פיתוח מוצר אלקטרוני מתקדם - צריך עזרה

r3dt4g

New member
פיתוח מוצר אלקטרוני מתקדם - צריך עזרה

שלום רב
בשנים האחרונות עשיתי מספר נסיונות לפתח מוצר ביתי, שהוא בעצם מחשב, אבל שקט ומעוצב וקל במיוחד לתפעול ושדרוג.
התחלתי לעבוד עם מהנדס חשמל ולמרות שהצאתי לו תשלום על העבודה, הוא נכשל בביצוע, וזה היה רק השלב הראשון.
את נושא העיצוב אני המשכתי באופן עצמאי ופניתי למגוון מפעלים ומקומות שונים המתמחים בעבודות אלומיניום, אך אין בארץ שום מקום שמתמחה בעבודות אלומיניום עדינות, רק דברים גסים כמו מסגרות לחלונות ודלתות, וגם הם עצמם מציבים דרישות לא הגיוניות של הזמנה מראש של אלפי פריטים אם אני רוצה משהו מעוצב.

אז אם מישהו יכול לעזור, בבקשה:
1. אני צריך מהנדסים המתמחים באלקטרוניקה וחשמל ליצירת אב טיפוס על הנייר
2. אני צריך מומחים לאוטוקד ליצירת הדמייה
3. אני צריך למצוא מקום שיוכל ליצור מתקן קטן ועדין מאלומיניום ללא חלקים מורכבים, רק קופסה המשלבת רכיבי אלומיניום, פלסטיק, וכרום. מצידי שזה יהיה גם כמה מקומות שונים אבל שיאפשרו לי להזמין רכיב בודד ולא הזמנה של 1000 מראש.
4. אני מחפש מקום, בארץ או בחול, שאפשר להזמין ממנו לחצני מגע בכמות קטנה
יש עוד, ואני אשמח לכל עזרה שתוכלו לתת

Jammie

New member
MPCB supplier from China

Hi, I am Jammei from ICAPE China company. I think we can provide PCB and technical parts for you. You can check our website: www.icape-group.com for more information. Besides, if you have your own design about electronic device, do not hesitate to try our turnkey project which means we can help you produce the goods according to your design. Just send request to my email: jammie.mai@cipem and I am sure we are be able to help you.

למעלה