פרמיטיבים!!!!

michalul

New member
דבר ראשון אני בת 26

אז קודם כל תלמדי לקרוא. דבר שני, אני מצטערת אם נפגעת מדברי כי לא היה בהם שום תקיפה אישים. המסר שלי הוא בסה"כ חיי ותני לחיות זה הכל. כמו שאני לא מכתיבה לך איך לחיות ככה גם את אל תכתיבי לאף אחד באיזו צורה לחיות וגם אל תתקפי אותו. לגבי לוחות הברית, כמו שציינתי - אלוהים נתן את עשרת הדיברות כל השאר זוהי פרשנות של פרשנים לא דברי אלוהים עצמו. לא אמרתי שאנשים דתיים הם מטומטמים. יש לי חברה דתיה אשר אני מכבדת אותה מאוד, ותאמיני לי שאני יודעת לכבד את השונה ממני. אני לא רוצה ולא רואה לנכון לחיות כדתיה ובזה זה מסתיים. זה לא עניין של ראיה שלילית זה עניין של זכות בחירה.

דנטל

New member
לא שאני עוד זוכרת הרבה מהגן

רק שאני עליתי כתות עם הזמן וכך גם ההבנה שלי התפתחה ולא נתקעה בגיל גן.

beatman

Member
../images/Emo45.gif

אני למשל שומר כשרות (רק בקטע של חזיר ובשר וחלב)אבל לא שומר שבת.

נכון שזה מבאס שזו מדינה יהודית?

אז ככה בגלל שהמדינה בעלת צויון יהודי לתחבורה הציבורית שנחשבת כממסד של הממשלה(במדינה יהודית)ולחתונה יש חוקים יהודיים. אין דבר כזה מסעדות כשרות שפתוחות בשבת גלל שכלים שהשתמשו בשבת הם טרף ולאכול מתוכם זה בדיוק כמו לאכול בשר לא כשר. אקיצר יש כפיה, כפיה חילונית ואני מקווה שב"ה לא רק שלא תחמיר אלא תיפסק

MAN 19

New member
אלוהים קיים ! אז דיי לכפייה דתית די

דייייייייייייייייייייייייייייייייייי דייייייייייייייייייייייייייייייייייי

r o n n i

New member
די לכפיה החילונית!!!!

מי כופה עליך דת?? מישהו הכריחי אותך לזכות במצוה??? ניראה לי שאת מבולבלת

r o n n i

New member
אתה יכול לחגוג גם את כל חגי הגויים-

עשה כרצונך מי מכריח אותך בדיוק???? ואם כבר יש כפיה- זו כפיה חילונית

r o n n i

New member
קשקשן- תחגוג מה שאתה רוצה- אבל זה

אבל זה חג טמא של גוים- נקודה

SupermanZW

Well-known member
זה חג טהור וחג של כולם

לחג זה אין תוכן דתי כלשהו ולכן אינו יכול להיחשב לעבודה זרה, לכן אפילו ע"פ ההלכה מותר לחגוג אותו.

צודק אנחנו צריכיםלהיות כמו הנוצרים

הם רצו לקרב עובדי אלילים לדת הנוצרית אז הם החליטו שהכל מותר. עשו לי טובה... די לכפיה החילונית

פלפלת 19

New member
תגידו לי אתם נורמליים!!!!!!!

נו באמת מה זה הוויכוח הקטנוני שנוצר כאן לפי דעתי כל מי שרוצה לצאת שייצא נכון שבמדינה הזאת לא הכל מושלם ובאף מקום זה לא ככה תמיד יש צד אחד של המטבע פדום בקיצקצ אנשים שאומרים זה לא שנה חדשה לא לנו אל תשגעו תשכל כי תאכלס ששואלים אתכם מה התאריך אתם אומרים נגיד 30\12\04 מישהו בכלל זוכר שיש את התאריך העברי אני אומנם כן אבל אני מדברת בכלליות אלה שמנסים להראות את עצמם חכמים ולקטול דברים שאכן קיימים המדינה הזאת אכן אמורה להיות מדינה יהודית וכל בנאדם כמו שאותה בחורה אמרה"איש איש באמונתו ייחיה"אז ככה שאל תגידו לאנשים מה לעשות זה חיים שלהם ודיי להגיד שטויותת יש אנשים שבוחרים הצורת חיים שונה ואין מה לעשות מי שרוצה יישמור ומי שלא רוצה שלא יישמור יש כאלה שמכבדים ויש כאלה שלא מכבדים ואין כפייה כאן על אף אחד מי שרוצה שיילך יחייה באירן ומשם יחשוב שהחיים כאן גן עדן אז שיהיה לכולם שנה חדשה וטובההה
וכמו שאומרים .... תמיד מחפשים סיבה למסיבההה ככה אלו החייםםםםםם חגיגותת והנאההה נ.ב: מי שרוצה שייכעס אבל ככה אני חושבת אל תהיו כאלה כבדיםם!!! צ'או

MAN 19

New member
דיי לכפייה דתית ! אתם דתים חלונים ב

בדתתתתתתתתתתתת חולניים ! * זאת לא מדינה דתית אז צאו החוצה מין הארץ.. זאת מדיה יהודית דמוקרטית ציונית ! ולא דתית כמו איסלם ! רוצים לחיות לפי הדת לכו לאיסלם ! *ישוע נביא ורב לגלות העם שלנו לפי אלוהים וספרי הקודש יהדות! נוצרים הם יהודים בעצמם לפני צליבת ישוע ! והפצת דת חדשה ! ישוע הוא רב של יהודים לגלות " * איסלם זאת דת אומלל חסרת חים שמוחמד לא קשור ליהדות כמו ישוע ! מוחמד הוא השטן כמו היטלר..עראפת...באן לנדן ! ימך שמם! ישועעעעע הוא גלות לשנו לעם חזק ושווין !

למעלה