פינת הסטטוס המצייץ לכבוד שבת

אכן כן

רק ברשותך, סצינת הסיום הייתה קצת תמוהה לי כי היא לא אופיינית בכלל לסדרה הזאת. הסצינה הזאת בה שני הנאהבים לאחר הטיפוס המייגע עומדים על גג העולם ומתנשקים, זאת הייתה סצינה כמו נלקחה מעשרות סרטים רומנטיים הוליוודיים של 'והם חיו באושר ובאושר עד עצם היום הזה...'
זאת לא סצינה אופיינית לסידרה הזאת ולא לסיום פרק, ככה שנשאלת השאלה מה הייתה כוונת המשורר בתמונה הזאת?

רגע רק רגע

Active member
תשמעי,

אתמול בדיוק יצא לי לדבר על סצנת הנשיקה. זה כל-כך לא משחקי הכס שזה שיגע אותי.
לטעמי, הבמאי היה צריך לעצור את הסצנה בזמן ששניהם מביטים על העולם הפרוס לפניהם, ולתת לנו הצופים לדמיין מה השניים מתכננים לעצמם לאחר השיחה ביניהם במורד החומה, בה איגריט חשפה את סודו של ג'וני בוי ולמי בעצם אמונה נתון.
לחשוב שלפני שהם הספיקו לטפס ולנשק (לאחר התנתקות גוש הקרח), הייתי בטוח שאיגריט הולכת לצלול לתהום ולסיים את דרכה בטרם עת כמיטב המסורת

בדיוק

גם אני לגמרי הייתי בטוחה שהיא צוללת לתהום כמו שהורגלנו במשחקי הכס.
חשבתי שרק לי הפריעה סצינת הנשיקה בסוף הפרק. אז אתה רואה, שבסופו של דבר שנינו רואים עין בעין רק שאתה קולט מהר יותר את שלל הדמויות מהסיבה הפשוטה שאתה צעיר יותר והמוח שלך רענן וקשוב לדמויות חדשות, לעומת המוח והזיכרון המקרטע שלי

נשבעת לך, עם העונה הראשונה לא היתה לי בעיה כי היא היתה מוקלטת כולה ביס מקס ואני ישבתי וראיתי כל יום כמה פרקים. זה היה נהדר כי ככה לא פיספסתי אף אחד. בעונה השנייה למרות שצפיתי עם כולם פעם בשבוע, בכל זאת לא התקשיתי לקלוט את האירועים, ורק העונה הזאת, אני מרגישה שעובר נצח ולא שבוע. כל פעם אני מבקשת מהבת שלי שתזכיר לי מי זה שמדבר עם זה? למותר לציין שהיא חוטפת עליי עצבים

רגע רק רגע

Active member
ואם בעיות זכרון, הרי שאלת טריוויה קלה

אריה מדקלמת שמות של אנשים אותה היא רוצה להרוג.
זה קטע שחוזר על עצמו הרבה בסדרה.
בפרק זה אריה הזכירה שלושה שמות:
ג'ופרי
סרסי
איליין פיין

את שני הראשונים אני מניח שאת מזהה.
אם כך, מיהו השם השלישי ולמה אריה רוצה להרוג אותו?

אם אני לא מתבלבלת

אז איליין פיין היא המכשפה שלקחה איתה את הבן הממזר של המלך, אותו אריה הצילה בעונה הקודמת ומאז היא שומרת עליו.
אני מקווה שככה קוראים לה. כי אם לא, אז המוח שלי באמת נסתם לגמריי

נצל'ש:מי אתה?????מין אנת??

הגינה שלך מתרחבת מרגע לדודלי.קבל חיבוק..כן..חיבוק;)

רגע רק רגע

Active member
טוב... אני מוכן לקבל רק חיבוק.

כמה טוב לראות ולדעת שתשובתי לא נעלמה לה בתהומות תפוז

למעלה