פיצי לפני המתת חסד - דחוף!!

וד"א, מזמינה אותך לבוא ולהסתכל

בשרשור חתולים למסירה.. בבקשה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1222&msgid=54842593 תספרי את אולי כמה גורים גודלו בידי חברי הפורום, ומועמדים כרגע לאימוץ. הרשימה הזו היא חלקית כמובן. חבל שאת לא תדעי לעולם כמה גורים גודלו ונמסרו השנה בידי הפורום הזה. רמז: הם לא נולדו לחתולות בית מפונקות... או שנולדו ונזרקו בקרטון זה או אחר. רמז שני: הרבה מהם הואכלו בטפטפת או מזרק, אל תספרי לי על "השקעה". רמז שלישי: לאנשים הפרטיים מהפורום אין תורמים אנונימיים. מזמן לא התרגזתי כל כך :(

Neora Barak

New member
עיינת - מאחורייך מלפנייך ומצדדייך !

בכל מילה !!!! .. וגם מאחורי גלי בגלל שאני חביירה שלה.., וגם מאחורי כל אחת כאן שבביתה חיים בשלווה ובנחת כמה חתולים.. למרות שכולנו לא עשירים כקורח, ובפ'ם הבאה שיקראו לי יפת נפש אני אתעצבן ממש !!! אייך אומרת עיינת- בולשיט !!! העולם הזה כל כך מחורבן.. למה צריך להיות גם כאן? למה צריך לכל הרוחות לאיים במוות של חתול להשיג משהוא? זה יותר מחולני !!! אופפפפפפפפפפפפפפפפ

catlady

New member
תגובה לד"ר עינת פרי מנציגת פיצי

שלום לך ד"ר פרי, ברגע שראיתי את התגובה שלך, נסחתי תשובה מתנצלת , לחצתי על שלח/י וקבלתי שלא ניתן לאתר את האתר או משהו כזה ולכן אני מנסה שוב את מזלי ומקווה שהפעם תקבלי אותה. קבלתי בהבנה והסכמה את התגובה שלך. יחד עם זאת אני ציפיתי - לתומי - שאנשי הפורום יגיבו אלי בעצות מעשיות - ובמקום זאת - קבלתי דעות, בקורת, התנצחות - ורק לא פתרון לבית חם לפיצי. רק לידיעתך, כעמותה וולונטרית כשלנו אנחנו לא משופעים בכלל בכספים ו/או בתמיכות ומקיימים את הפעילות שלנו תוך חריקת שן תמידית ותסכול אינסופי. רבים מהמתנדבים בשורותינו מחזיקים עשרות חתולים בבתיהם הפרטיים כי ללא ספק מקלט הוא האלטרנטיבה הכי פחות רצוייה לחתול שהוא חיה טריטוריאלית, בין שאר תכונותיו המיוחדות. מכל מקום שמחתי להיווכח שמשתתפי הפורום פעילים ומבינים לא פחות מאתנו את מצוקת החתולים והלוואי ויהיו עוד רבים וטובים כמוכם. כל טוב ויישר כוח. אגודת חובבי החתולים בישראל חיפה.

אני מניחה שהיית מקבלת תגובה אחרת

לו הפנייה היתה בצורה שונה. ומניחה שהרבה מיושבי הפורום הזה היו עונים לך כמוני. בסה"כ מצבכם לא שונה הרבה ממצבנו, ולכולנו יש נסיון רב בעניינים דומים. הפניות מסוג "אם לא תקחו נרדים" הם רבות מאוד באתר הזה. רבות מספור. כשפנייה כזו מגיעה מעמותה זה בלתי מתקבל בעינינו, ואם הדבר נעשה לצורך משחק ברגשות- אנחנו פשוט נעלבים (בשבילך cats10- לשון זכר
). הנושא הזה מאוד רגיש כאן לאחרונה לאור השרשורים הרבים בנושאי צבחת"א ודומיו, ושירשורים של אנשים פרטיים שמאיימים עלינו בהרדמות. הרבה מאנשי הפורום נרתמו להצלת גורים או חתולים מהרדמה זו או אחרת. אבל אנחנו נעלבים. אם היינו מפרסמים את החתולים שלנו באותה פרסומת אגרסיבית ואלימה (כן, לדעתי זו אלימות), היינו מוצאים בתים מהר יותר. אך אנחנו שומרים על מידה של טוהר בפרסומים למרות שלעיתים זה עולה לנו בהרבה מאוד זיעה וכסף וחריקות שיניים, ולא מפרסמים פרטים שאינם נכונים או איומי סרק. ההתנצלות התקבלה, ובתקווה לשיתוף פעולה טוב יותר בעתיד, עינת.

C H 4

New member
קט ליידי שלום רב

הטריד אותי עניין ה"אני ציפיתי - לתומי - שאנשי הפורום יגיבו אלי בעצות מעשיות - ובמקום זאת - קבלתי דעות, בקורת, התנצחות - ורק לא פתרון" למה הטריד? כחיפאית כל חיי, ובחורה צעירה וחסרת אמצעים מספר פעמים פניתי אל העמותה שלכם בבקשת עזרה בדרך משונה כלשהי תמיד יצאתי מהשיחות כשלא רק שלא עזרו לי אלא שנדבו או ניסו לנדב אותי לדברים נוספים. אני לא חושבת שזה המקום להעביר ביקורת על עמותה, לכן אעצור כאן, אך כעמותה אתם בטח צריכים להבין שלא כולם יכולים לעשות הכל, כעמותה מצפים מכם לתת רעיונות ופתרונות מעשיים, וכעמותה שכמעט אף פעם לא מסוגלת לספק פתרונות לאחרים אתם חייבים להבין מדוע גם לאחרים קשה לספק פתרונות לכם (לא בגלל יצר נקם אלא פשוט כי לא כולם יכולים הכל) ליתר בטחון לפני שתחשבו שאני האויב מספר אחד של אגודת חובבי חתולים- אני כן מפנה אליכם מאמצים פוטנציאלים

catlady

New member
תגובה ל - ch4 לגבי פיצי

שלום רב לך, דברים כדורבנות, שלדאבוני מתוארים בציוריות מדוייקת להפליא. במיוחד המשפט שמתחיל: בדרך משונה וכו'. יחד עם זאת ביחס לקומץ המתנדבים שמוכנים לסייע בעמותה מול כ - 500 (!) פניות חודשיות (ההודעות שמשאירים לנו מועברות ליומן שיחות ומכאן היכולת לתצפת סטטיסטיקה) גם אנחנו לא יכולים לפתור את כל הבעיות המופנות אלינו, אבל עושים את המיטב והמירב לצורך כך. בכל אופן לא התרשמתי שאת "אוייב" ואני מודה לך מראש על הפניית מאמצים פוטנציאליים אלינו. יישר כח. אגודת חובבי החתולים בישראל - חיפה.

ronagg

New member
"חובבי החתולים"? מה יהיה?

אם ככה אתם מפרסמים אימוצים? ... כזה קורה פה לאנשים פרטיים... כל הפורום רותח... אבל לעמותת ,"חובבי החתולים"? כל הפתרונות שהעלת פה...מקובלים ...מבלי להזכיר את "ההרדמה" הזו..הזכרת פינות האכלה...וכו... וידוע לי שיש הרבה כאילו בחיפה...רק כשמגיעים לקבל אישורים לעיקורים ... רואים איזה תור ארוך יש ...של מאכילי חתולים ... כן אני שייכת עכשיו לעמותה ..מתחילה ..אבל מה זה אומר לגבי? שאני אוספת לחצרי גם את החתולים שנזרקים בכלביה העירונית ..מלבד זה ...כלום , אין תרומות ..ואין תיקצוב מהעירייה .. כל ההוצאות עלי פרטי ... ואני עם כל הקשיים לעולם לא הזכרתי הרדמות ..גם לא כבדיחה בלבד... ותעיד פה ד"ר פרי כמה התאמצתי להציל גורון יונק ..וכמה שילמתי ..לו ולאחיו היונקים על מנת להציל אותם., והם רובם נימסרו (כבר יש לי חדשים..). אני יותר עמותה פרטית ..בנושא החתולים..כי העמותה שלנו עוסקת ברובה בכלבים ..והחתולים..עלי. כמו פה בתמונה ברשותי כיום שלושים חתולין וכולם ..תוך השנה הנוכחית. נו זה חתול אחד? ...ויש ברוך השם גם את שני המפונקים בבית.. (שחורים אסופים) ...ואת הגוריה ...שאלו לא בתמונה...

ronagg

New member
והתמונה הזו זה ממש לא כולם...

יש עוד כמחצית ...שלא בתמונה .. והנה הגורים (תמונה מלפני שבוע ..חלקם נמסרו כבר).

מעשיה

New member
גברת "נכבדה"

רק על עצמי לספר ידעתי: אני מחזיקה 2 חתולים פרטיים ומפונקים ודואגת לרווחתם של כ-20 חתוליי-רחוב. וזה כולל עיקורים , סירוסים וטיפולים רפואיים אז מי את שתגידי לנו מי אנחנו
ואגב רוב החתולים המפונקים שלנו הובאו בהזמנה מיוחדת במשלוח ישיר מהרחוב!!!

catlady

New member
למעשיה תגובה להצילו את פיצי

שלום מעשיה, התשובה שלך כתובה כל כך יפה שלא נותר לי אלא להסיר בפניך את הכובע ולהיווכח לדעת בסיפוק רב שיש עוד רבים וטובים, כמוך, הדואגים לחיות האומללות האלה ורק שירבו עוד ועוד כמוך. היי ברוכה וכל הכבוד! אני מתנצלת אם פגעתי בך אישית כשהצלפתי ביקורת גורפת בבאי הפורום - אבל תראי כמה תגובות אני מקבלת... אולי באחת מהן יימצא בית לפיצי ויבוא לציון גואל. כל טוב, אגודת חובבי החתולים בישראל - חיפה

דולסה1

New member
../images/Emo46.gifמה החוצפה הזאת שלך?!?!

חתולים מפונקים?!?! אז אני אספר לך על החתולה שלי קייט,שבאה הישר מהרחוב!!! אמצנו אותה בהיותה בערך בת שנה מהרחוב היא כל הזמן יללה,האכלנו אותה ודאגנו לה ולבסוף החלטנו לאמץ אותה מכיוון והתאהבנו בחתולה המדהימה הזאת, חתולה מפונקת?!?!, היא סבלה הרבה לפני שאמצנו אותה!! את יודעת איזה אנשים יש כאן?!?!, הם מוכנים לעשות הכל בשביל שלחתולים יהיה בית -הכל!!! אבל יש להם חתולים "מפונקים" כמו שאת מכנה אותם בבית , שהם צריכים לטפל בהם , מי את שתגידי לנו שהחתולים שלנו מפונקים , רוב החתולים שנמצאים אצלם הם חתולים שעברו דברים נוראיים ומגיע להם בית חם!!!

catlady

New member
תגובת פיצי לדולסה1

אנא קבלי את התנצלותי הכנה. לא הייתי מודעת לכך שמשתתפי הפורום עושים כל כך הרבה למען חתולים במצוקה ולמען חתולים בכלל ואני חייבת להודות שמאד רווח לי לדעת שלא רק עמותות עושות למען חתולים במצוקה אלא אזרחים פרטיים אנונימיים שלא על מנת לקבל טפיחה על השכם אלא באמת באמת להציל חיה אומללה. סליחה ושוב סליחה. אגודת חובבי החתולים בישראל חיפה.

enbalush

New member
בנות ../images/Emo88.gif קוראת אתכן לסדר

מה קורה? די למלחמות! אפשר להסביר בצורה יפה. אתן לוקחות כל דבר אישי ונראות כמו חמומות מח...תרגיעו ומהר. דברו יפה
די, הקיץ הגיע
לכולם חם וה
צריכים אתכן רגועות, עדינות ויפות.

גלי®

New member
:))))) לא, אתה יכול להתבטא חופשי,

רק הבנות של הפורום צריכות לסתום את הפה כשמפעילים עליהן מניפולציות רגשיות שקריות ומכנים אותן יפות נפש.... :))))))
אתה מתבקש ליצג אותנו בכבוד...

l i p s

New member
אתם חובבי חתולים?

אז מה פתאום להרדים יצור כזה חמוד?

למעלה