פרטים אחרונים על המפגש+חבילה לאטל

StayAwake

New member
פרטים אחרונים על המפגש+חבילה לאטל../images/Emo9.gif

טוב אז לפי מה שאני הבנתי אתמול, המפגש ממש עוד מעט! ביום שני הקרוב! צריך לקבוע שעה ומקום
יש לי בעיה לערוך את הסרטון אז אני אומרת שנדחה אותו קצת ונתמקד בחבילה שאנחנו שולחים. אז הנה שאלון קצר שכל אחת צריכה למלא!
אתן יכולות להשאיר תשובות ריקות אבל תענו מה דעתכן כי זה חשוב בשביל שנוכל להכין את החבילה הכי יפה שאפשר
השאלון בעד/נגד לשלוח לאטל חבילה - צריך לשים דגל של ישראל? צריך להוסיף תמונות שלנו? (תמונה קבוצתית שנצלם במפגש ונערוך את האנשים שחסרים או משהו בסגנון
) בעד/נגד לשלוח להם ספר - כמה מכתבים צריך בספר? מה עוד צריך להיות בו? להוסיף מכתבים של אנשים שהם לא מהפורום? מה צריך לשים לכל אחד בחבילה (תכתבו לכל שם בנפרד) - אלכס - ריאן - זאק - ג'אק - מאט פלייזיק (טור מנג'ר)- מאט קולאסי (עוזר של מאט פ)- ג'ף מייקר (תאורן ובימאי הופעות) - אוון קינקרדל (טכנאי סאונד) - דני קורלי (טכנאי גיטרות) - אלכס גריקו (טכנאי תופים) - איאן פלנט (טכנאי גיטרות אם אני לא טועה... והוא לא מת עלינו
) - ויני וגאס (מוכר מוצרים... זה נשמע מוזר בעברית
) - *דן (אין לי מושג אם הוא איתם או שלא ואני גם לא יודעת מה הוא אוהב/שונא http://twitter.com/#!/soundworksdan) - וכמובן.... אבא של זאק! סתם סתם
בקיצור... תכתבו פה כל מה שאתן חושבות. אם יש אנשים שאין לכןם מושג פשוט תדלגו אבל תענו בשביל שיהיה לנו יותר קל לשלוח את המתנה כמה שיותר מהר

StayAwake

New member
אוי המחשב שלי דפוק../images/Emo6.gif

זה הראה לי כאילו יום שני זה היום הראשון בשבוע
וזה גם היה בשפה לא מובנת אז... טעות שלי

PnutButterNinja

New member
../images/Emo8.gif עונה !

לא אכפת לי מתי
כאילו סביבות בוקר עד צהריים XD ונראה לי בסנטר
בעד/נגד לשלוח לאטל חבילה - בעד !
צריך לשים דגל של ישראל? בארור ! ונרשום עליו ? כאילו "בהרבה אהבה מאטל ישראל" או משו יותר מגניב XD צריך להוסיף תמונות שלנו? (תמונה קבוצתית שנצלם במפגש ונערוך את האנשים שחסרים או משהו בסגנון) יאפ ! שייראו איזה מגניבות אנחנו
בעד/נגד לשלוח להם ספר - בעד ! כמה מכתבים צריך בספר? כמה שיותר ! לא חייבים רק מכתבים ענקיים אפשר גם פתקיות מקושטות ותמונות
(של ישראל וכאלה D:)
כל אחת תצלם באזור שלה תמונה עם שלט של אטל (תמונות נופים או משו) ונשים את זה בספר *-* , אפשר גם כתבות בעיתונים ישראלים עם תרגום D: (אני אחפש
) מה עוד צריך להיות בו? רשמתי למעלה
כי לא ידעתי שיש את השאלה פה ואין לי כח לענות עוד פעם XD להוסיף מכתבים של אנשים שהם לא מהפורום? יאפ ! כמה שיותר יותר טוב ! מה צריך לשים לכל אחד בחבילה (תכתבו לכל שם בנפרד) - לא באלי |סנוב|
קרדיט לכרמל XD אלכס - 1.ממש באלי לשים לו משקפי שמש מקושטות עם דגלים של ישראל ושיודבק עליהם שני מנקי מקטורות כדי שיראו כמו גבות.
אפשר לשלוח לו משקפי שמש צבועות עם דגלים של ישראל בצדדים *-* ריאן - דברים עם נצנצים
, סתם XD כוס של קפה מקושטת יפה עם ישראל *-* קפה ישראלי ? או כוס קפה של חברה ישראלית XD זאק - חולצה של נבחרת ישראל XD , חחח סתם XD תמונות של קטשופ XD , ואולי משו שקשור לספורט D: אפשר להכין רצועה יפה בנוסח ישראל למצלמה שלו D: כי הוא אוהב לצלם XD ג'אק - חזייה מקושטת בישראל XD היה לי חלום שכשהם יבואו לפה , אז נביא לא חזייה עם שני מזרקים מחוברים אליה בסגנון קייטי פרי ממולאים בקרם מרשמלו
כאילו שזה קשור לקייטי פרי בסגנון IFLD וזה גם מלא בקרם שהוא אוהב XD וזה גם חזייה
רוצות למסות רק לא למלא את זה עם קרם מרשמלו ? ולהגיד לו למלא במה שהוא רוצה ? XD אני יודעת שזה מטריד אבל בכל זאת XD מאט פלייזיק (טור מנג'ר)- מיקי עם חולצת ישראל XD מאט קולאסי (עוזר של מאט פ)- לא יודעת עדיין XD ג'ף מייקר (תאורן ובימאי הופעות) - משו שקשור לרציחת זומבים נוסח ישראל D: נפתח את זה XD אוון קינקרדל (טכנאי סאונד) - לא יודעת עדיין XD דני קורלי (טכנאי גיטרות) - מחזיק מפתחות גיטרה עם ישראל XD , גיטרה מקושטת בדגלים וכאלה XD אלכס גריקו (טכנאי תופים) - לא יודעת עדיין XD איאן פלנט (טכנאי גיטרות אם אני לא טועה... והוא לא מת עלינו) - מה זאת אומרת שהוא לא מת עלינו ?
לא יודעת עדיין XD ויני וגאס (מוכר מוצרים... זה נשמע מוזר בעברית) - חיחיחי דברים שקשורים להימורים נוסח ישראל XD ואולי חולצה עם TLVinnie או משו XD , אולי מחזיק מפתחות XD שרשום עליו את זה (אפשר לנסות להכין מפימו XD ) *דן (אין לי מושג אם הוא איתם או שלא ואני גם לא יודעת מה הוא אוהב/שונא http://twitter.com/#!/soundworksdan) - לא יודעת עדיין XD וכמובן.... אבא של זאק! סתם סתם חחחחחחח D: הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0
אני אחשוב עוד XD זהו ביינתים XD מזומנות להגיב
אני יכולה לנסות להכין דברים מפה XD

StayAwake

New member
בדיוק היום אני וכרמל היינו בקניון

ואמרנו שנקנה לג'אק חזייה
ולזאק משקולת
וראינו שרשרת של ציפור וזה בדיוק כמו הקעקוע שלו אבל כרמל אמרה שהוא בטח שוב יקרא לנו יאנג ונאיב
ולריאן משחת שיניים ישראלית או משהו כזה
למרות שאסור אז מברשת שיניים (A) כחול לבן
ולאלכס אין לי מושג

StayAwake

New member
משהו חשוב../images/Emo206.gif

כשאנחנו נפגשות אנחנו צריכות לקנות מלא דברים בשביל החבילה והמתנות... אם אתן רואות שכותבים פה משהו שיש לכן בבית ואין לכן בעיה להעביר לאטל אז אתן מוזמנות להביא
ועוד שאלה חשובה - הספר שאנחנו שולחות... אתן רוצות שזה יהיו דפים שאני אכרוך (?) או שזה יהיה ספר מוכן שפשוט נכניס לתוכו דפים? וכמובן... אם יש לכן תמונות של העיר שאתן גרות בה תביאו למפגש כי אני לא חושבת שהמדפסת שלי תעמוד בזה

ועכשיו שהמוח שלי מתפקד - עונה

בעד/נגד לשלוח לאטל חבילה - בטח שבעד! צריך לשים דגל של ישראל? דגל קטן כזה... משום מה אני חושבת שזה יהיה חמוד לכתוב עליו משהו קטן ^~^ צריך להוסיף תמונות שלנו? ובכן, כן! כמו שחלק מכן יודעות אני מביאה כמה פוסטרים של אטל(בשביל חנה, לירון וכרמל. באמאשלי שאם היו לי עוד הייתי מביאה לכולכן אבל כבר הבטחתי להן.) + החולצות שאני מקווה שיהיו מוכנות עד אז + שלטים שנוכל להכין, נוכל להצטלם ככה ^-^ וזה יהיה ממש פאןגירלי מצידינו
בעד/נגד לשלוח להם ספר - ספרון. כמה מכתבים צריך בספר? כמה שיהיה, לא נראלי שכדאי לנו לעשות מ"ס מקסימלי... מה עוד צריך להיות בו? תמונות מהמפגשים הקודמים(נשארו לי כמה... למשל מסוכות לפני כמעט שנתיים כשעשינו את הATL ונטעלי נשכבה על האדמה
) להוסיף מכתבים של אנשים שהם לא מהפורום? בוודאי! מה צריך לשים לכל אחד בחבילה
אלכס - משהו ישראלי/בריטי כזה... אני מתנדבת
סתם, לא, אמ... מברשת? בשבילו ובשביל ג'אק. הוא יסרק את הגבות וג'אק יסרק את הרגליים
סתם לא.. דמאט אינלי רעיונות T_T ריאן - וואו, באמת שאינלי מושג
זאק - אמ... כמו שסיוון כבר הזכירה, משו שקשור לצילום או ספורט :} ג'אק - ספר של The Idiots Guide To Playing The Guitar או משהו כזה
אנלא זוכרת בדיוק איך קוראים לספר אבל ישלי אותו בבית
מאט פלייזיק - זאת שאלה בכלל? מיקי עם חולצה של דגל ישראל!!!!!!!! מאט קולאסי -
ג'ף מייקר -
אוון קינקרדול -
דני קורלי -
אלכס גריקו -
איאן פלנט -
ויני וגאס - אם זכרוני אינו מטעה, הוא יהודי? כי אז אפשר לשלוח לו תנ"ך
*דן -
אני יודעת, אני לא הכי שימושית :<

purpleminnie

New member
אאוץ' זה כאב XD

1. הוד הזכירה את זה 2. סיון זה עם ו' אחת [אני יודעת שאני נודניקית על זה, אבל אני חייבת, מצטערת :\ ]

חחח סבבה ^~^

זה כמוני עם השם שלי... יש אנשים שכותבים אילת כשזה איילת :< תקראו לי באחד מהשמות הנ״ל תקבלו כפכף לפרצוף. ו.. אמ.. המוח שלי מעולם לא באמת תפקד. אני מבלבלת כינויים בזמן האחרון

PnutButterNinja

New member
|סנוב| אילת ! ../images/Emo190.gif

האהא ! ~ רואה כפכף מתקרב במהירות ~ ~ בורחת ~ אני כמובן לא הצלחתי וזה פגע לי בפנים XD

PnutButterNinja

New member
סליחה ../images/Emo24.gif

אני אפתה אותך באוזניי ארנב נורמליות ? XD
* הזנב היה מגניב.

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif עונה ../images/Emo192.gif

שאלה קטנה לפני, לאן אני אמורה לשלוח את המכתב ?
- - - ועכשיו... עונים
בעד/נגד לשלוח לאטל חבילה - בעד
צריך לשים דגל של ישראל? אכן כן, וכמו שלפני אמרו - אני חושבת גם שצריך לכתוב עליו משהו
צריך להוסיף תמונות שלנו? זה יכול להיות מגניב !
בעד/נגד לשלוח להם ספר - בעד
כמה מכתבים צריך בספר? כמה שיותר, מכמה שיותר מעריצים - שיראו שכן יש להם פה מעריצים :)
מה עוד צריך להיות בו? תמונות, דברים מצחיקים שקשורים ללהקה.
להוסיף מכתבים של אנשים שהם לא מהפורום? אני חושבת שכן
שיהיו כמה שיותר !
מה צריך לשים לכל אחד בחבילה (תכתבו לכל שם בנפרד) - אני ממש לא טובה בדברים האלה
אבל כמו שכבר אמרו לפני, לג'אק חזייה ולמאט חולצה עם מיקי מאוס שקשורה לישראל :)

למעלה