פינות אוכל

פינות אוכל

שבת שלום לכולם! אני מחפשת לקנות פינת אוכל מעץ,אבל משהו שווה. אם אתם מכירים מקומות כאלה אנא ספרו לי, אשמח להכיר עוד למרות המאגר שיש לי. לא חייב להיות פתוח בשבת ולהזכירכם אני מאזור השרון אבל מוכנה להצפין או להדרים מעט.תודה!

יש לי המלצה על נגר - אנחנו קנינו

אצלו פינת אוכל עם כיסאות, סלון שולחן ומזנון - חבל"ז אבל לא זול. אם תרצי פרטים - שלחי לי מסר ואתן לך טלפון שלו.

גם לי יש...

נגר שעובד גם בעץ וגם בברזל, נגר בחזקת אומן בחסד (בעיני, לפחות). בנה לחברה שלי את כל הפריטים בבית כמעט וזה מגניב כי יש לרהיטים סגנון אחיד ולא "שטענז"...לא חושבת שהוא דווקא זול אבל כדאי לבדוק. תודיעי אם תרצי.

sarlior

New member
../images/Emo207.gifפינת אוכל

גם אני מחפשת פינת אוכל אבל דווקא כן חשוב לי שהמחיר לא יהיה בשמים והאיכות לא ברצפה. אשמח להמלצות...

מפעל לפינות אוכל ../images/Emo91.gif

היי ושבוע טוב לכולכם ובמיוחד ליפה שחגגה יום הולדת......... ובכן אם בפינות אוכל עסקנן יש לי כתובת אחת שאני ממליצה עליה מאד. "רהיטי שבב" ! המפעל שלהם נמצא בתוככי קבוץ גבעת ברנר חנות המפעל הגדולה עם אולם תצוגה מרהיב בכביש הישן לראשל"צ ליד מצות ראשון וחנות העודפים נמצאת בקריית אריה בפתח תקווה , שם יש מציאות של מזנונים שולחנות סלון ופינות אוכל וחדרי שינה. קנינו בעבר מהמפעל הזה רהיטים, והם הוכיחו עצמם לאורך שנים, גם חברים שקבלו את המלצתנו נהנים מאד מהמוצרים שלהם הם אולי לא זולים יחסית, אולם אתם מקבלים את התמורה בעד האגרה , דהיינו אתם קונים רהיטים מעץ מלא לשנים, תוצרת הארץ, עם אחריות ושרות , ולאMDF עם ציפויים. ולדעתי זה חשוב. רהיטים ובמיוחד פינת אוכל שהשמוש בה הוא לעיתים קרובות , צריכים להיות מסיביים ועמידים . רהיטים זה לא בגד שלובשים עונה ומעבירים....... יש להם מידות סטנדרטיות ויש אפשרות להזמין במידות יחודיות. שימו לב לרוחב השולחן שלא יהיה גדול מידי שהיושבים סביבו יוכלו להגיע לאמצע השולחן בקלות. שהפתיחה תהיה בשלבים דהיינו שאם הוא מיועד מלכחתחילה ל 6 סועדים שניתן יהיה לפתחו בהדרגה ולפי הצורך ל8, 10, 12 שהפתיחה תהיה קלה ולא מסורבלת שהכסאות לא יהיו כבדים מידי רפוד הכסאות קל לנקוי ורחיץ רצוי מבד אלקנטרה הדוחה כתמים או עור בלי פיתוחים מיותרים הסופחים אבק לחורים צבע לא כהה מידי , האופנתי עכשיו אולם עשוי להתחלף , והשריטות נראות בו. בקשו מהיצרן חומר כיסוי בצבע זהה לרהוט על מנת לכסות שריטות בעתיד. יש מתקן החלקה ששמים מתחת לשולחן המקל על ההזזה קונים בהום סנטר. גם אנחנו מחפשים רהוט לחדר שינה , ואחרי סקר שווקים מקיף ובדיקת מספר יצרנים כולל ביקור בתערוכת רהיטי ישראל נראה לי שנחזור ונקנה אצלהם. קנייה נעימה

iditsr

New member
פינת אוכל מעץ מלא

אני יכולה להמליץ על מקום "מיוחד" אנחנו קנינו אצלו לפני כחודש פינת אוכל+כיסאות באחלה מחיר למקום קוראים "משק 48" במושב תלמי אלעזר שנמצא מול פרדס חנה כרכור ומחנה 80 לא רחוק בכלל זה בחור נחמד שקוראים לו רונן והוא מייבא לבד את כל הרהיטים מהודו ובנוסף לכל הוא עושה להם את הגימור בארץ בחור עם ידי זהב וגם היחס שלו אישי ואדיב בקיצור גן עדן לכל חובבי העץ המלא הוא מביא רק רהיטים מעץ סיסם והמחיר ממש נמוך יחסית לעץ מלא אנחנו קנינו ובנתיים מאוד מרוצים מהקניה שווה לבקר במקום הוא גר ליד החנות ולכן גם גמיש בשעות בהצלחה

sarlior

New member
../images/Emo51.gifדווקא לא נורא רחוק לי

יש לך מושג לגבי סדר גודל של מחירים? התקציב שלי די מוגבל ...

iditsr

New member
פינת אוכל

המחירים היו אז ממש אחלה יחסית למה שבדקנו לגבי עץ מלא אנחנו קנינו שולחן אוכל 100ס180 + שש כסאות ב 2900 ש"ח לדעתי אם לא רחוק לך שווה את הביקור בהצלחה

sarlior

New member
המון תודה ממש מתאים לי!

יש לך במקרה טלפון של המקום כדי שאברר שעות פתיחה?

iditsr

New member
משק 48 ריהוט כפרי

סורי על התגובה האיטית רונן משק 48 0522300428 מושב תלמי אלעזר

דור1974

New member
פינות אוכל

גם אנחנו עברנו דירה ורק לא מזמן סיימנו לרהט... אנחנו קנינו פינת אוכל מעץ בביתילי ואנחנו אוהבים אותה. וגם לי יש שאלה, מישהו יכול להמליץ לי על מקום שבו אני יכול לקנות כדי חרס גדולים לגינה?

מותק71

New member
האם את מוכן להשקיע

אני מכירה באבן יהודה the best וילה טוסקנה באמת משהו שאין באף מקום

כדי חרס../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

בוקר טוב...... בצידי הדרכים במיוחד בכביש החוף הישן יש משתלות כמעט בכל ישוב כפרי ובדרך כלל יש להם גם כדי חרס כדי החרס מתחלקים ל - 2 סוגים כאלה המיוצרים בארץ בעיקר בבידיאה ובחברון וצבועים בצבעי טרה קוטה אדמדמים הם די טובים ומחירם הזול מפתה , אבל תביא בחשבון שהציפוי משך הזמן נושר. כאלה המיוצרים בארץ כמו במפעל ושמו אדמה ויש מיובאים יקרים יותר אולם משתלמים לטווח הארוך....... מקומות זולים - במרכז בכניסה לאור יהודה מול המחנה הצבאי, בתוך המשתלה מבחר גדול והם עושים גם הובלה. בכפר אזר במשתלת הסוכה שם יש להם גם תוצרת חוץ ומבחר גדול מאד. בכביש עוקף רמלה , אחרי הכניסה לבן שמן משתלת רפאלי, הנמצאת על כביש החוף הישן אחרי רעננה נכנסים דרך מחלף הדרים בצפון , אחרי הישוב תמרה , משתלה ענקית ובה מבחר גדול של כדים זולים לכל אורך הכביש בכביש עכו צפת, בכפר ראמה אתה מוזמן לבוא לספר ולשתף אחרי הרכישה

למעלה