פסטיבל האביב צאלים 2007!!!! הסוף...

johnnypsy

New member
פסטיבל האביב צאלים 2007!!!! הסוף...

טוב... רק יצאתי מהמקלחת ואני עדיין לא מעקל מה היה בכל ה-3 ימים המדהימים האלה... עברה שנה מהפסטיבל הקודם שחשבנו שהיה מדהים ורק עכשיו אני מבין שמה שהיה בסופש הזה היה יותר ממדהים!!! אז ככה... רוצה להודות לאביה מצאלים... שמשום מה זיהה אותנו (אותי ואת דביר STOLA שמייצגים את גן -יבנה בכבוד:) ) ככה פתאום... :) אנחנו עוד צריכים לשבת ככה על גולדסטאר בשקט לשבת ולדבר כי התרוצצת לך כל הזמן ממקום למקום... מצ'יייסר לצ'ייסר ( של ארק כמובן!!). האנשים מדהימים... הייתה שם מישהי עם ראסטות ארוכות מממש וחצאית שכזו... הייתה מדהימה :) ההופעה של איאם... למרות שאני לא מת עליהם והאמת שבפעם האחרונה דיי התאכזבתי... הייתה ממש טובה... תודה לזאת עם העיניים הירוקות שנתנה חיוך רקדה ונעלמה:) ד"ר רגאי נתן היום בצהריים סט מעולה...!!! ואחד השירים האהובים עליי התנגנו כ-3 פעמים בפסטיבל שזה בונוס רציני:) Yellow Man - Zoungozane... תודה לטליה מצאלים על הפסיפלורה המרעננת:) תודה לצאלים על ההפקה הבלתי נשכחת... רוטס מתמשך עם גוד וייברישיין... לא ישבתי לרגע...!!! בקיצור... הייתה חוויה בלתי נשכחת...!!! מקווה להגיע גם שנה הבאה... או פשוט לעשות פסטיבל אביב גם בסתיו:) ובכלל יהיה סבבה... יאלללה שיהיה לכולנו חג שמח וכשר!!!! שנה טובה JAH BLESS!!!! תמונות בהמשך...

bigwill

New member
אם הייתי יכול לתאר במילים...

אם הייתי יכול לתאר במילים... את מה שהלך בפסטיבל צאלים הייתי מריץ פה מילים על מילים על כמה היה כיף וכמה שהיה מדהים אבל מה לעשות, בחור לא כישרוני לכתוב חוויות - זה לא אני אז נסיים את הבית השני במילה אחת: קטלני!!!!!!! הדבר הכי הכי הכי הכי כייפי שהיה לי בחיים ללא ספק.. לא זזתי מהרחבה לשנייה (אולי לקנות עוד בירה
) בכל מקרה אני מודה לכוווווולם שבאו והפיקו ועזרו ותרמו ובלה בלה בלה עצוב לי שזה נגמר וצריך לחזור לג'ונגל מבטון של הרצליה.. אבל סה לה ווי.. תמיד יש את שנה הבאה =] טל.

eviaman

New member
צאלים....

זהו , עכשיו יום ראשון ורק עכשיו יש לי זמן לשבת על המחשב , לקרוא תגובות ולנסות לכתוב איזה הכרת תודה הכרת תודה לכם אנשים , שהדרמתם עד לצאלים ובאתם ועשיתם כבוד לפסטיבל ולקיבוץ , מקווה שהיה לכם הכי טוב שאפשר, אני אישית מאוד נהנתי , למרות שהייתי במרתון של עבודה... סטולה ג'וני , תודה על הערק עשיתם אותי מאושר... יש כלכך הרבה לכתוב...בסה"כ ראו על העיינים של האנשים בפסטיבל את השמחה את האושר שיש עליהם ... איזה כייף הא? איזה פסטיבל אותנטי , מקווה ששנה הבאה נפגש באותו מקום... BIG UP ROOTS MASSIVE כל הכבוד לכם ממני אביה מאן - ו I&I קומבינה

Carcass

New member
...

היה על הכיפאק,צודק בקשר לילומאן,היה תענוג עם ה Zungguzungguzeng,באמת איכותי.. ראוי לציין את הסט אתמול של אבויה סאונד,הפצצתם בוואחד טיון ליסט,כל טיון לפנים. EZ Sound היום בבוקר כנ'ל,סטפן מארלי,סיד,לוטאן פיה,קאלי פי ועוד המון טיונים טובים.. דוקטור רגאי היום גם עם ילומאן ועם I JAH MAN - Jah Heavy Load,וואי וואי שנים שאני מחכה לטיון הזה בדאנס כלשהוא. מההופעות עצמן לא נהנתי מי יודע מה,אולי קצת מלוס קפרוס,הם מגניבים ציצים יענטו.. הדבר היחידי שטיפ'לה ביעס אותי היה הקטע עם הגזיה..אין כמו לקום בבוקר ולהתפנק על איזה טורקי מדורבק במקום,שניה לפני שגולש:)..אבל בקטנה.. לסיכום היה על הכיפאק,הרבה אנשים יפים,אחלה אווירה,נתראה שנה הבאה.

johnnypsy

New member
צודק...

דיי היו נוקשים לגבי הגזיה... למרות שעם מיומנויות של שנים הצלחנו להכניס אותה:) ועשינו תצפיות בזמן הכנת הקפה שלא יגיעו האבטחה... אבל בקטנה...

Carcass

New member
חחח

אני פשוט יצאתי לאוטו בבוקר,הוצאתי את הפק'ל קפה והכיסא נוח מהבגאז' והתמקמתי בחניה לכוס קפה חח.

אני רואה את החוויות שנרשמות פה

ובטח ירשמו עוד הרבה, וחייב להודות שאני פשוט אוכל את הלב. שלושה ימים שאני במרתון חזרות עם הלהקה לקראת ההופעה הגדולה בבוםבמלה, וכל מה שעבר לי בראש היה כמה כיף אנשים עושים 200 ק"מ ממני. אני רואה שלא טעיתי והיה מעולה. לשנה הבאה בצאלים הבנויה...!

E i t a M a r

New member
איזה יופי

לא יחדעתי בכלל שיש לך להקה, איך קוראים לכם? מה תפקידך? ומתי תנגנו?

קוראים לנו טראבין

אני הסולן, נופיע ביום שישי ה6.4 בשעה 13:00. הופעה חיה ומלאה! יהיה חם! מי שלא מגיע, ממליץ לכם להדליק גל"ץ ב4:00 בבוקר של הלילה בין חמישי לשישי אם אין לכם חיים, אנחנו מתראיינים ומבצעים שיר אקוסטי...

yehorasta

New member
מחזק :)

פשוט מדהים כל צאלים קורו כמו שטל אמר "אין מילים" פסטיבל שמח מקצועי ומהלב, הכי שמח שיצא לי להיות בו נתראה גם בשנה הבאה!!! Nuff respect

ZeusMan

New member
וואוו צאלים 2007

אז לתאר את החוויה הזאת בכמה מילים פעוטות יהיה קשה... אז אני ארחיב ואומר שאני עדיין בתדהמה גדולה מכל מה שהיה בשלושת הימים האחרונים... אני לא רגיל לראות כל כך הרבה אנשים ביום נתון ועוד באיכות כל כך גבוהה, ואו... אני אישית הכי נהנתי מהופעתם של התקווה 6 שזאת הפעם השניה שראיתי אותם בחיי, שהפעם האחרונה שריאיתי אותם הייתה ממש בתחילת דרכם, ולמען האמת באותה הופעה לא ממש נהנתי וזה השאיר אצלי חותמת שבעיקבותה החלטתי שאני לא ממש רוצה לשמוע עוד ממה שהם מנגנים... אני חייב להגיד לכם שכשראיתי את עומרי שר ראיתי בעיניים את ג'נטלמן, ואני לא צוחק, לבחור יש כישרון עצום !!! תומר יוסף קצת איכזב אותי, בעיקר בגלל בהחלטה שלו לצרף יותר מידיי דיסתורשנים למוזיקה וסיגנון רוקרי ואני חושב שבהשוואה להופעה של התיקווה 6 שהייתה מיד לאחריו, רמת התזוזה היתה יחסית נמוכה... עוד התרשמתי מ-QUEEN MAKEDA שאני לא מבין איך לא שמעתי עליהם בעבר, ואיך אין להם אלבום בשוק... מהדיג'יים הכי התרשמתי מMY LORD שהגישו את המוזיקה שלהם בצורה כל כך מושלמת, ובעיקר מאפיקומן שבתור דיג'יי מתחיל הוא לימד אותי רבות על איך הכי טוב להגיש את המוזיקה הקשה לתיקלוט הזאת... הוא הגיש את המוזיקה מדהים ולא נתן לקהל לנוח לרגע, אחלה סלקשן, וזאת הייתה בשבילי הפעם הראשונה שאני שומע את שני הסאונדים הללו... מהחוויה המוזיקלית שלי... תיקלטתי מ-10:00 בבוקר עד בערך 12:00... בתחילה עליי לסלוח לכל אלה שהתלוננו על הבאסים על הבוקר... אני באתי להרקיד וזאת לא אשמתי ששמו אותי ב=10:00 בבוקר
אין ספק שיש לי עוד מה ללמוד על איך להגיש את המוזיקה שלי, אבל בכל זאת הצליחו להתחבר איך שהוא 40 חברס שרק התעוררו שעה לפני הסט והיה להם חשק להזיז קצת את הגוף על הבוקר... תודה על הכפיים בסוף הסט, זה עשה לי את התקלוט
אז מה נותר לומר ? נתראה בעוד שנה, עד אש תשאירו את הלהבה בוערת...

johnnypsy

New member
ביום שבת?

ניגנת ביום שבת בבוקר?!?! עם כל הסאונדים בצרפתית גרמנית וכדומה?!

ZeusMan

New member
מודה באשמה...

ניסיתי לתת גוון קצת שונה למה שכל שאר הדיג'יים ניגנו... בשנה הבאה אני מבטיח מיקסוס יותר נאה... בכל זאת אני מתאמן ברצינות רק שבועיים מאז שקניתי לעצמי פלטה...

johnnypsy

New member
לא לא ....!!!!

חחח רציתי רק לדעת שזה היית אתה בטוח... אחי היה אחלה סט!!!!! נתת שם כמה טיונים מגניבים... ובהחלט הצלחת לגוון לנו ובהצלחה...!!! כל הכבוד:) תמשיך ככה... זה מה שמבדיל אותך מהשאר... וזה חשוב!!!

ZeusMan

New member
בלס...

ברגע זה אני ממשיך לעבוד קשה ולנפץ את הקוד של דרך ההגשה של המוזיקה הזאת... תודה על המילים שלך הן חשובות לי...

Ras Or

New member
זאוס מאן

עם הסט שלך זה מה שאני חושב , ששמת SEEED כמה וכל מיני דברים טובים, אנשי הבאסטה נהנו ממך :) ח"ח על nasio fontaine ראס!.

למעלה