פירוק שותפות

מצב
הנושא נעול.

םייח

New member
פירוק שותפות

פירוק שותפות
אני ואשתי בעלים של רכוש ומתשובה שקבלתי מעו"ד רות אין בעיה עם חלוקת הרכוש הוא נחשב כמשותף לבני הזוג לפרודתי נקבע סכום מזונות של 2700 ש"ח על שני ילדיי וכן השתתפות משכנתא של 1000 ש"ח בנוסף . אני לא חי בבית אלא אצל ההורים , בינואר יש לנו דיון מזונות קבועים האים אני אצטרך לשלם את אותו הסכום כולל משכנתא מה קורה עם הבית אני מעוניין למכור אותו האם היא יכולה להמשיך לגור בבית מה הם ההליכים למה לצפות ? מה עליי להכין לבית המשפט? אשמח לקבל תגובה

פירוק שותפות

פירוק שותפות
אני ואשתי בעלים של רכוש ומתשובה שקבלתי מעו"ד רות אין בעיה עם חלוקת הרכוש הוא נחשב כמשותף לבני הזוג לפרודתי נקבע סכום מזונות של 2700 ש"ח על שני ילדיי וכן השתתפות משכנתא של 1000 ש"ח בנוסף . אני לא חי בבית אלא אצל ההורים , בינואר יש לנו דיון מזונות קבועים האים אני אצטרך לשלם את אותו הסכום כולל משכנתא מה קורה עם הבית אני מעוניין למכור אותו האם היא יכולה להמשיך לגור בבית מה הם ההליכים למה לצפות ? מה עליי להכין לבית המשפט? אשמח לקבל תגובה
פירוק שותפות
1. האם הגשת תביעה לפירוק השיתוף בדירה? אם כן - דע לך שאין עילת הגנה כנגד פירוק שיתוף אך ניתן לעכב אותו על פי סעיף 40א לחוק המקרקעין עד להסדרת מדור לאשהו לקטינים. המדיניות בבית המשפט אינה אחידה ומשתנה מתיק לתיק על פי נסיבותיו הספציפיות- ישנם מקרים בהם לא מעכבים כלל את יפרוק השיתוף, וישנם מקרים בהם מעכבים את פירוק השיתוף עד להסדרת כל העניינים הרכושיים של בני הזוג. 2. לגבי המזונות - לא ניתו להשיב לתשובתך שכן לא מסרת מספיק נתונים. לגבי ישיבת ההוכחות - עורך הדין צריך להנחותך, ואם אין לך - פנה בדחיפות לקבלת ייצוג.

מצב
הנושא נעול.
למעלה