פרוד שמשקר

מצב
הנושא נעול.

ירון4123

New member
פרוד שמשקר

פרוד שמשקר
אני פרודה ונקבע ולי ולפרוד שלי דיון בשבוע הבא שלב ההוכחות על מזונות הפרוד הצהיר שהוא לא עובד ולדעתי הוא כן עובד שאלתי היא איך אפשר להוכיח בשלב ההוכחות שהוא כן עובד? ומה קורה הם מגלים שהוא משקר? תודה ושנה טובה לכולם

תשובה

פרוד שמשקר
אני פרודה ונקבע ולי ולפרוד שלי דיון בשבוע הבא שלב ההוכחות על מזונות הפרוד הצהיר שהוא לא עובד ולדעתי הוא כן עובד שאלתי היא איך אפשר להוכיח בשלב ההוכחות שהוא כן עובד? ומה קורה הם מגלים שהוא משקר? תודה ושנה טובה לכולם
תשובה
מכינים את ההוכחות לפני שמגישים תביעה.

שקרים...

פרוד שמשקר
שקרים...
אם אין לך כל הוכחה, אולי חקירה נגדית טובה תצליח להוכיח את טענתך. אם יתגלה שהוא אכן שיקר, אין ספק שיפסקו לו מזונות בהתאם ליכולתו האמיתית.

חוקרים פרטיים

פרוד שמשקר
חוקרים פרטיים
כלי מצויין שהוא גם יעיל (אם יודעים את מי לוקחים) דו"ח חוקר יכול לגלות דברים מדהימים וגם כלי מצויין לאיסוף ראיות לשלב ההוכחות בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה