פרח החודש

פרח החודש

ערב טוב לכולם אני רוצה לשתף אותכם, בשירות חדש שיצרתי למען אנשים שאוהבים פרחים אני כותבת על פרח החודש מידע(ניתן לראות זאת באתר שלי) וכן יוצרת סידור מפרח זה וזה מצולם בכדי לקחת רעיונות וליצור אז הרבה הצלחה , יצירתיות ואהבה מצורף אחד מהקבצים לילה טוב צופית רוזן

בועז בר

New member
צופית, אני חושב שאת צריכה שיעור ב"תפוזית" ../images/Emo13.gif

אני משער שזה הקובץ שרצית לצרף...

בועז בר

New member
טוליפ ../images/Emo99.gif פרח עם אישיות...

משיחות עם מגדלי פרחים הבנתי שקטיף הטוליפ (צבעוני) עם הבצל ומכירתו כך היא תופעה ייחודית לישראל. הסיבה, לדבריהם, היא הארכת חיי המדף (במקרר..) של הפרח הקטוף והחיסרון הוא הנפח הגדול שדורש מקום איחסון גדול יותר, אבל "הקהל כבר התרגל" ודורש את הבצל... אם להשוות את הגידול המקומי לטוליפים מיבוא, אז אלה שלנו לוקחים בגדול: פרח גדול יותר (שגם ממשיך להתפתח אחרי הקטיף) צבעים עזים ואורך חיים מרשים לעומת אלה המיובאים שהם קטנים וחיוורים יותר, חיים פחות ו... חסרי בצל. ניתן לקלף את בצל הטוליפ ולהקטין אותו לחצי מהגודל המקורי בערך, אז הוא לבן לגמרי ונראה מרשים ויפה יותר בכלי שקוף.

שימוש בבצל

בנוסף כאשר עובדים בפרחים ככל שהפח מלא הכיס ריק ולכן ניתן להוסיף לשזירה את הבצלים להשאיר קצת גבעול ולנעוץ בספוג כחלק מהעיצוב (כמובן שיש צורך לשטוף את הבצלים ) ניתן גם לקלף אותן(ואז לפעמים הן מזכירים פטריות שמפיניון) ניתן גם לנעוץ את הבצלים על שיפוד ולהשתמש בהם בתוך בוקטים(טבעיים או קלופים - בהתאם לעיצוב) ולהנות מהפרחים

בועז בר

New member
../images/Emo13.gif

"הפח המלא והכיס הריק" מזכיר לי קוריוז מתקופה קשה בה עבדתי ממש מתוך הבית... את הקניות היינו מביאים הביתה בארגזי קרטון, ושמים את הארגזים הריקים ב'חדר העבודה' כדי למלא בהם את פסולת הפרחים. ככה היה לי מדד הכנסה... אם היתה ערימה של ארגזים ריקים, סימן שקניתי הרבה והכנסתי מעט (אין עבודה = אין גם פסולת) ואם היו חסרים לי ארגזים לפסולת, סימן שהיתה מספיק עבודה (נוצרה מספיק פסולת למלא את כל הארגזים)... רואה החשבון ממש לא ידע איך להסתדר עם הטענה שלי ש'החודש אני לא צריך לשלם מס' כי... יש לי הרבה ארגזים ריקים בחדר העבודה...

../images/Emo143.gifשהריק יתמלא

הי בועז אני מברכת אותך שתמיד הארגזים בחייך יהיו מלאים בדברים טובים הרבה שפע מכל שתבחר ..לו יהי..אמן אור ואהבה צופית

פינצית

New member
הפתעה

הי צופית במקרה נכנסתי לפורום אנשים ומצאתי קטגוריה שמתאימה לעיסוקי. ישר נכנסתי לפרום ונרשמתי ,היתה לי הפתעה לראות את שמך מופיעה וכמובן ישר קראתי בשקיקה את אשר כתבת . ולכל מי שלא הבין צופית היא מספר אחת גם בפלורליסטיקה וגם כבנאדם .
תלמידתך . יפית מירושלים

המשך להפתעה

הי יפית יקירה תודה רבה ואני שמחה לשמוע ממך! את מוזמנת להיכנס לאתר שלי וכל חודש להיתעדכן על פרח אחר, ורעיונות עיצוביים מפרח זה וכן את מוזמנת להירשם באתר , ולקבל במייל טייפים לסידור פרחים מפרח החודש בנוסף ב 29.3 יערך ערב בבית הספר - הרצאה שלי בנושא פרחים והשפעתם עלינו אם את יכולה להגיע את מוזמנת, טרם נפתחה עוד ההרשמה. תעדכני אותי אם זה מתאים לך.שאשמור לך מקום. אצלי בהחלט קורים דברים, צומחים ומתפתחים בהמון אהבה אני מאחלת גם לך שפע מכל שתבחרי והמון אור ואהבה צופית רוזן

פינצית

New member
המשך להפתעה

בוקר טוב צופית כמובן שכבר אתמול נרשמתי באתר שלך והוא נמצא במועדפים אצלי . אשמח לבוא לסדנה מקווה שזה בערב כי זה שבוע לפני פסח . התחילה לעבוד איתי בחורה בשם טניה שתלמד אצלך קורס המשך ביום שלישי נראה לי שגם היא תרצה לבוא לסדנה . יום מלא אור ושמחה
יפית

pizza18

New member
אתה מרשים אותי כל פעם מחדש

עם העבודות שלך ! רק כמה שאלות : איך בדיוק הטוליפ מחובר לבד ? והעששית הזאת יפה ,מאיפה היא ?וכמה עלתה ? תודה ציפי

רישום באתר- מידעון על פרח החודש הביתה

מי שירשם באתר יקבל כל חודש במייל את המידעון הביתה ברעיון לעיצוב סידור עם פרח החודש שפע של אור ואהבה צופית www.flowerandlight.co.il

היי צופית

נעים להכיר. יזמה מקסימה (פרח החודש). אני אוהבת
להשתמע והרבה ארגזים מלאים לכולנו... טל יעקובי כהן- "בין הפרחים"

ברכה לכולן/ם

הי טל גם אני שמחה לשמע ממך ותודה על הפירגון ושפע וברכה לכולן/ם וכבר בתחילת מרץ יופיע באתר על פרח החודש ואם תרשמי באתר שלי תוכלי לקבל מייל של הסטפים הביתה אני פותחת קורס בתחילת מרץ של מסע אישי לנשים להתפתחות וצמיחה אישית באמצעות פרחים וצבעים. הקורס כבר מלא אך בקרוב תהיה לי הרצאות בנושא, וגם יפתח תאריך נוסף וגם על כך ניתן יהיה לשמוע באתר כל טוב ושפע של אור ואהבה צופית

למעלה