פסיכולוגית לילדים בעברית ביוהנסבורג

אשל2

New member
פסיכולוגית לילדים בעברית ביוהנסבורג

הי מישהו מכיר? לא משנה לי איפה ביוהנסבורג, הבן שלי בן 5- ועדיין לא שולט באנגלית מספיק..... תודה מראש

לילית462

New member
המלצה שלי,

תפני לפסיכולוג ילדים בארץ, באמצעות הטלפון ושהוא ידריך אותך מעבודתי בתחום אני יכולה לומר שבאחוזים גבוהים (מעל לחצי) מהמקרים בהם ילדים מופנים לטיפול, בעצם מי שיכול לעשות את השינוי אלו ההורים. כשההורים מקבלים הדרכה נכונה ותמיכה הם יכולים לעזור לילד הכי טוב. כמובן שזה משתנה בהתאם למקרה אבל ילד בן חמש, יתקשה להפיק מטיפול פסיכולוגי ועדיף לו טיפול מותאם לגילו, כמו טיפול באומנות, דרמה, משחק וכו' לעומת זאת ההורים יוכלו לעזור לילד אם הם יקבלו הדרכה צמודה מפסיכולוג ילדים. אני מכירה הרבה יותר ממקרה אחד של הורים הגרים בחול שהתייעצו ומתייעצים באופן שוטף וקבוע עם פסיכולוגים בטלפון מישראל. גם להורים יותר קל לתקשר עם פסיכולוג דובר שפת האם שלהם, ותהיה האנגלית טובה שתהיה, הפערים התרבותיים הם אדירים. בקיצור המלצתי אליך, מצאי פסיכולוג בארץ, בקרי אותו במהלך הקיץ והמשיכי בקשר תמיכתי בטלפון / מיילים / סקייפ וכו בכל מקרה שיהיה בהצלחה

sysnt

New member
דרום אפריקה-כיצד רצויי לחלק טיול בן 10 ימים ?

שלום לכולם, איך כדאי לחלק טיול בן עשרה ימים בהתחשב בזה שרוצים להיות בצד ובאיזור של קייפ טאון ובצד של הקרוגר פארק שבתוך ה Eastern Transval (פורט אליזבת', פרטוריה וכל האחרים לא בתמונה) האם רצויי לתת עדיפות לאיזור קייפ טאון דרך היין והאיזור הנ"ל או דווקא לצד השני ? (מדובר באנשים שלא מאוד אוהבים נופש עירוני ויותר נמשכים לנופים, חופים לבנים, איזורים יפים ואותנטיים, יין, פסטורליה וחוות גדולות) תודה מראש על התייחסותכם !

הצעת לעבודה משנית בדרום אפריקה

שלום, אנו מחפשים ישראלים ולא ישראלים שייסיעו לנו בתחום השיווק בדרום אפריקה. מדובר בעבודה משנית שלא מצריכה זמן רב ויכולה להניב רווחים יפים מאוד! אם יש מישהו שמעוניין- נא לפנות אלי לעוד פרטים: [email protected]

למעלה