פסוריאזיס

כרגע

New member
פסוריאזיס

לדוקטור שלום, אני בן 22 ויש לי פסוריאזיס מגיל 5 באיזור הערווה והמפשעה,כששמעתי שקופת החולים מממנת טיפולים בים המלח שאלתי את הרופא אם אוכל לקבל טיפול כזה והוא ענה שטיפול בים המלח לא יעזור לי. האם הוא באמת יכול לדעת שהטיפול שם לא יעזור לי ואם אכן הטיפול לא יעזור לי אז מהי הסיבה לכך?

dr yaniv ron

New member
פסוריאזיס-ים המלח

ל-כרגע שלום ראשית פנה להפניות שהזכירו חברי הפורום לנושאים הנ``ל הדבר העיקרי שעוזר זו הקרינה לשם כך צריך האיזור המטופל להיות חשוף אגב הקופות עוזרות רק אם יורדים לתקופה מינימלית של כ-שבועיים לערך בהצלחה ד``ר יניב

ayay

New member
קופת חולים עוזרת.....!

בד``כ קופת חולים מאשרת טיפול בים המלח לשהיה של מינימום שבועיים ועד (לא יותר מ) חודש בשנה. הגבלה נוספת של הקופות היא הדרישה למינימום פלאקים (נגעים) על העור (וזה משתנה מקופה לקופה) כלומר יתכן שלחולה מסוים ``לא יהיה מספיק פסוריאזיס`` בשביל לקבל אישור לטיפול.

כרגע

New member
מבקש תשובה לשאלה העיקרית

האם הרופא שלי באמת יכול היה לדעת שהקרינה לא יכולה לעזור לי? מכיוון שהאיזור שבו אני צריך טיפול אינטימי אני זקוק באמת לטיפול במרפאה בעזרת מיכשור מתאים. האם יש לקופת החולים (במקרה שלי ``מכבי``) מיכשור מתאים ועל איזה מרפאות (גם פרטיות) היית ממליץ (השאלה מופנת גם למבקרי הפורום) ?

dr yaniv ron

New member
פוטוטרפיה

הקופות מפנות למרפאות שונות במיוחד במרפאות עור בבתי-חולים הטיפול נעשה כ-3 פעמים בשבוע אחה``צ -אמבולטורי בברכה ד``ר יניב

למעלה