פרומוטרים, אמנים וכולם, אני מוחה!

Ras Or

New member
פרומוטרים, אמנים וכולם, אני מוחה!

בזמן האחרון אני שם לב לתופעה שנהיית שכיחה יותר ויותר, מה הסיפור עם הגבלות הגילאים כ-ל ה-ז-מ-ן? ידוע ומובן שבאמת יש אנשים שסובלים מזה שרצים להם מתחת לרגליים ילדים מתחת לגיל 18 ואני מבין ומכבד כמובן, ואני מבין שזה מונע מהם להגיע למסיבות ובכך שיש רף גילאים מסויים אז הסצנה מתפתחת עם הגילאים, אבל בחיאט חבר'ה יש המון חבר'ה טובים שמתחת לגיל 18 ומקדמים את הסצנה בטירוף, בכללית אני נגד עניין הבדלת הגילאים זה סנובי ומגעיל, בן אדם ראוי שיתייחסו אליו כמי שהוא ולא בגלל שהוא לא הגיע לגיל ה"חוקי" אז אל תעשנו איתו, מה הסיפור?. זה באמת כבד קטע שהולך וגובר ופשוט לא נותן לחבר'ה צעירים הזדמנות. תגובות על העניין? ראס.

JamicaniT

New member
אח ראס ראס.

אני מסכימה איתך שהגבלת גיל זה דבר די מעפן. אבל כולנו עברנו את זה. ולא קרה שומדבר. ואני איפשהו בעד לבטל את עניין ההגבלת גילאים. אבל לא בכל מקום. וזה לא רק עישונים. אתה יודע. יש גם את עניין האלכוהול. [אף עסק לא ירצה לקחת על עצמו סיכון לקנס ..]

Ras Or

New member
אמת

קצת שחכתי מעניין האלכוהול , כן אני גם מסכים שזה לא יהיה בכל המקומות, יש מקומות שבאמת צריכים הגבלת גילאים בשביל שגם חבר'ה מבוגרים יותר שמפריע להם העניין יוכלו להינות במקסימום. לילה טוב, ראס.

DuBsYs

New member
צודק, הגבלת הגילאים היא עניין מטופש לחלוטין!

אני זוכר מצויין את ההרגשה של להפסיד הופעה טובה בגלל הגבלת גיל. במסיבות שאנחנו מפיקים אין כמעט אף פעם הגבלות גיל. לפעמים יש מגבלות של המקום ואז אין לנו הרבה מה לעשות... אני ער לעובדה שבהופעות שלנו שאנחנו לא מפיקים יש את הבעיה הזאת די הרבה לאחרונה. זה גם המקום לציין את הלבונטין 7, שם אין הגבלת גיל ולכן נחמד להופיע שם מידי פעם. לגבי הבעיות של להכניס חבר'ה צעירים למסיבות יש פתרונות מאוד פשוטים, לעשן סמים זה עדיין לא חוקי בכל גיל ואת עניין האלכהול אפשר לפתור בקלות. צריך לשים 2 חותמות למי שמעל גיל 18, חותמת אחת לכניסה וחותמת שניה לבר. ככה הברמנים לא צריכים לבדוק ת"ז ומי שאין לו את חותמת האלכהול לא מקבל אלהכול בבר. חבל שבארץ יש מנטליות כ"כ דפוקה בנושא. אני באמת מקווה שכל מי שהיום לא נכנס למסיבות בגלל הגבלות גיל יזכור את ההרגשה ובעוד כמה שנים כשיגדל לא יתבאס מזה שילדים יסתובבו לו במסיבה. אני בתור קשיש (אוטוטו 27) לא מתבאס בכלל שחבר'ה צעירים נמצאים במסיבות, אני הרבה יותר מתבאס מאנשים בני 20+ שלא מתאים להם להיות לייד "ילדים".

Ras Or

New member
מילים בסלע

כמובן נכון להדגיש שעישון סמים זה כמובן לא חוקי ולא ניסיתי לעודד עישון סמים. וכן חבל שאנשים מתבעסים כל כך מהר מגיל, יש אומנם חבר'ה שבאמת ילדותיים אבל אני לא בטוח שהחבר'ה המבוגרים באמת ירגישו בזה בצורה דרסטית יותר מידי. PEACE.

xXx Shiraz xXx

New member
כן הגבלת גילאים זה מבאס

זה אומר שמהיות יש לי כשנתיים וחצי לא לצאת למסיבות. למזלי לא כל מקום מקפיד, ובהופעות מיוחדות יש בכלל מתירנות ! תכלס הבעיה העיקרית בשבילי להגיע לדאנסים במרכז זה תחבורה ציבורית חח למה כל הכיף בימי שישי, למה? אנחנו עדיין חיים במדינת דת (
שימו לב לחדשות, ייתכן ובקרוב נישואים אזרחיים בישראל. כןכן. התקדמות!) ואין תחבורה ציבורית מכניסת השבת ועד צאתה...... קיצררר נפגש בשמחות

bmt29

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

נקודה כואבת...
JB

noa08128

New member
מסכימה..

למרות שאני כמעט ולא מרגישה את זה. סיימתי יב' עכשיו ואין לי עדיין 18. אבל רוב החברים שלי מעל 18. ובכלל רובם מעל 20+. ככה שברגע שאני איתם אני כמעט לא מרגישה אתזה (קטינים זה אחלה פתרון להכנס עם מישו מבוגר מכם) אבל אני לא אומרת שלא היו פעמים שנפגעתי מזה. וזה מעצבן פצצות בקשר לעניין האלכוהול כמו שאסף אמר חותמת. או יותר פשוט כמו שיש בכל מועדון הופעות נורמלי מכירת אלכוהול עם הצגת ת.ז. וזהו one love נועה

אסף

איפה בעולם הנוהג הזה שונה? זה ככה בכל העולם, אולי אצלנו עוד פחות נוקשים. בארה"ב ובקנדה אלכוהול זה מגיל 21, ובהתאם הכניסה למועדונים. אז מה נגיד? עניין החתימות לא תופס לצערי, החוק בחיים לא יאפשר דבר כזה, זה דבר שקל מדי לזייף אותו. אולי חתימות "משוכללות" יותר שרואים רק באולטרה סגול, ויש כמה מועדונים בארץ שמאפשרים את זה. אבל גם זה בעייתי. בעלי מועדונים יפחדו להכניס קטינים מהסיבות שצוינו בשרשור, הם יכולים לבקש מבגיר שיעביר להם אלכוהול. הנושא הזה נאכף בצורה די מאסיבית ממה שיצא לי לראות...

Carcass

New member
דעתי בנושא.

לא שאני מתבאס להיות עם חבר'ה צעירים ממני..אבל: בהרבה מקומות עושים את זה כדי לא להסתבך עם החוק בקטע של אלכוהול ולהסתכן בקנס(12,000 שח) ובסגירת המקום שלהם. מבחינת חשיבה עסקית(אני ברמן אם שכחתם)יש גם מקומות(בעיקר מולטי-ברים ומועדונים מפוארים) שעושים את זה סטריקלי בשביל קהל יעד,מקומות שמוגדרים בשביל אנשים מבוגרים יותר,שמטבע הדברים מבוססים יותר מילד בן 17 = יש להם יותר כסף = יכולים להרשות לעצמם יותר מבירה אחת וצ'ייסר = יותר רווח בשביל המקום. מה גם שמישו מבוגר ומבוסס יותר,לא שאני מכליל,כנראה יש כאלה עדין,אבל מבחינת שתיה לא יזמין " משקה בטעם טקילה טאקו טאקו" עם ספרייט ובירה מכבי לחיזוק,אלא דברים איכותיים יותר = יקרים יותר = שוב נכנס ענין הרווח . יש גם תקטע שחלק מבעלי הבית יגידו שאנשים מבוגרים יותר יעשו פחות שטויות ויתנהגו בצורה קצת יותר תרבותית,אבל זה דיי בולשיט,כמו שאמרתי,הסיבה העיקרית זה להגדיל את הרווח ולצמצם הפסדים למיניהם. מה שכן,אם עושים דאנס,לא צריכה להיות הגבלת גיל כי מזה כבר דאנס?מה כבר ישתו?בירה שתיים?,אפחד לא בא לדאנס לשבת על רמי מרטן לואי ה13 ב 980 ש'ח למנה,זאת כבר סתם "רשעות" או אולי אפילו התנשאות של הבעל בית. הקיצר כמו שמורן אמרה,אין מה לעשות,גם אני עדין לא יכול להכנס לכל מיני מקומות של 24\25 פלוס,חיים עם זה,כולם עברו את זה,יעבור לך עוד כמה שנים.

noa08128

New member
|נצל"ש|תגיד אתה עדיין בא לבארסה?

הייתיי שם איזה 3 פעמים בשבוע האחרון ולא ראיתי אותך..:) מצחיק פצצות היה שם אתמול.

Carcass

New member
לעתים רחוקות..

ובעיקר כשיש משחקים חשובים שהם משדרים אז מרימים טלפון לבעל בית ושומרים לנו שולחן. בראשון אני הולך בעיקר לשגו-בר במערב,אחלה אנשים,אחלה מוזיקה ואנחנו כמו בני בית שמה,אבל שמה די מקפידים על הגיל.

../images/Emo121.gifעדיין אף אחד לא יכול לחקות את הגיטרה של

לטימר
סתם סתם. בכל מקרה, לא חסרים לך ילדים בני 10 שדופקים את הראש כל ערב עם בקבוק וודקה, ובאמת כמו שכבר אמרו, שיכניסו אותם למועדון אבל שלא ימכרו להם אלכוהול. ואם מבוגר מביא להם ותופסים אותם שותים אז יופי, לא במקום הביא להם, הוא מכר לבנאדם מבוגר וזכותו המלאה.

bigm2

New member
זה לא עובד ככה

אם תופסים קטין שיכור אצלך במועדון, לא משנה אם לא מכרת לו או אפילו אם הוא שתה בבית ואז בא למועדון - אתה אשם.

Carcass

New member
לא נכון.

מבחינת החוק לקטינים מותר לשתות בדיוק כמו כולם. החוק אוסר על מכירה של אלכוהול\סיגריות\כלי עישון ישירות לקטין. לא יסגרו למישהו את העסק אם ימצאו אצלו במועדון קטין שתוי,יעשו לו בעיות אכן,ולהבא יבואו אליו יותר פקחים\שוטרים,אבל סטריקלי על הימצאות קטין שיכור? no way jose.

bigm2

New member
זה קורה

לשוטרים אין שום דרך לדעת בוודאות אם הקטין שתה בבית או קנה במועדון, ולמרות העניין של "חף מפשע עד שהוכחה אשמתו", הרבה פעמים כן סוגרים או נותנים קנסות אם מוצאים קטינים שיכורים במועדון. אומנם זה לא בדיוק על פי הספר, אבל זה מה שקורה הרבה מאוד פעמים.

Carcass

New member
תקרא מה שכתבתי..

"יעשו לו בעיות אכן" ... זה לא שזה עובר בשתיקה,אבל משם ועד לסגור למישו את העסק,יש מרחק רב מאוד,עדין אנחנו לא רפובליקת בננות ויש טיפ'לה חוק במדינה,והוא חל על שני הצדדים במשחק.

REL YESAYA

New member
תגובתי על העניין

היא אולי קצרה, מעצבנת ומראה על התנשאות(אבל זה לא ככה) שתגדל תבין!

למעלה