פינת הקולנוע!

Super Chuly

New member
פינת הקולנוע!

אז הנה זה מתחיל, לפני כמה זמן אמרתי שאני אעשה פינת קולנוע, אז זה הנסיון, מקווה שזה ילך... היום, ילדים וילדות, נדבר על הסרט "צ'רלי בממלכת השוקולד", של טים ברטון. בתפקיד הראשי משחק בגאוניות ג'וני דפ (שכבר עבד עם ברטון ב"המספריים של אדוארד") בתפקיד וילי וונקה, בעל בית החרושת הענקי לשוקולד, שהוא גם מטורלל לא קטן. בתפקיד צ'רלי משחק פרדי היימור שכבר עבד עם דפ ב"למצוא את ארץ לעולם לא", וגם הוא מבצע את התפקיד שלו על הצד הכי טוב שיש לילד בן 12. את התסריט כתב, על פי הסיפור המפורסם של רולאד דאל, ג'ון אוגוסט, שכתב גם את "סיפורי דגים" של טים ברטון, והוא גם האחראי על שני סרטי "המלאכיו תשל צ'רלי". הסרט מספר על צ'רלי העני, שחיי עם משפחתו בבקתה עלובה, בה הם אוכלים רק מרק כרוב, כתוצאה ממצב כלכלי קשה. יום אחד צ'רלי זוכה באחד מחמשת כרטיסי הזהב שמוחבאים בחפיסות השוקולד של וילי וונקה. כרטיס זה מזכה אותו בסיור מודרך במפעל הענק, על ידי לא אחר מאשר וילי וונקה בעצמו. הסרט כולו מלא בתפאורה מדהימה, משחקי מצלמה מיוחדים עם גדלים (המבקרים במפעל לעומת האומפה לומפים הקטנים), ואפקטים מיוחדים. המוזיקה מיוחדת ונוגעת כמעט כמו הסיפור עצמו, הזוי עד כמה שהוא, והבדיחות הצחיקו את כל היושבים באולם (שבו ישבו אנשים מגילאי 12 עד 60+). מאוד מומלץ- בין אם אתם מחפשים משהו קליל שיעביר את הזמן ובין אם אתם מחפשים סרט להתפס אליו בלי יכולת לעזוב- "צ'רלי בממלכת השוקולד" הוא סרט הקיץ המושלם! ליהי :)

../images/Emo45.gif גם אני שמעתי

על זה כמה ביקורות טובות אבל לא יצא לי לראות. אני חובב סרטים גדול.. אז אני בטוח יראה בגלל עומס בעבודה לא יצא לי לנסות אפילו פעם אחת את הקולנוע הביתי החביב שעשיתי לי , אולי הסרט הזה יהיה בר המזל להיכנס ראשון ל dvd החדש.. וכמובן כל הכבוד על הפינה..

D o o S h a

New member
פינה יפה מאוד!!

ראיתי את הסרט אתמול והוא באמת יפה מאוד!! מגרה.... בא לי שוקולדדדדדדדדדד!! פשוט מדהים איך שיצרו את הכל שם... מומלץ!

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo51.gif רבה ליהי../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

פינה וסיקור מצויין! מחכים לסרט הבא

פרם שי

New member
לכו לראות את המקורי!

עם כל הכבוד לג'וני דפ (ויש), ולטים ברטון (ויש!), זה בכלל לא משתווה לגרסא המקורית עם ג'ין ווילדר. קחו בספרית הוידאו הקרובה ותהנו כל רגע.

Super Chuly

New member
אני מסכימה! אבל...

גם הגרסה הזאת לא נופלת מהמקורית... ליהי :)

פרם שי

New member
לדעתי היא כן.

אמנם ראיתי אותה במצב רוח שהשפיע לי על ההנאה, אבל כבר הפתיח ביאס אותי נורא. סרט שכולו על שוקולוד וממתקים - פוטנציאל צילומי אדיר, אפשר ממש לגרום לצופים להזיל ריר. ואיך הוא עושה את הפתיח? בגרפיקה ממוחשבת. כמה מטומטם אפשר להיות?

Super Chuly

New member
מסכימה

הפתיחה אכן איכזבה, אבל אחר כך הקהל מקבל פיצוי (החדרים השונים במפעל, הבית של צ'רלי וכו')... אגב, במפעל, בחדר עם הדשא שבו הכל אכיל (החדר הראשון אליו נכנסים)- חלק מהתיפאורה אכן הייתה מטופי ומסוכריות. ליהי :)

להרגע.

אין לך זכות לדבר ככה עליו. אולי על מה שהוא עשה,אבל על הבנאדם? שקול מילים להבא.

פרם שי

New member
באמת ילדה מוקצנת

ברור שדיברתי על הבחירה שלו ולא עליו. הוא אחד הבמאים המחוננים שיש בתחום. אבל זה עדין לא מונע ממנו לעשות לעיתים בחירות שבעיניי מאוד טיפשיות ומזיקות לסרט.

האמת?

קראתי את ההודעה שלך מספר פעמים כי חשבתי שאולי אני סתם מגיבה לא נכון - אבל כתבת ככה - "אמנם ראיתי אותה במצב רוח שהשפיע לי על ההנאה, אבל כבר הפתיח ביאס אותי נורא. סרט שכולו על שוקולוד וממתקים - פוטנציאל צילומי אדיר, אפשר ממש לגרום לצופים להזיל ריר. ואיך הוא עושה את הפתיח? בגרפיקה ממוחשבת. כמה מטומטם אפשר להיות? תתנסח נכון ואני לא אקצין. זאת הבטחה.

אני ממש רוצה ללכת לסרט הזה!!

כבר הרבה זמן לא רציתי לראות סרטים. תודה על הפינה, הוספתי לך קטגוריה חדשה בקישורים בשביל למלא אותה בפינות שלך.

כל הכבוד!!../images/Emo85.gif

אני מת ללכת לסרט הזה שמעתי שהוא סרט מצוין.. בכל מקרה כל הכבוד על הפינה הזו

Super Chuly

New member
תודה רבה רבה לכולם!

על כל התמיכה. אני מאוד מאושרת שהפינה מצאה חן בעיניכם! ליהי :)

למעלה