פינת הקולנוע!

טים ברטון במאי מבריק!!!

ג'וני דפ שחקן מעולה (ואהוב עליי) ובכלל,הסרט מעולה. מצטיין בויזואליות שלו ובפסקול - כל השירים של האומפה לומפה שנכתבו והולחנו בידי האחד והיחיד,דני אלפמן ובוצעו בצורה יוצאת דופן ע"י דיפ רוי. הבדיחות שוות לכל גיל וכל צופה וצופה מצליח בקלות לקלוט את הקצב ולהנות במידה רבה. מה שכן,לא אהבתי כמה קטעים שלא נראה לי שזה המקום להביאם. סרט חביב וביקורת חביבה.

badboy3919

New member
רק עכשיו הצלחתי לקרוא בהרחבה את

הפינה שלך ורציתי להגיד לך שזאת ממש אחלה פינה,מאד מעניינת ורצינית ואני חושב שאני אלך לראות את הסרט הזה (או להוריד אותו לפחות) בזכותך. תודה.

badboy3919

New member
חחח אני אמרתי שאני הולך להוריד אותו

אני לא הולך לשלם 35 ש"ח בשביל סרט...סורי..זה נראה לי יותר כמו ניצול מאשר משהו כיף.

Pipe Dreamer

New member
לא מסכים

ראיתי את הסרט בסאמר סקול (הלכנו לקולנוע), למרות שחששתי שאני לא אצליח להבין הכל הצלחתי להבין באמת את כל הסרט, הכרתי גם את הסיפור מהספר עצמו, ומה אני אגיד - הסרט פשוט שיעמם אותי. אז נכון - ג'וני דפ משחק מעולה, הבדיחות חמודות מאוד, סבא וסבתא משני הצדדים של צ'ארלי מצחיקים גם הם ומשחקים טוב, אבל זהו זה. הסרט מאוד ילדותי, העלילה מוגשת בצורה מאוד משעממת לדעתי (ולא, התפאורה הזאת ממש לא מרשימה. כל האפקטים של המחשב זולים וערוכים גרוע בצורה שגם תינוק יכול לזהות שמדובר במחשב) וכל הזמן נמצאים בתחושה של "נו מתי זה נגמר כבר?". לעומת זאת, לילדים קטנים יותר צפויה חוויה מהנה במיוחד.

למעלה