פינת הסטטוס המצייץ

פינת הסטטוס המצייץ

קם בבית>קר לי>יוצא מהבית>חם לי>נכנס לאוטובוס>קר לי>יוצא מהאוטובוס>חם לי> נכנס למשרד>קר לי>מתאבד ומגיע לגיהינום>חם לי
הקרדיט: רן פינקלשטיין

ג'יזס! זה לא הולך להסתיים בקרוב

http://www.youtube.com/watch?v=OrnyI7Pijrc

דובשי, את רוצה לדבר על זה?

ממילא אף אחד לא קורא כאן, אנחנו כמו קומונה סגורה, את יכולה לשפוך את הלב

את רואה איך אני מדברת כאן על הכל. מי שרוצה להגיב מגיב, מי שלא אז לא.

purehoney

New member
חברת ילדות שלי נפלה לסמים

לא מהיום-כבר יש תקופה ארוכה מאז שנודע לי על זה ובהתחלה ניסיתי מה שיכולתי לעזור בשביל שתיגמל מזה אחרי שפגשתי יום אחד את אמא שלה שככה סיפרה לה כל מה שקורה כי לא היינו בקשר כמה שנים של החטיבה והתיכון ועכשיו עם החזרה לפה פגשתי את אח שלה שעדכן אותי במצב שלה מהקצת שהוא יודע ושלא הוא ולא האמא יודעים כבר מה קורה איתה פשוט ניתקה איתם קשר וזהו

אוי

זה באמת כואב לשמוע, אבל אסור לך להיכנס לדיכאון בגלל זה. את צריכה לדאוג לחיים שלך קודם כל. אם את יכולה לעזור, אז בוודאי שעלייך לעזור, אבל אם אין באפשרותך לעשות דבר, את לא תועילי לאף אחד אם תיכנסי למצב עוּבָּר
תבדקי רק אם יש דרך שאת יכולה לעזור לה ואם לא, אז קחי את עצמך בידיים והמשיכי הלאה

purehoney

New member
איך אפשר?

רצים לי סרטים בראש מה קורה איתה כי מסמים לא תמיד יוצאים מזה בקלות ככה..אולי מסממים ומנצלים אותה?אולי גונבת?אולי ח"וח זרוקה איפשהו...זה ממש קשה לי וכואב כי היא היתה לי יותר מחברה ממש אחות

אני מבינה אותך

אבל מה את יכולה לעשות? יש לך קצה חוט? את יודעת איפה לחפש אותה? מה ההורים שלה עושים בנדון? איפה כל הנוגעים בדבר? עובדת סוציאלית, משהו?
במקום למלא לך את הראש בפחדים ובדאגות, תנסי לחשוב איך את יכולה לעזור ובאילו דרכים למצוא אותה.

purehoney

New member
אין לי כלום..קיוויתי כל הזמן הזה שהיא השתקמה

כבר אבל זה לא קרה..והאמא חד הורית(האבא עזב כשהיא היתה תינוקת) ולא בדיוק תפקדה כמו שאמא צריכה להיות ואני רואה בה אשמה במצב הזה ולא שזה יעזור עכשיו האשמות אבל עצוב לי עליה היא גדלה ב"בית"לא קל בכלל

purehoney

New member
את מי לשאול את הדילרים האלה שלא מעניין אותם

שהם דופקים לאנשים את החיים ככה?

אין לי מושג בדברים האלה

בחיים שלי לא ראיתי אפילו דילר, אבל אני במקומך הייתי אוליי הולכת לתחנת משטרה, מספרת להם את הסיפור ועל כך שאת מודאגת, ואולי להם יש דרכים למצוא אנשים. לפחות המצפון שלך יהיה נקי שעשית כל שביכולתך.

Aronsona

New member
ובמזג אויר הפסיכי הזה נתפס לי היום הגב.

לא מוצא תנוחה ראויה.

Aronsona

New member
אין לי וולטרן. לקחתי נרוסין נראה אם ישפיע

ומחר אלך לקחת ארקוקסיה מהרופא.
זה התחליף האולטימטיבי לויאוקס.

דרור מביא לי מברלין

מדבקות וולטרן יוצאות מן הכלל. הצילו אותי בברלין פעם אחת כשנתפס לי הגב לאחר שישבתי על הרצפה וגלשתי במחשב נייד, ואז כשניסיתי לקום איכשהו הצלחתי לתפוס לעצמי את הגב ואז שבוע ימים הסתובבתי בברלין עם מדבקות וולטרן בגב. עכשיו אני משתמשת בהן רק לעיתים רחוקות כאשר מאוד כואב.

Aronsona

New member
שמעתי עליהן. הבנתי שניתן לקנות אותן בארץ

ללא מרשם.
הנרסין די עוזר לי עכשיו ומחר אני אקח ארקוקסיה.
זו תרופת פלא אלא שהיא במרשם.

למעלה