פינת האומן - General Levy

afficoman

New member
היום סדנת אומן עם GENERAL LEVY ב-14:00

לכל מי שרוצה לשמוע קצת על הקריירה שלו, על תרבות הסאונד סיסטם באנגליה, על תחילת הראגא-ג'אנגל, או סתם לבוא ולהקשיב....שיגיע היום - 14:00 - יום ראשון - רחוב בן שמן 4 (צמוד לגשר ידיעות) הכניסה חינם -- מומלץ להגיע -- לא לאחר

afficoman

New member
מיומנו של גנרל

אז קודם כל תודה ענקית לכל מי שהגיע, היו שני ערבים מטורפים, גם בתל אביב וגם בחיפה, סדנת האומן גם היא היתה מעניינת ביותר. הג'נרל נהנה מאוד בישראל, הוא לא כל כך ידע לצפות, לפי מה שהוא ראה בטלויזיה הוא היה בטוח שהוא יוכל להצטלם עם טנקים בתל אביב. חשוב מאוד לזכור שרוב האנשים לא ממש יודעים שיש פה חיים נורמלים, וכל מה שהם מכירים זה מלחמות, ערבים, גמלים, דתיים וטנקים מהחדשות. אז מעבר לזה שהוא נהנה מההופעות ומהאירוח ומהאנשים וכמובן מהוייב ומהחום שאנשים הרעיפו עליו, הוא הכיר את ישראל בצורה אחרת, ומה שהוא אמר לנו הוא שעכשיו הוא יכול לחזור לאנגליה ולספר לאנשים את הסיפור האמיתי עלינו. לגבי מה שהעליתם: העניין עם המיקרופון היתה טעות חמורה של איש הסאונד שלא טרח לבדוק את התקינות שלו (סוללות), ולהביא גיבוי למיקרופון - הוא קיבל על זה בראש - וחזק, אבל הג'נרל לא רואה דברים כאלו - הוא נתן אנטרטיננמנט נטו על הבמה - כשהמיקרופון מפסיק איך שאתה עולה. אלוף. לגבי האנשים שעלו לבמה: לי אישית זה מאוד מפריע שמישהו עולה לבמה בין אם זה בחורה, צלם או ערס פואטי. כל הזמן שהייתי ליד הבמה הורדתי אנשים אבל גם אני הייתי צריך להיות בעוד מקומות, ולכן לא היה פיקוח מתמיד על "המתפרעים", להבא תרגישו חופשי להוריד אותם מהבמה, יש לכם את האישור שלי. לצערי לא הייתי כל הזמן ליד הבמה, ובאמת ברגעים שלפעמים לא הסתכלתי על הבמה עלו אנשים. זה לא ממש הפריע לו, אבל זה ללא ספק מראה כמה חוצפה יש לאנשים בארץ, לעלות ולהפריע לאומן באמצע הופעה, זה חלק ממה שקורה כשמהמקום נכנס לטירוף וכל אחד מתחיל לעשות את מה שעולה בדעתו, ניסינו מאוד למנוע את זה אבל זה חלק מהעניין לפעמים. סהכ אני יכול לומר שהייתה הפקה מצוינת, חוץ משתי הבעיות שצוינו למעלה הכל עבר חלק ביותר... אין מה לעשות בחיים יש הפתעות וצריך לדעת להתמודד איתם.... אנחנו (אני ומיי לורד) נהננו מאוד מחברתו של פול לוי הלא הוא הג'נרל וחברתו שפשוט היו מקסימים, מההתחלה ועד הסוף, איש אמיתי בלי מניירות, בלי פוזה, אומן אמת. חכם עם דעה אידאולוגיה ומסר. אינטליגנט ורוצה לגרום לשינוי בעזרת המתנה שניתנה לו. איש יקר מאוד, היה לי הכבוד לארח אותו בארץ. שוב תודה לכל מי שהגיע... תודה ענקית למיי לורד על ההופעות המצוינות, על המקוריות, על האירוח ועל הוייבז, בלעדיכם זה לא היה קורה. רנקין לוי ואלן - יו לארג' !!! שמח מאוד שכולם נהנו..... ב-15 לינואר אירוע מרגש ביותר..... חברנו האהוב - טרבור סאקס.... אירוע ראשון של REGGAE.CO.IL בבלוק..... הקירות ירעדו שם מרוב באסים..... טרבור מגיע פול א וייבז!!!! ביג אפ מאסיב....אפיקו

למעלה