פרוייקט תיכונים

Double U

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח

בכיתה ז' הייתה לנו (בבר לב) מורה מפגרת ובשיעור האחרון איתה, אחד הילדים מהכיתה בא ואומר לה: "ברוך שפטרנו!" (ככה אומרים, לא?:$) אני הייתי מעדיף ג'חנון
גם בכיתה ח' הייתה לנו מורה מפגרת שהיה לה ריח נורא מהפה. אז אחת הכיתות בשכבה כתבה לה מכתב לכבוד השיעור האחרון איתה (כי היא עזבה את הבית ספר): "למרות שאת לא מרבה להתשמש במברשת ומשחה, עדיין נהננו ללמוד איתך בכיתה[?]". אכזרי לא?
אבל קורע

Double U

New member
במקרה הראשון

מדובר על המורה לטכנולוגיה ובמקרה השני זה במקבץ שאתה לא נמצא בו

Double U

New member
מזל שדורית לא המורה שלך../images/Emo6.gif

כי אז גיא היה מלשין:) סתם

Super Chuly

New member
בהצלחה שיהיה לכם!

באיזה תיכון למדת : עדיין לומדת- תיכון רבין באיזה תיכון רצית ללמוד ולמה : האמת שקיבלתי כל מה שרציתי- מגמת קולנוע ברבין באיזו מגמה היית (אם לא, ציין זאת) : קולנוע ותקשורת - פרט את מיקום בית הספר בנושאים הבאים - נוקשות התקנון : דווקא לא כזה נוראי, אפשר לחיות איתו לטעמי חביבות המורים : רוב המורים מקסימים הנאה ממקצועות : אני מאוד נהנת מקולנוע ומהמורחב שלי, ומעוד כמה דברים בדרך... השקעה בלימודים : אם משקיעים בתלמידים הכוונה? אני מניחה שכן סביבה חברתית : בעיקרון לא רעה בכלל שיטת מנות : ישנה, אבל אם מסודרים אפשר לחיות עם זה בשקט מבנה בית הספר : ביום הראשון של כיתה י' עשו לנו סיור והלכתי לאיבוד, והבצפר נראה כזה גדול וכל כך נבהלתי, אבל תוך פחות משובע הוא כבר לא נראה כזה גדול ומאיים ולומדים איך להגיע מפה לשם... בהצלחה לכם! ליהי :)

qtgirl

New member
התיכון שלי...

באיזה תיכון למדת : אורט שפירא. באיזה תיכון רצית ללמוד ולמה : רציתי ללמוד באותו התיכון בגלל המגמה ("אומנות"), אבל האמת שהתלבטתי כי רציתי ללמוד בכצה בגלל שכל החברות שלי היו שם, אבל אני ממש לא מצטערת ומודה על זה שבחרתי להיות באורט שפירא. באיזו מגמה היית (אם לא, ציין זאת) : אומנות. - פרט את מיקום בית הספר בנושאים הבאים - אני ינסה לכתוב רק על המורות העיוניות- היסטוריה, ספרות, תנך, אנגלית, מתמטיקה, ולא על המורות במגמה שהייתי, עליה יש בהרחב יותר בקישור שצירפתי. נוקשות התקנון : הבית ספר הוא ממש שכונה... למשל על חולצות בית ספר מקפידים רק בתחילת השנה, איחורים וכל זה גם לא כל כך, אבל זה מאוד תלוי על איזה מחנכת אתה נופל (שלי הייתה בסדר לא יותר מידי קפדנית ולא פחות). בכלליות ממה ששמעתי לעומת בתי ספר אחרים- יש אצלנו ממש חופש... וממש כיף. חביבות המורים : המורות במגמה- נחמדות ולא יודעות ללמד. המורות העיוניות- לעומת זאת מקסימות, מעבירות את השיעורים בצורה טובה והקשר איתם מעבר לשעות הלימודים ממש טוב, ובמיוחד המחנכת המעולה שלי שאני ממש אוהבת, וגם המנהלת. הנאה ממקצועות : המקצועות שהכי אהבתי ללמוד אותם הם דווקא העיוניים- הייתה לי מורה טובה ומעניינת להיסטוריה, ספרות, אפילו המורה לתנך- למרות שאני לא אוהבת את המקצוע הזה, היא המורה היחידה שהסתדרתי איתה בכל הבתי ספר. השקעה בלימודים : בבית ספר מאוד מקפידים שכולם ילמדו ויוציאו ציונים טובים, ובאמת העזרה היא גדולה ומעל ומעבר, ובאמת המורות משקיעות המון כדי שנוציא ציונים טובים, ורואים שאיכפת להם. סביבה חברתית : השכבה שלי ממש קטנה ככה שמבחינה חברתית אנחנו יחסית מגובשים, אבל הכל תלוי על האנשים שתיפול איתם בשיכבה... לדעתי לא קשור כל כך לבית ספר. שיטת מנות : מה זה?... ועכשיו ברצינות- לא מקפידים אצלנו איחורים, מנות... וכל מיני שטויות כאלה, אתם תראו כשתגיעו- לא שווה להפסיד לימודים. מבנה בית הספר : עוד יתרון של הבית ספר הוא שיש המון מקום, יש מין "חורשה" גדולה באמצע בית ספר, יש מחששה גדולה, המבנה מכוער אבל לא נורא... יש לי כאן קישור שכתבתי מזמן, שהייתי מאוד עצבנית בגלל המורות במגמה, יש לציין שהייתי מאוד נסערת שכתבתי את זה, אבל כדאי שכל אלו שרוצים ללמוד במגמה הזו ידעו את המדיניות של המגמה. למי שאין כוח לקרוא את מה שכתבתי- המורות במגמה שהייתי לא ממש משקיעות, אז ככה שזה מאוד חשוב לבחור מגמה טובה, ולשמוע חוות דעת ממי שנימצא בתוך המגמה ולא להסתמך על "ימים פתוחים"- שכן בימים הללו הבית ספר עובד המון שעות כדי לגרום לכם לחשוב שכל המגמות טובות... אבל בכלל המקצועות- אני מרוצה מאוד מאוד, מורות מקסימות ודואגות. ואני ממליצה לכולם לבוא לבית ספר הזה וללמוד בו- ורק לא לחזור על הטעות שאני עשיתי. תדעו לבחור מגמה טובה.

למעלה