פינאלה 4~

עדושית

New member
פינאלה 4~

אז ראיתי אתמול את הפינאלה..
ובערך מתחילת הפרק הייתי ככה>>
- כי בקט נפלה מגג?! סיירסלי?!

ואז היא כמובן מגלה שהקורבן שלה נהרג ע"י אותו אחד שנשכר להרוג אותה ומתחילה לאבד את זה..
אבל ממש לאבד את זה...

ריק המקסים שלנו..מנסה לאזן אותה ולגרום לה לרדת מהתיק בעדינות, וכשהוא לא מצליח..
מספר לה שבמשך כל השנה הזאת היא לא מתה - כי הוא (והחבר המסתורי של מונטגמרי) הגן עליה מפני איש המסתורין, שאחראי לרצח אמא שלה.
הסצנה הזאת, בבית של קייט, כשהיא צועקת עליו ומטיחה בו האשמות..הייתה כ"כ עצובה, כ"כ ריחמתי על ריק

Beckett: How the hell could you do this?
Castle: Because I love you. But you already know that, don't you? You've known for about a year now.

אבל אז היא מבינה שגם היא אוהבת אותו, וזה יותר חשוב לה מהרצח של אמא שלה - הסצנה הכ"כ מופרכת שהיא כמעט נופלת מהגג - וכל מה שהיא יכולה לחשוב עליו זה רק קאסל! (הגיע הזמן באמת אני אומרת.. !)

ואז.. הגיע הרגע שכולנו חיכינו לו!! טא טא טדאםםם! בקט מחליטה שהיא רוצה את ריק (פיינלי!) מתפטרת, והולכת להגיד לו שהיא רוצה אותו גם

מעניין אם בעונה הבאה ישחקנו איתו שוב - כן ביחד לא ביחד - בעיקר לאור העובדה שהעניין עם הרצח של אמא שלה ממש לא נגמר לפני הסצנה האחרונה.
מזל שאני לא צריכה לחכות כ"כ הרבה, בכ"ז עונה 5 מתחילה החודש!

תמונה מהפרק ה-1 של עונה 5

pennylane11

New member
הדררר

אני אוהבת אותך שאת מעבירה לי ככה את השיעור המשעמם עד כדי כאב שאני נמצאת בו עכשיו

וזה ממש נכון- הסצנה המופרכת שהיא עוד שנייה נופלת מהגג הייתה מאוד.. טוב, מופרכת. ובכללי כל הפרק היה מאוד מקרטע, המוזיקה הייתה לא לעניין ונעצרה בI LOVE YOU שלו באופן לא מתאים בעליל, בכללי זה היה מאוד... המ.
ועדיין בכיתי. בערך מהשנייה הראשונה. וקמתי שעה מוקדם יותר בשביל לראות את הפרק. לפני המבחן במתמטיקה. שכמעט נכשלתי בו כי היו לי דמעות בעיניים.
מה שלא תגידו, כמה גרוע שזה לא יהיה, זה הרגע שחיכינו לו כבר ארבע עונות, והוא הגיע. הוא היה צריך להיות הרבה יותר גרוע ממה שהוא באמת היה בשביל להיות לא טוב.
והציטוט שלו של Remarkable- Madning- Frusterating person I've ever met and I love you Kate and if that means anything to you just don't do this... ניית'ן פיליון, יש לך שנייה לעשות לי ילדים? זה לא יקח הרבה זמן, אתה יודע, וזה בכלל לא יהיה מוזר...

לא משנה כמה אני לא אוהבת את הפרק הזה, גם בפעם המיליארד הוא מעלה בי רגשות של פאנגירל.

אוףףף פגרות זה דבר מיותר.
תעשי שרשור ספוילרים? תוסייפי גם את הפרומו המהמם עד כדי כאב ובואו נעשה עליו קונספירציות כי זה כיף D: *נסחפת*

עדושית

New member

מסכימה איתך - היו פרקים יותר טובים במהלך העונה - אבל הם היו חייבים סוף סוף להוציא את זה.
הוא היה צריך להגיד לה שהוא יודע שהיא יודעת. והיא - שכ"כ ייבשה אותו 4 שנים(!!) הייתה צריכה סוףסוף להודות שזאת רק הצגה.
מעניין איך הם ימשיכו משם.

ואם ניית'ן פיליון יעשה למישהי פה ילדים זה יהיה לי!

הוא כ-זה מהמם, וממיס והורס ו...הכל! שאני כל הפרק אומרת לבקט (וול, למסך) מה את מטומטמת?!?! איך את נותנת לו ללכת?! איךךךךך????

אבל הכל בא על מקומו בשלום בסוף

ונעשה את זה כבר שבוע הבא

אבל אם את רוצה לעשות סיכום עונות - מעין תזכורת לכולנו לקראת עונה 5 - תבורכי
(ואז גם כל אחד פה יוכל לחפור על העונה שהוא נמצא בה

pennylane11

New member
כן! עליי! אני אעשה! D:

אולי בסופ"ש אם יהיה לי זמן, ואם לא אז בזה שאחריו או קצת אחרי~ D:
אני מתכננת גם חפירה סטייל החפירת חתיכים שלי- פרק, על מה, קטע אהוב וכו' D:

עדושית

New member
או! מעולה!!

ידעתי שאפשר לסמוך עלייך!

וברור שאני מצפה לחפירת סטייל החתיכים!

וקחי את הזמן שלך

pennylane11

New member
תהיה, תהיה,

לכתוב אותה סטייל מאמרים או סטייל הודעת תפוז?

ellendili

New member
יו אני כל הפרק הייתי על קוצים!

למרות שמבחינת עלילה הוא היה לא משהו בכלל
אבל ידעתי שמשהו הולך לקרות בינהם וחיכיתי לזה כל כך! ואז בסצנה שהוא מספר לה הכול (ראה ציטוט מהשרשור למטה)... יו... מה זה!!! אין דברים כאלה! בקט. את סתומה. מי מוותר על גברים כאלה??? ג'יזס...
ואז היה מרדף ומכות ובלה בלה ולמי אכפת! ואז היא התפטרה!! ווטפ?? ואז הוא סינן אותה ומחק את התיקייה והיא דפקה בדלת!!!! ואמרנה שהיא רוצה אותו!!! ואמרה שהיא מצטערת!!! אעעעההה!!! ואז הייתה הסצנה הכי טובה של הסדרה עד כה. למרות שהיא צולמה גרוע. ובויימה גרוע. והעריכה הייתה גרועה. אבל לא אכפת לי! כי זה קאסל. ובקט. וזה קאסל ובקט וסופסוף!!! וואו. התפאנגירלות. ממש אבל
.

וממש בא לי המשך כבר!!
ואני ממש מפחדת שהיא תמרר לו את החיים עוד פעם...
די אני חייבת שיהיה קצת, לפחות קצת רומנטיקה קיטשית ודביקה ודוחה. ואז הם יכולים להיפרד. כי הם בטוח ייפרדו... בטח היא תהיה בסרטים מההתפטרות. וכל העסק עם אמא שלה..
אה! ומה לכל הרוחות היה הקטע עם אבא של קאסל והסי איי איי?? האיש המסתורי זה אבא שלו?! ווטפ...
וגם- איזה כיף שאלכסיס עוזבת לקולג'! רק אותי היהא ממש עיצבנה לקראת הסוף...?

אוח קאסל...

אה ו-דבר אחרון. תראו פיירפליי. פיירפליי זה מעולה. זה נייתן צעיר ורזה ומהמם וזה ג'וס ווידון הכותב-הגאוני-ביותר-ביקום. וזה מושלם. וקצר... 14 פרקים מושלמים. בקיצור תראו. הדר- את מחוייבת מחמת התפקיד
.

עדושית

New member

כ"כ מסכימה.
זה בוים גרוע. ממש. והסצנה שלהם בסופו של דבר נראתה כמו 2 טינאג'רס שזאת הנשיקה הראשונה שלהם

אבלללל! זה היה צריך לקרות כבר!

חסר לה שהיא תמרר לו את החיים!

די, כמה הלב שלי יכול לסבול!

הוא כזה מסכן ממנה..

ובאמת? נראה לך שאבא של קאסל קשור לדבר הזה? למה שמישהו מהסי.אי.איי ירצה להרוג את אמא של בקט וישתמש בשוטרים מושחתים?

ממש מקווה שזה לא קו העלילה.

אלכסיס קצת עברה את הגבול לדעתי - היא נוזפת בו קצת יותר מדי. וכן - כיף שהיא הולכת לקולג' אבל לדעתי זה יהיה כמו הקטע שמרתה עברה לגור אצל החבר ההוא שלה. היא תגור קרוב ותהיה הרבה, אל תפתחי ציפיות בעניין הזה

ואני אראה, הבטחתי שאני אראה.

ellendili

New member

הסצנה הזאת הייתה צריכה להיות חייתית וחושנית ומעולה כמו מרדר של פינאלה 2 וחבל שהיא לא הייתה טובה יותר אבל זה באמת מתגמד. העיקר שזה סוסוף קרה!!
ואני מקווה שנפוצה על זה בעונה 5
.

וכן אני יודעת שאלכסיס תשרוץ שם עדיין... אבל אולי יתחילו להיות לה חיים והיא תפסיק להתנהג כמו סבתא ולהידחף אול אובר. ותחזור להיות חמודה כמו בעונות הראשונות.

אפשר שיגיע ה25 כבר?

עדושית

New member
לגמרי! מסכימה עם הכל.

והכי באסה שה-25 יוצא יום כיפור

אז אני כנראה אראה אחריכן קצת..

אבל איזה כיף שלא היינו צריכות לחכות שנה! (למרות..שעכשיו נצורך להתרגל לחכות שבוע בין פרק לפרק
)

pennylane11

New member

"הסצנה שלהם בסופו של דבר נראתה כמו 2 טינאג'רס שזאת הנשיקה הראשונה שלהם" הו גאד הלוואי עליי~

אני חושבת ששמעתי משהו על אבא של קאסל שיהיה בעונה הזו, אבל לא יודעת מה.
אלכסיס באמת נהיית מעצבנת מאוד לקראת הסוף, אבל אני שומרת לה חסד מתחילת העונה, ועוד יותר בגלל שהשחקנית היא מגניבה לחלוטין. היא גדולה ממני רק בכמה שנים, והיא גיקית ברמות ומקסימה.

פיירפליי מעולה! מומלץ בחום! צריך מתישהו לעשות שרשור השחקנים-לא-בסדרה! ואז להכניס גם את דוקטור הוריבל!

עדושית

New member

חחחח הרגת אותי עם "הלוואי עלי".
ו-מה באמת? אבא של קאסל יהיה?!
אלכסיס חמודה לרוב, היא קצת מעצבנת מדי לפעמים - אבל בעונות הראשונות ממש אהבתי אותה ואת הקשר שלה ושל ריק.
עכשיו אני בעיקר אוהבת את הקשר של ריק ומרתה - זאת אחלה הפוגה קומית.

וכמו שכבר אמרתי - אני אראה גם את פיירפליי ונעשה הכל אל חשש

pennylane11

New member
לא יודעת, ככה שמעתי,

אין לי מקור מוסמך לזה, בטוחה שהאינטרנט יספק תשובה טובה.
השחקנית של מרתה כ"כ גרועה שזה לפעמים אפילו מצחיק. סירייסלי?

pennylane11

New member
היא דיי מזעזעת...

או שאולי זאת הדמות האובר תיאטרלית עד כדי שנראית כאילו היא שחקנית סוג ד'...

ellendili

New member
אותי היא ממש מצחיקה

נראה לי היא אמורה להיות מוגזמת כזאת.
הכי אני אוהבת שהיא קוראת לקאסל קידו

עדושית

New member
אני ממש אוהבת אותה.

היא מצחיקה ואנושית, ומערכת היחסים שלהם מקסימה.
ואני חושבת שהדמות אמורה להיות אובר תיאטרלית כמו שאלכסיס אמורה להיות מגה-חנונית

למעלה