פעם ראשונה בחיים שלי אני במקדונלד'ס, או כל עסק כלשהו וואט סו אבר לצורך העניין, ולא נותנים, פשוט אין אפשרות כזאת, לשלם במזומן.

SupermanZW

Well-known member
כן!

יותר מזה, אין קופאי במקדונלד(הלכה העבודה הכי קלה שם).

נניח מנהל משמרת יקח הזמנה בקופה לבעלי מוגבלות ואז יחזור לעבודתו.
בהליפקס יש קופאים/ות בכל מסעדות המזון המהיר בנוסף למכונות והרוב מזמינים דרך הקופאי/ת האנושי/ת.

SupermanZW

Well-known member
זה עיר לא מסעדה.

אצלנו כנראה התייעלו.

עומרי פדן בעל הזיכיון שמכר עכשיו למקדונלדס הוא איש עסקים מצוין.
מעניין, התייעלו אבל מוכרים ארוחה ב110 ש"ח. הקטע במזון מהיר הוא שהוא זול מאוד, הכי זול שאפשר להשיג, אחרת מה הקטע? אם הוא לא זול עדיף ללכת למסעדה רגילה ולאכול אוכל יותר טעים ויותר איכותי.

ארוחת קווארטר פאונדר במקדונלדס עולה C$7.90, שהם 21.66 ש"ח, ומילוי שתיה בחינם.

פולגאר

Well-known member
מעניין, התייעלו אבל מוכרים ארוחה ב110 ש"ח. הקטע במזון מהיר הוא שהוא זול מאוד, הכי זול שאפשר להשיג, אחרת מה הקטע? אם הוא לא זול עדיף ללכת למסעדה רגילה ולאכול אוכל יותר טעים ויותר איכותי.

יש גם המבורגרים בדולר :-):

אמרתי לך שזה 2 ארוחות והוא לא פירט - ממוצע 55 לארוחה.

אגב את המילוי שתיה חינם הפסיקו מזמן כי הרעיון הוא להרויח הרבה על השתיה.

הם כאילו אומרים ההמבורגר עולה 40 הציפס עולה 18 השתיה עולה 10 אז 68

בגלל שזה ארוחה אז מוכרים לך ב55.

בבורגר קינג היה מילוי חינם לפני כמה שנים - ניפסק.

זה גם מצריך שטח יותר גדול לאופרציה שאין בישראל במרכז.

מניח שהוא לוקח את הארוחה היקרה ביותר

SupermanZW

Well-known member
אמרתי לך שזה 2 ארוחות והוא לא פירט - ממוצע 55 לארוחה.

אגב את המילוי שתיה חינם הפסיקו מזמן כי הרעיון הוא להרויח הרבה על השתיה.

הם כאילו אומרים ההמבורגר עולה 40 הציפס עולה 18 השתיה עולה 10 אז 68

בגלל שזה ארוחה אז מוכרים לך ב55.

בבורגר קינג היה מילוי חינם לפני כמה שנים - ניפסק.

זה גם מצריך שטח יותר גדול לאופרציה שאין בישראל במרכז.

מניח שהוא לוקח את הארוחה היקרה ביותר
בצפון אמריקה מילוי שתייה קלה בחינם זה סטנדרט, בכל מסעדה, לא רק מזון מהיר, היו ניסיונות של מסעדות להפסיק את זה, כל מסעדה שניסתה נאלצה לסגור, הלקוחות לא מוכנים לוותר על זה. ההבדל היחיד בין מזון מהיר למסעדה רגילה הוא שבמזון מהיר אתה ממלא בעצמך, במסעדה רגילה אתה מבקש מהמלצרית שתביא לך עוד כוס. היא תביא ככל שתבקש.

בצפון אמריקה מילוי שתייה קלה בחינם זה סטנדרט, בכל מסעדה, לא רק מזון מהיר, היו ניסיונות של מסעדות להפסיק את זה, כל מסעדה שניסתה נאלצה לסגור, הלקוחות לא מוכנים לוותר על זה.
אצלם יש גם את המילוי קפה חינם של קפה לא איכותי שאצלנו לא נהוג.

ההבדל היחיד בין מזון מהיר למסעדה רגילה הוא שבמזון מהיר אתה ממלא בעצמך, במסעדה רגילה אתה מבקש מהמלצרית שתביא לך עוד כוס. היא תביא ככל שתבקש.
פעם ראשונה אני שומע שבמסעדה רגילה בארה"ב ואני מניח שאתה מתכוון גם בהליפקס איפה שאתה קרוב,יש שתיה חינם(חוץ ממים מהברז)

אחרי הקניה המקורית.

SupermanZW

Well-known member
אצלם יש גם את המילוי קפה חינם של קפה לא איכותי שאצלנו לא נהוג.

פעם ראשונה אני שומע שבמסעדה רגילה בארה"ב ואני מניח שאתה מתכוון גם בהליפקס איפה שאתה קרוב,יש שתיה חינם(חוץ ממים מהברז)

אחרי הקניה המקורית.
דווקא קפה לא ממלאים בחינם בכל מסעדה, אבל משקאות קלים כן. זה סטנדרט בארה"ב וקנדה. יש מסעדות שבהן ממלאים קפה בחינם, לא תמיד מדובר בקפה לא איכותי. שתייה חינם זה רק מים מהברז (שמוציאים מהמקרר, כך שהם מוגשים קרים), מילוי חינם זה לא שתייה חינם, אלא משלמים על המשקה פעם אחת וממלאים כמה שתרצה.

דווקא קפה לא ממלאים בחינם בכל מסעדה, אבל משקאות קלים כן. זה סטנדרט בארה"ב וקנדה. יש מסעדות שבהן ממלאים קפה בחינם, לא תמיד מדובר בקפה לא איכותי. שתייה חינם זה רק מים מהברז (שמוציאים מהמקרר, כך שהם מוגשים קרים), מילוי חינם זה לא שתייה חינם, אלא משלמים על המשקה פעם אחת וממלאים כמה שתרצה.
הם עדיין בשיטה הישנה שככל שימלאו אותך בשתיה מתוקה ככה תרצה לאכול יותר.

בשיטה שלנו חם כאן ובונים על זה שאתה חייב לשתות אז מכניסים לך את הארוחה,

גם זה עושה הרבה לכלוך עמדה כזאת כל הריצפה נהיית דביקה מאנשים שלוקחים כל הזמן משקאות.

וגם אנשים מבינים שמשקאות ממותקים זה רע אז כאילו מעדיפים לא למתג את עצמם כ"עושים נזק".

בהגשה גם לא טוב כי מטריח מלצרים.

זה פשוט נוהג בארה"ב וקצת בקנדה,אבל לא נראה לי שהוא במקום אחר בעולם.

אצלנו גם עצלנים,למשל נניד בשווארמה פחית עולה 10 ש"ח ובסופר/קיוסק 7 ש"ח

אנשים יתעצלו ללכת לסופר לעמוד בתור ,לחסוך 3 ש"ח ולחזור לשווארמה.

SupermanZW

Well-known member
הם עדיין בשיטה הישנה שככל שימלאו אותך בשתיה מתוקה ככה תרצה לאכול יותר.

בשיטה שלנו חם כאן ובונים על זה שאתה חייב לשתות אז מכניסים לך את הארוחה,

גם זה עושה הרבה לכלוך עמדה כזאת כל הריצפה נהיית דביקה מאנשים שלוקחים כל הזמן משקאות.

וגם אנשים מבינים שמשקאות ממותקים זה רע אז כאילו מעדיפים לא למתג את עצמם כ"עושים נזק".

בהגשה גם לא טוב כי מטריח מלצרים.

זה פשוט נוהג בארה"ב וקצת בקנדה,אבל לא נראה לי שהוא במקום אחר בעולם.

אצלנו גם עצלנים,למשל נניד בשווארמה פחית עולה 10 ש"ח ובסופר/קיוסק 7 ש"ח

אנשים יתעצלו ללכת לסופר לעמוד בתור ,לחסוך 3 ש"ח ולחזור לשווארמה.
מילוי בחינם קיים רק בצפון אמריקה, לא קיים בשאר העולם. אגב אין קשר לחום או קור, בדרום ארה"ב ובמקסיקו יותר חם מבישראל אבל ממלאים שתיה בחינם. זה גם לא קצת בקנדה אלא בכל קנדה, על שתיה קלה משלמים פעם אחת וממלאים או מקבלים מילוי כמה שרוצים.

בWendy's מוכרים מילקשייק בדולר אחד, תחשוב, 2.74 ש"ח לכוס מילקשייק, לפעמים אני הולך לשם רק בשביל המילקשייק.

SupermanZW

Well-known member
אם כבר המבורגר, למה מקדונלדס? לפי המחיר המופלץ שציינת, במסעדת המבורגרים תקבל מוצר הרבה יותר טוב יחד עם התוספות, השתייה, והקינוח באותו מחיר.

למעלה