פיתוח משחק.

itsikX

New member
פיתוח משחק.

שלום רב לכולם,
רציתי להתייעץ איתכם ולקבל את חוות דעתכם המקצועית.
יש לי רעיון למשחק מחשב שישמש בסיס לימודי בתחום מסויים ( נניח למשל כמו ללמוד איך לשטוף את הבית באמצעות משחק מחשב--תירגעו זו דוגמא!!

בכל אופן, יש לי את הידע הנדרש בתחום (שטיפת הבית למשל), וככל הנראה מצאתי מישהו שמוכן להשקיע (ואני יודע שמדובר פה בסכומי עתק) את כספו בתמורה לאחוזים מהרווחים העתידים.
אבל כמו שבטח אתם יכולים לנחש, הידע שלי בתכנות, גרפיקה וכיוצא בזה שואף לאפס!!
בגדול מדובר במשחק עם גרפיקה ברמה מאוד מאוד גבוהה, והסגנון הוא בערך כמו GTA (למי שזוכר ומכיר) בו רואים את המסלול בו השחקן הולך מנקודת מבטו. (המשקיע אפילו הלך קצת רחוק לדעתי והציע לעשות את זה 3D)
יש צורך באלמנטים נוספים מלבד השחקן אשר פעולות תגובה ביחס אליהם יגרעו/יוסיפו ניקוד לשחקן.
כפי שאמרתי אני יודע בדיוק מה כל תגובה לאלמנט במשחק אמורה לעשות, ולכן אני אגיד למתכנת בדיוק איך האלמנט ישפיע על המשך המשחק.

כמה עולה לפתח דבר כזה? למי עליי לפנות?
מה הזמן המממוצע שלוקח לפתח משחק באיכות כזאת.
אשמח לתגובה.
תודה.

De-Panther

New member
זה לא משהו שאפשר לענות עליו על רגל אחת, כדי..

לתת הערכות, צריך תכנון יותר מדויק של המשחק.

המחירים משתנים בין מקום למקום, אבל קח בחשבון שזה אומר להעסיק מתכנתים, אנשי ארט(אם מדובר בתלת, אז צריך מודליסטים, אמני דו מימד, אנימטורים, אמני קונספט, וכו'), אנשים שינהלו את הצוותים האלה.
וכמובן מישהו שיתכנן את המוצר עצמו:
עם כל הכבוד לזה שיש לך רעיון, ואתה יודע מה אתה רוצה, צריך מישהו יודע איך לכתוב את זה בצורה מפורטת, ולתכנן את המוצר על בסיס הרעיון, ולהציג את זה בצורה כזו שכל אחד מהעובדים בפרוייקט ידע בדיוק מה הוא צריך לעשות.(ולא יעבוד על כל חלק בנפרד בלי לדעת מראש מה הדברים אמורים לעשות)

בלי שיודעים מה הפעולות שרוצים לעשות במשחק, אי אפשר להעריך בכמה עבודה מדובר.

יש חברות שונות בארץ שמפתחות משחקים לעצמן וללקוחות. למשל סיידקיק, קוואטרוג'ן, פלייפול שארק, וכו' וכו'...

למעלה