פרוייקט תיכונים

Adidason326655

New member
פרוייקט תיכונים

ואו, תכף נרשמים לתיכונים ויש פול מידע שאני וחבריי הט'ניקים נשמח לדעת. אנו על השאלון ("בבקשה!") : באיזה תיכון למדת : באיזה תיכון רצית ללמוד ולמה : באיזו מגמה היית (אם לא, ציין זאת) : - פרט את מיקום בית הספר בנושאים הבאים - נוקשות התקנון : חביבות המורים : הנאה ממקצועות : השקעה בלימודים : סביבה חברתית : שיטת מנות : מבנה בית הספר : תודה

נופועפה

New member
תשובה

באיזה תיכון למדת :אני מסיימת את רבין באיזה תיכון רצית ללמוד ולמה :הרצוג פשוט כי כל החברות שלי היו שם באיזו מגמה היית (אם לא, ציין זאת) :לא הייתי - פרט את מיקום בית הספר בנושאים הבאים - נוקשות התקנון :תקנון נוקשה מאוד חביבות המורים :תלוי איזה יש מורים טובים ויש כאלה שבסדר ויש כמה שהם נוראים. תלוי במקצוע. הנאה ממקצועות :אני לומדת ביולוגיה ותנ"ך מורחבים ואני נהנית מכל רגע (למרות שביו זה קריעת תחת רצינית) זה גם תלוי בך, אתה לא אוהב את המקצוע אתה לא תהנה השקעה בלימודים :צריך להשקיע רבין זה ביצפר שחוזר ודוחף לפרצוף של התלמיד הממוצע כמה השכבה שלפניו הייתה טובה יותר. סביבה חברתית :טובה מאוד לפחות ב י"ב שיטת מנות :קיימת אם עוברים את השישים חיסורים אין מועדי בית, אם מבריזים מחינוך פעמיים ברצף מאבדים את הזכויות (מנות), אם יש חיסור מוצדק צריך להביא למזכירות טופס הצדקה תוך שבוע מבנה בית הספר :מעצבן מסדרון אחז וכשנגמר השטח חפרו מתחת לאדמה. עכשיו בנימה יותר אישית אני לא סובלת את הביצפר הזה, כייון שאני לא רוצה להעליב אף אחד אם תרצה פרטים צור איתי קשר במסרים.

Double U

New member
עדי, בקשר לסעיף "מגמות"

אז מגמות/מקצועות מורחבים (כי לא נראה לי שקוראים למקצועות הרגילים שיש בכל בית ספר "מגמות" אלא מורחבים).

אני הרחבתי תנ"ך

היה אצלינו גם מורחבים ב: צרפתית, ספרות, גיאוגרפיה, היסטוריה, פיסיקה, סוציולוגיה, כלכלה. זה מה שאני זוכרת ... אולי היה עוד.

באמת?

אני חושבת שזה תלוי במורה- שהגעתי לתיכון ממש ממש ממש אהבתי היסטוריה. חשבתי אפילו להרחיב היסטוריה, והינה הגעתי לתיכון- היה לי מורה נוראי להיסטוריה ממש נוראי- אפילו העיפו אותו אחרי השנה איתנו, ולעומתו היה לי מורה מ-ד-ה-י-ם לתנ"ך שממש הפך את זה למעניין - והינה גם היה מעניין וגם היה לי ממוצע בגרויות טוב בתנ"ך. בשנה שלנו הוא גם פתח את האופציה של תנ"ך מורחב והזמין אותנו- חצי מהכתה שלי הלכה. שנה אחרי נרשמו פי 4 תלמידים מהשנה שלנו.

שאלות טובות- עונה!

באיזה תיכון למדת : רבין
באיזה תיכון רצית ללמוד ולמה: האמת רציתי את רבין- שמעתי דברים טובים גם על האוכלוסיה וגם על הלימודים.
באיזו מגמה היית: תקשורת ואומנויות הקולנוע.
נוקשות התקנון: התקנון לא ממש נוקשה אבל יחד עם זאת אם יש חוקים אז יש אכיפה מלאה שלהם. מהבחינה הזאת מאוד מקפידים.
חביבות המורים :רוב המורים חדשים ומצויינים- במיוחד רגב המורה לתנ"ך. אבל באמת שהייתי מאוד מאוד מאוד מרוצה מרוב המורים שלי ועם חלקם אפילו שמרתי על קשר.
הנאה ממקצועות : אהבתי תנ"ך, אזרחות וקולנוע.
השקעה בלימודים : אפסית- אבל זה תלוי בבן אדם.
סביבה חברתית :היו לי המון חברים, הכתה שלי הייתה מאוד בראש שלי ומאוד באופי שלי.
שיטת מנות : נוקשה מאוד- למעט מקרים מאוד חריגים על הכל מורידים מנות. הורידו לי מנה כבר בשעה הראשונה כי האוטובוס איחר.
מבנה בית הספר:אני אוהבת! מדובר ב3 חלקים- כל חלק שייך לשכבה וביניהם יש מסדרון עם שירותים. למטה יש מעבדות וכיתת קולנוע. געגועים לרבין!

נופועפה

New member
רגב מלמד גם אותי!

אני דרך אגב לא סובלת את רבין אני חושבת שהתקנון הוקשח מאוד ותסלחו לי אבל המנהלת יכולה לעלות על העצבים תביני אמא שלי לא רוצה לבוא לאסיפות הורים כי היא (!) לא סובלת את הביצפר הזה. שלא לדבר על חים מזרחי המורה האידיוט והפוץ הגדול ביותר שקיים בביצפר הזה. אני לא אומרת שאין מורים טובים קחי את אתי המורה שלי לביולוגיה שבלעדיה בחיים לא הייתי מצליחה בביודע, יש את רגב המלך, את עדנה רש ועוד אבל בסך הכל אני לא סובלת להיות שם. שוב לא בגלל החברה דווקא חברתית טוב לי, אבל מבחינת התייחסות הביצפר לתלמידים להיות שם זו הרגשה איומה.

Pipe Dreamer

New member
בשמחה

באיזה תיכון למדת : עדיין לומד בי"א בגלילי באיזה תיכון רצית ללמוד ולמה : רציתי גלילי בגלל מגמת מוזיקה, אבל התבאסתי אחרי שראיתי איפה החברים ושקלתי לעבור לרבין. באיזו מגמה היית (אם לא, ציין זאת) : מגמת מוזיקה. מרחיב גם כימיה (טעות!!! אל תחשבו אפילו להרחיב את המקצוע הנוראי הזה) נוקשות התקנון : אמ, בעיקרון רמי יוצר רושם של משטר צבאי ונוקשה, אבל כל עוד אתה לא עושה בעיות לבצפר, בצפר לא יעשה בעיות לך. זה יותר כדי לטפל בבעייתיים. חביבות המורים : יש כאלה ויש כאלה. המורה שלי למת' שנה שעברה הייתה אלוהית. השנה אני עם מורה זוועתית. יש בבצפר יותר מ-80 מורים, אני לא מכיר אפילו רבע מהם, אני בטוח שיש גם טובים וגם גרועים. הנאה ממקצועות : ממוזיקה אני נהנה כמובן חוץ מזה שהרמה מאוד נמוכה. משאר המקצועות? מה אני אגיד. בכימיה ותנ"ך אני סובל. ספרות, חיבור, היסטוריה ומתמטיקה נסבלים ולפעמים אפילו נחמדים. באנגלית אני ממש נהנה כי יש לי מורה ממש טובה. השקעה בלימודים : אפסית. אני עושה את המינימום שצריך, ועדיין מוציא ציונים טובים. סביבה חברתית : יש לי חברים טובים בבי"ס, גם מי'. בכללי גם אלה שלא חברים אלא רק class-mates הם סבבה. שיטת מנות : נראית מפחידה והכל, אבל בתכלס זה ממש שכונה. במחצית הקודמת היו לי לפחות 50-60 שעות שהחסרתי, לא כולל המאושרות. בתעודה רשמו לי 19 או 20. מבנה בית הספר : נחמד. מבנה גדול שמורכב בעצם משני בניינים עם מסדרות באמצע, אחד י' אחד לי"ב, ועוד מבנה נפרד לי"א. חצר נחמדה, אפשר להגיע יחסית מהר ממקום למקום כי בי"ס בצורת ריבוע ולא מסדרון כמו רבין נגיד.

Shugyman

New member
כאן נמחקה הודעה

על ידי הנהלת הפורומים משום שלא עמדה בתקנון הפורום

Pipe Dreamer

New member
דורית מעולה לפי מה ששמעתי

אבל אני לומד עם נירה, והיא.. איך לומר... קצת טיפשה.

Super Chuly

New member
אפשר להבין מהתיאור

חח היא לימדה אותי בי'... היה מצחיק... קנינו לה ג'חנון לסיום שנת הלימודים. ליהי :)

למעלה