . מקווה לראות עוד ועוד גברים מתאמנים בפילאטיס

N o N a m e11

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

לי יש שיעור Core ומתיחות אומנם , שמורכב רק מגברים ואישה אחת (חוץ ממני )
זה נדיר אבל זה קיים
ויותר מזה ,תופתע, בשיעורי חיזוק, אירובי לטיני, מדרגה יש לי תמיד גבר אחד או שניים לעיתים אף שלוש. זה אולי מביך אותך בהתחלה כגבר ( אם אני מנסה להיכנס לראש ) אבל מי אמר שלא?! להיפף, ממה שנראה בסטודיו, כפי שתארה דליה מנטבר למעלה ,זה כ"כ נכון שלעיתים נראה לי שגברים זקוקים לשיעור הזה יותר מנשים
אתה יודע גם שרבים מהמדריכים המובילים הם גברים?! ברגע שאתה תצטרף יבואו אחרייך עוד אחד, שניים ואולי יותר. אם בכל זאת לא נעים לך, למה שלא תיקח חבר ותלכו יחד לשיעור ?! אז לעבודה !!!!! ובהצלחה !!!!!

p u s h u p

New member
סיפור קצר בהקשר זה:

לרגל ראש השנה מיקי, הזמינה את בני הזוג של מתעמלותיה לשיעור המשלב אירובי, חיטוב ועיצוב- גם אני נכחתי בשיעור: מתוך קבוצה של כ 20 בני זוג רק גבר אחד או שניים הצליח לסחוב עד סוף השיעור. בקיצור: שיעורי החיטוב בכלל והפילאטיס בפרט מאתגרים לא פחות מכל אימון אחר.

טלי93

New member
פילאטיס גברים-אורלי אורן מדרור רז

הי, שיטת הפילאטיס מתאימה לנשים וגברים כאחד. ייתכן ויש בצירוף פילאטיס לגברים משהו מהשיווק, ואם כן אז אחלה- למה שהם לא ייהנו מהיתרונות של השיטה? שווה לכל גוף ונפש. התרגילים, הקצב, המודעות הינם חשובים לכלם. אני שמחה לראות אצלינו בדרור רז גברים מתאמנים ומזיעים, תענוג אמיתי. אז יום טוב

למעלה