פינה חדשה!!!!

wolfyy

New member
פינה חדשה!!!! ../images/Emo202.gif../images/Emo77.gif

מכירים את המשחק הזה שמישהו כותב שורת פתיחה, מקפל את הדף ומשאיר רק מילה בודדת, ומישהו אחר כותב את המשפט הבא וככה עד שנגמר הדף? אז אנחנו נשתמש בקיפול דף וירטואלי... כל שבוע ביום שני תבחר דמות מסרטי טים, ואנחנו נחבר לה סיפור. הסיפור ממש לא חייב להיות קשור למה שבאמת קורא בסרט/שיר/, למעשה עדיף שלא יהיה, אבל כן ניקח דמות של טים ונכתוב לה סיפור חיים חדש.
החוקים:
אני אשלח הודעה ובכותרת אכתוב את שם הדמות, אח"כ אני אכתוב ואשלח הודעה ובה משפט פתיחה כשנושא ההודעה הוא המילה האחרונה במשפט שכתבתי. הבן אדם שיכתוב אחרי ימשיך כשהמילה הזו תהיה המילה שאיתה יתחיל את המשפט החדש (לא צריך לכתוב אותה שוב בתוכן ההודעה, רק את ההמשך אחריה) ויכתוב בנושא ההודעה שלו את המילה האחרונה במשפט שלו וכך הלאה.... לדוגמא: נושא: גל תוכן: הלכתי לסרט עם בחור בשם גל לפי איך שזה יזרום בפינה הראשונה נראה כמה זמן נשאיר את זה פתוח עד שאני אעתיק את המשפטים ואפרסם את הסיפור המלא, ולבטח מאד מצחיק שיצא לנו.... חשוב מאד
אל תפתחו את ההודעות בשרשור בכלל... רק לקרוא את הנושא. כל אחד יכתוב משפט, שניים בלבד בהודעה, כל אחד יכול לשרשר כמה פעמים שהוא רוצה, אבל לא להמשיך את המשפטים של עצמו. נא לשרשר
שקראתם את החוקים, ואז אני אשלח את ההודעה עם הדמות והודעה עם המשפט. אז קדימה - מתחילים!!!

wolfyy

New member
אוי לא, נפל לי האסימון איפה הבעיה במשחק

כדי להגיב להודעה חייבים לפתוח אותה, אוקיי יש לי פתרון פשוט

wolfyy

New member
../images/Emo18.gif חשוב מאד לפני שמתחילים לשחק../images/Emo18.gif

אחרי ששולחים הודעה עם המשפט שלכם, חשוב לשרשר מתחתיה עוד הודעה שבנושא יהיה כתוב "המשך" בלבד. כדי שלה הבן אדם הבא יוכל להגיב עם המשפט שלו וכן הלאה..! כך שזה יהיה בצורה כזו: נושא: גל תוכן: הלכתי לסרט עם בחור בשם גל הודעה מתחת; נושא: המשך ואז המשפט הבא ישורשר להודעה "המשך" נקווה שזה לא יסרבל מידי, בנתיים זו פינה ניסיונית... תהנו!

theEscapist

New member
../images/Emo45.gifענק!!!

ואגב, אני מצטערת על חוסר העקביות הטוטאלי של הפינה שלי. היא תיפתח שוב מחר (אני מאוד מקווה- בהנחה שיהיה לי כוח אחרי שאני אחזור הביתה ב-6) פשוט השבוע האחרון היה עמוס רצחחחחחחחחחחחחח
אני הרגע בערך יצאתי ממשהו כמו שעתיים וחצי נקיון מאוווד יסודי

למעלה