פרוד-עם אישה אחרת

מצב
הנושא נעול.

נאווהק

New member
פרוד-עם אישה אחרת

פרוד-עם אישה אחרת
אני פרוד בן 33 .עדיין לא התגרשתי והגירושין אפילו לא באופק. הכרתי בחורה ואני גר אצלה כבר 5 חודשים . אני מעוניין למסד איתה את הקשר שאלתי היא מה עלינו לעשות? הסכם מול עו"ד.... ידועה בציבור.... אשמח לקבל תשובה

תשובה

פרוד-עם אישה אחרת
אני פרוד בן 33 .עדיין לא התגרשתי והגירושין אפילו לא באופק. הכרתי בחורה ואני גר אצלה כבר 5 חודשים . אני מעוניין למסד איתה את הקשר שאלתי היא מה עלינו לעשות? הסכם מול עו"ד.... ידועה בציבור.... אשמח לקבל תשובה
תשובה
כדאי מאוד שקודם תסיים את הקשר הקודם.... ולשאלתך - השאלה היא לאיזה צורך אתה מעוניין למסד עם חברתך הנוכחית את הקשר. להנשא לה לא תוכל שכן אתה עדיין נשוי ונישואין לשתי נשים בעת ובעוה אחת מהווים עבירה פלילית. אנא הסבר לאיזו מטרה הנך מועניין למסד את הקשר על מנת שניתן יהיה להתייחס לשאלתך יתר פירוט.

נאווהק

New member
תשובה

תשובה
כדאי מאוד שקודם תסיים את הקשר הקודם.... ולשאלתך - השאלה היא לאיזה צורך אתה מעוניין למסד עם חברתך הנוכחית את הקשר. להנשא לה לא תוכל שכן אתה עדיין נשוי ונישואין לשתי נשים בעת ובעוה אחת מהווים עבירה פלילית. אנא הסבר לאיזו מטרה הנך מועניין למסד את הקשר על מנת שניתן יהיה להתייחס לשאלתך יתר פירוט.
תשובה
לחיות ביחד ולהביא ילדים ולהתחתן בעתיד

תשובה

תשובה
לחיות ביחד ולהביא ילדים ולהתחתן בעתיד
תשובה
1. לחיות יחד ולהביא ילדים אפשר גם כך. 2. להתחתן תוכלו, כמו שכבר הסברתי לאחר גירושיך. 3. שים לב שאתה עשוי להיות מוכרז בבית הדין הרבני בנסיבות מסויימות כ"בעל מורד" (כן, יש דבר כזה), אם הנך נשוי וחי עם אשה אחרת. מאוד מומלץ להתגרש קודם.

תשובה

פרוד-עם אישה אחרת
תשובה
נראה לי שראוי לעשות הסכם שיסדיר עניני הרכוש במקרה של פרידה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה