פרויקט אדם וחיה

tomeriko t

New member
פרויקט אדם וחיה

שלום חברים! שמי תומר ואני עובד על פרויקט צילום מיוחד שנקרא "אדם וחיה". אתם מגדלים בבית חיית מחמד ויש לכם סיפור יוצא דופן ומרתק על הקשר שלכם איתה? התוכי שלכם הציל אתכם ממוות? הכלב שלכם מחכה לכם מדי יום בתחנת הרכבת? החתולה שלכם הצילה אתכם משריפה? הכלב שלכם ניצל בנס מתאונה קשה? אתם מגדלים בעל חיים שדומה לכם? אתם מגדלים חיה יוצאת דופן בביתכם? יש לכם קרוב משפחה עיוור שיש לו קשר מיוחד עם כלב הנחייה שלו? או אולי הילד שלכם סבל מבעיה רפואית ובעל החיים הצליח לעזור בשיקומו? אשמח לשמוע את הסיפור שלכם ראשית דרך כתובת המייל שלי ולאחר מכן לקבוע להיפגש, להצטלם ולשמוע את הסיפור ואולי גם הסיפור שלכם יופיע בפרויקט 50 תמונות וסיפורים של "אדם וחיה". קצת על הפרויקט ועליי: בומבנה קראו לחתולת המחמד המיתולוגית שלי. זאת שעברה איתי את בר המצווה, את הלימודים בתיכון, את השירות הצבאי, את לימודי התואר הראשון, את האהבות, את הפרידות. 14 שנים וחצי היא ישנה איתי באותה מיטה, ליקקה את הדמעות שלי כשהיה קשה ושמחה איתי כשהיה מעולה. ביוני 2009, כשהייתי ממש רגע לפני סיום התואר הראשון שלי במדעי ההתנהגות, היא נפטרה ממחלה קשה. השנים איתה ובעיקר הפרידה ממנה גרמו לי לחקור עוד יותר את תחום בעלי החיים והקשר שלהם עם בני האדם וכך גיליתי את תחום הטיפול בעזרת בעלי חיים, התחום אותו התחלתי ללמוד כעת, עם סיום התואר הראשון. באוקטובר 2009 עברתי ניתוח קטן שהסתבך והפך לתקופה עם המצב הבריאותי הקשה בחיי. אך כמו שמהקושי שבמותה של בומבנה צמח הרעיון להמשך הלימודים, כך מהקושי של המחלה צמח תחביב הצילום. חברים טובים קנו לי מצלמה אדירה למתנת יום הולדת ומאז אני לא מפסיק ללחוץ על ההדק ולירות תמונות. שני הפרחים שצמחו לי - האהבה לצילום וההתעניינות בקשר בין האדם לבעלי החיים הביאו אותי ליצור את הפרויקט הזה שיפורסם ברחבי רשת האינטרנט – 50 תמונות וסיפורים על 50 קשרים ייחודיים בין אדם לחיה. אני מחכה לסיפורים יוצאי הדופן שלכם, שלכם, תומר... כתובת למשלוח הסיפורים ולתיאום מפגשי צילום: [email protected] *נא לציין את שמכם ואת שם הישוב בו אתם מתגוררים

פרח50

New member
לבן שלי חוולדות בית

בני בן 8 מגדל חולדות בית, אין לי סיפור ספציפי מיוחד, אבל הקשר בינהם מיוחד, לכל חולדה אופי משלה והבן מזהה ויודע איך היא מרגישה, כשאין לו מצב רוח הן מרגיעות אותו, הוא עבר מספר ניתוחים, וכשהחלים בבית הן היו איתו. אני לא יודעת אם זה מענין אותך אבל כל מי ששומע שיש לנו חולדות בית מתענין. אנחנו גרים בעמק יזראעל

למעלה