פליקר המלך!!!!!!!!!!!!!!!!!

פליקר

New member
פליקר

אבל הסוף זה אותו סוף של המורדים אז הם מעתיקנים נקודה!

רגעעעעעע

למה אתה חושב שהמפיק/התסריטאי/הבמאי/צוות ההפקה רואים המורדים??? חוצמזה, ההתנצלות בסוף העונה הייתה חובה! אחרת מה היה קורה עם תומר ומור?

אביושה

New member
בסדר! נכוןןןן נכוןןןןן כולם כנסוו!!

שיואוווווווווווו!! פליקר או איך שלא קוראים לך: נכון! בהחלט נכון! הם העתיקו מהמורדים,זה בדיוק אותו דבר אותו תסריט הכל אותו דבר!!!וואי זה ממש אותו דבר! המורדים 2 פשוט!!! עכשיו טוב לך?!?!?!?!?! אם כן-יופי~! מיצית את מה שרצית לומר והנה שכנעת אותי שזה בדיוק אותו דבר! עכשיו אתה מוזמן לצאת! (לידעתך,יש איקס למעלה,ועליו אתה צריך ללחוץ! האיקס פתוח לרווחה אתה יכול ללחוץ עליו גם עכיו! כן כן...בקשה-תלחץ! נו...)

לא ממש..

המורדים זה אחלה סדרה חוצמיזה שאני מתחברת למה שקורה בשתי הסדרות וזה לא מחמאה ראש גדול יותר טוב פשוט המורדים זאת לא תוכנית כזאת גרועה
סה"כ, שתי הסדרות אותו דבר ,על מתבגרים עם כל מיני בעיות בחיים ושזה קורה בביצפר שלהם..זהו

שמתם ../images/Emo23.gif

שבכל פעם שמגיע איזה אידיוט אחר שחושב ככה, נפתח פתאום שרשור ענק בפחות משעה? מה שאני אומרת זה - פליקר, לא אכפת לני מה שאתה אומר, מצידי אתה יכול לחשוב שהם מעתיקים מחדשות 10, מערוץ המדע, לא אכפת לי! אבל זה פורום לאנשים שאוהבים ראש גדול, ולכן ההערה הזאתי מיותרת מאוד! תעשו חושבים גם...

פליקר

New member
פליקר

שתוק שאני לא יזיין לך את הצורה יא קוף רואה את הסידרה המפגרת ומעיתיקה מהמורדים ראשמ גדול!!

אני בת.....

וזה מוכיח על רמת איי קיו של 0 (לך......)..... חוץ מזה - ממש לא בא לי זיון אז..... ת-ח-ל-ו-ם-! (לך עם החלום.....) ואם לדעתך הסדרה מפגרת - זבש"ך

וד"א......

אתה גם: -נרקיסיסט (אחד שאוהב את עצמו, יותר מדי........... <לא שיש לך מה לאהוב>) -הומו..... אתה רוצה לזיין בן?!?! חחחחחחח

פליקר

New member
פליקר

לכי קיבנימט לתוך החריץ של התחת של אמא שלך ואם תורשי ליצ להגיד את כזאת בת זונה.!!!!!!!!!!!!1

פליקר יא דפוק טוס מפה ..

מי מכיר אותך יאללה לך הביתצה עזוב אותו בשקט וטוס מפה .. ותסתם תפה על תקלל כי אני אני .. לא בגיל שלך אז תוריד תונים

סיכום!

אף אחד לא מעוניין במה אתה חושב זה לא מעניין אם ה-w שצועק הצילו אז תעשה פוזה של אל-על וטוס מפה

למעלה