פרפרים של תשוקה

פרפרים של תשוקה

אספתי את ידידתי שנפרדה מחברה , לבילוי / פיצוי בבר האהוב עלי. אין כמו לשתות אלכוהול משובח מידי פעם בכדי לפצות על אובדן , או להוריד מחסומים , בכדי לשתף ברגשות. המקום היה מלא עד אפס מקום , ולמזלי קלטתי את הברמנית החמודה מגישה חשבון לזוג שישב במקום אסטרטגי.. , תוך דקות כבר היינו ישובים . הריטואל של השיחה עם ידידתי היה די צפוי מראש , הרמתי את ראשי להזמין את הסיבוב השני.. ואז אני מרגיש שזרם קל עובר לי לאורך הגב ישירות למשאבה האנושית. מדהימה , עם עיניים שיכולות להאיר את הים בצבע טורקיז ,באיזה חוף בתולי , שיער שחור כמו פחם , וחיוך שחושף שיניים צחורות .בין שפתיים נוצצות מגלוס עדין. לידה רוכן גבר נאה , לבוש היטב .. שמדבר בנייד .. , איילת קפצה לשרותים , ואני נשארתי בוהה .. ואז אני קולט. על ידה הימנית יש את מה שקונים ביותר מפרוטה , היא עם בעלה ככל הניראה , תחושת החמצה מלאה אותי , אבל לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים. הדרך שבה היא שתתה את המרגריטה , נישנשה מהמזאטים המשובחים, פשוט ישבנו ובהינו אחד בשניה .. מפריד ביננו חלל של 2 ברמנים שמתרוצצים להשקות את קהל המכורים לתשוקה , אני מדליק סיגריה . היא עושה תנועה לבר מן , הוא בא אליה .. ואח"כ אלי כל הזמן הזה בעלה עם הגב לצידה מדבר בנייד עם תנועות ידיים , ובכלל לא שם. יואב , הבר מן מגיע אלי ואומר לי " אפשר לקחת ממך סיגריה ?" , הושטתי לו את החפיסה , ולקח לו אחת . ניגש לעלמה הושיט והדליק . לאחר שהוציאה את נשיפתה הראשונה , שלחה לאויר "תודה" בהנעת שפתיים בלבד. אלוהים , איזה נבוך הייתי , השלב מסויים חזר בעלה להיות "איתנו" , והיא שתפה פעולה. איילת רצתה ללכת הביתה , קמתי שאני מביט בה , בדרך לדלת הכניסה. זה מה שהיה , לא יותר לא פחות בדרך למיטה חשבתי עליה האישה המסתורית

אני מעשן ממש מעט ,

אבל לא יעזור לכל יפי הנפש , אישה יפה , דקיקת גו , פנים בהירות , שפתיים חושניות , נושפת עשן כחלחל לאוויר , וחיוך שלא משתמע ל 2 פנים , גורם לי לאוושה בלב.

ת'שמעי יקירתי, זה בהחלט תחליף לא רע

לסיגריה ומרגריטה. באמת - קחי לך את הסיגריה והמרגריטה, בואי נתחלף.

את???

לך היו שניים במקביל..ואני..מחפשת ולא מוצאת הזיונים זה רק עם הסגול שלי (זה לא בעלה\מאהבה של הסגולה זה הויברטור שלי..)

חחההה מתוקה../images/Emo24.gif

אותו אני בטוח לא אקח לך.. הוא בצבע סגול?
איזה כייף.

אוף כמה פעמים הייתי....

בסיטואציות האלה ...(רק בלי הסיגריה..) נכון שיש תחושה של החמצה? מצד שני יש גם על מה לפנטז...אילו...אילו זה היה נגמר אחרת

למעלה