פרומוטרים, אמנים וכולם, אני מוחה!

Ras Or

New member
רק רוצה להדגיש

לי אישית אף פעם לא עשו בעיות כניסה ואני לא סובל מההגבלה הזאת, אבל יש הרבה שכן ובגלל זה המחאה SEEN ראס.

מכל השרשור הזה אני עוד לא עולה על פתרון ריאלי

בעלי מועדונים פועלים בעניין הכניסה על פי חוק. החוק אוסר על מכירת משקאות אלכוהוליים מתחת לגיל 18. בחוק אין סייג על העברת האלכוהול דרך "יד שניה" כמו שציינה שירי. גם זו עבירה על החוק וניתן לייחס אותה גם למי שסיפק את האלכוהול מלכתחילה כי יש לו אחריות קפידה על הנושא. לצורך העניין נושא בנטל בעל המועדון שהכניס את הקטינים למועדון מלכתחילה. זה מבאס, אני סבלתי מזה בעצמי, אבל זה מה יש. גם אני בתור מי שאינו קטין עוד, לא יכול להיכנס למועדונים שהכניסה אליהם היא ל- 24 ומעלה. מה לעשות. המחאה הזו לא יכולה להוביל ליותר מדי פתרונות. אף אחד בממשלה או בכנסת לא ישנה את החוק הזה לטובת הקטינים. להיפך, להזכירכם הח"כ רוחמה אברהם (שאסור לי להביע דעות פוליטיות אז אני אחסוך מכם מה אני חושב עליה. אבל תבינו לבד) רצתה לסגור את המועדונים ב- 2 בלילה, מה שהיה נותן לאנשי הרגאיי בארץ משהו כמו שעתיים מסיבה לכל היותר... אז מה עושים? מסיבות רחוב, הופעות פתוחות, מחפשים מועדונים שאין בהם הגבלה ובולעים את הגלולה המרה. תאמינו לי, אני רוצה לחזור אחורה כמה שנים. התקופה הכי כיפית שיש...

זה אכן מעצבן....

ולא נעים לנסות כל פעם להיכנס למועדון [לא משנה איזה מוזיקה או משמיע] שהגיל שלך לא 18 אבל יש לי דוגמא מצויינת יש הופעות במקום בשם ''הצוולת הצהובה',' בירושלים אוקי ויש הופעות וכל מיני דברים שנכנסים גם ילדים 15-16 וגם 25 + ויש בר ומוכרים אלכוהול אז אוקי העבודה של הברמנים קצת יותר קשה של לבדוק ת''ז אבל זה אפשרי לאכוף את האפשרות של אלכוהול... עוד דבר אם ברמן מכר לבן אדם מעל 18 והבחור הזה כביכול קנה לבחור קטין לפי החוק ואני מדגיש לפי החוק זה שידול קטין אוקי זה שהאכיפה של החוק הזה לא מעשית כלכך זה משו אחר. שיהיה אחלה סופ''ש.

למעלה