פרלינים בטבילה...

פרלינים בטבילה...

גנאש פיסטוק עטוף במרציפן ביתי ומצופה בשוקולד
תוך 10 דק׳ והיו פרלינים...

נראה מעולה!!!

ושילוב של גנאש פיסטוק עם מרציפן מאוד מוצלח לטעמי
וגם הצילומים מקסימים

קצת קשה לי לתת מתכון מדוייק כי אני

לא ממש מדדתי במדויק...
לגנאש פיסטוק: שוקולד לבן ושמנת ביחס 1:2 והוספתי מחית פיסטוק (קנויה) עד שהגעתי לטעם שאהבתי.
מרציפן: אבקת שקדים ואבקת סוכר בכמות של 1:1. טוחנים את האבקות יחד במיקסר ומוסיפים מיץ לימון עד טיפה אחר טיפה עד שהכל מתגבש לבצק רך. (אני הוספתי מיץ לימון ומים כדי שלא יהיה חמצמץ..)
עשיתי בכמות של 100 ג אבקת שקדים ו100 ג אבקת סוכר ומיץ מחצי לימון ועוד 2-3 כפות מים

את הגנאש הקפאתי בתבנית ואז חתכתי לקוביות קטנות. לקחתי חתיכת מרציפן ועטפתי את קוביית הגנאש ואת הכל טבלתי בשוקולד מריר מטומפרר

מרשים ביותר גם אני הכנתי לפסח

אבל עדיין לא היו מספיק פוטגניים לטעמי (בעיקר בגלל הגודל שלפני החיתוך נראה מתאים ואחרי הטבילה נראה גדול מדי. גם זה לקח). שילוב הטעמים לעומת זאת היה מוצלח מאוד. שכבה ראשונה PDF תות. שכבה מעל גנאש שוקולד מריר ופרלינה. מעל שכבת גנאש שקדים (או מרציפן מרוכך בשמנת מתוקה בהגדרה מדוייקת יותר).מעל שכבת שוקולד לייצוב (או רגל), לאחר הייצוב נחתך ונטבל בשוקולד מריר מטופרר.

אחר כך קיבלתי את הספר של גרולינג עם צילום שילוב דומה והבנתי איך באמת זה אמור להראות אבל לפחות קפצתי למים גם בנושא החיתוך והטבילה

לסועדים האנינים שלי אהבו וזה שימש יותר כפטיפור ליד הקפה אבל אף אחד לא התלונן והכל נגבר.

יש תמונה אבל ...

אני מצלמת כל מה שאני מכינה רק לא אוהבת להעלות תמונות של טיוטה
. גם בלי קשר למוצר התמונה לא מוצלחת, אבל ביקשת כל כך יפה...

אגב הכתמים על השוקולד הם אדים

הכנתי מראש ושמרתי במקפיא. לצורך הצילום, הוצאתי מייד ולא הפשרתי בשלבים כפי שנדרש כך שמייד נוצר עיבוי.

מכינה אם כבר

לוקחת את זה כמחמאה

אבל מה לעשות אני עם השם הזה כבר כמעט 9 שנים...ואגב אני רק חובבת הכנת שוקולד

למעלה